16 Temmuz 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kuzeyin Oğlu Volkan Konak | Star TV

Oy: 0 0.0%
  • İnanılmaz Aile 2 (TV'de İlk) | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!
Tüm gruplarda 'Aşk Mantık İntikam' zirvede.
  • Hafta boyunca zirveye yerleşen 'Masterchef Türkiye' cuma günleri ikincilikle yetinmeyi sürdürüyor.​
  • 'Titanik' ve 'Aşk-ı Memnu' da daha önce defalarca yayınlanmasına rağmen ilk 10'a girerek dikkat çekti.​

TOTAL
total-2PBU.png

AB
ab-ZQmK.png

ABC1
abc-ci1L.png

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24 and STAR

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Aşkı Memnu bayram haftasında zirvede olur artık.:F

Aşk Mantık İntikam tebrikler.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Daha önce defalarca yayınlanmasına rağmen insanları ilk heyecanla ekran başına oturtan, dublaj ve sansüre rağmen kendini hala zevkle izleten, üstünden 20 küsür sene geçmesine ve gece yayınlanmasına rağmen reytinglerde ilk 10'a girebilen (tamam yaz sezonu olmasının da etkisi var ama yeni filmler bile çoğu zaman giremiyor) Titanik'e tebrikler. Zamansız olmak böyle bir şey işte. :bhr:

Tüm diziler düşerken AMİ'nin yükselmesi dikkat çekici. Bu yazın dizisi de FOX'tan çıktı diyebiliriz tebrikler.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Daha önce defalarca yayınlanmasına rağmen insanları ilk heyecanla ekran başına oturtan, dublaj ve sansüre rağmen kendini hala zevkle izleten, üstünden 20 küsür sene geçmesine ve gece yayınlanmasına rağmen reytinglerde ilk 10'a girebilen (tamam yaz sezonu olmasının da etkisi var ama yeni filmler bile çoğu zaman giremiyor) Titanik'e tebrikler. Zamansız olmak böyle bir şey işte. :bhr:

Tüm diziler düşerken AMİ'nin yükselmesi dikkat çekici. Bu yazın dizisi de FOX'tan çıktı diyebiliriz tebrikler.

Kalın puntolu yerde Aşkı Memnu'dan bahsedeceksin diye bekliyordum. Titanik yazınca bir gözlerimi ovuşturdum:A

• Güldürdün
Reactions: cookies

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Dün Titanic'in olduğunu bilsem bakınırdım biraz, yeni öğrendim. :A PT2'de yayınlanmasına rağmen yine gayet güzel gitmiş, tebrikler. :bhr: