16 Nisan 2022 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izlediniz?

• Kardeşlerim | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Şarkılar Bizi Söyler | Kanal D

• Güldür Güldür Show | Show TV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    11

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.110623

screenshot-3-6WoQ.png

reyting-son-2-jpg.110624

------

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Hiç değişmeyen bir Cumartesi akşamı... Gönül Dağı Kardeşlerim Survivor

Sadece hepsinin oranları çok düşmüş.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
Gönül Dağı 60. Bölüm Reytingi
Total (1) 9,08
AB (1) 8,68
ABC1 (1) 9,36

Survivor All Star
Total (4) 5,20
AB (2) 5,53
ABC1 (2) 5,54

Kardeşlerim 48.bölüm reytingi
Total (2) 7,31
AB (5) 3,45
ABC1 (4) 4,74

Güldür Güldür Show
Total (9) 2,71
AB (8) 2,62
ABC (6) 3,16

Şarkılar Bizi Söyler
Total (13) 2,14
AB (9) 2,51
ABC (8) 2,88

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli
Total (33) 1,09
AB (14) 1,38
ABC1 (21) 1,28

Annenin Sırrıdır Çocuk tekrarı
1,36 - 1,26 - 1,30

Kaynak: Dizi Analiz / Twitter

• Beğendim
Reactions: kerem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Gönül Dağı 60. Bölüm Reytingi
Total (1) 9,08
AB (1) 8,68
ABC1 (1) 9,36

Survivor All Star
Total (4) 5,20
AB (2) 5,53
ABC1 (2) 5,54

Kardeşlerim 48.bölüm reytingi
Total (2) 7,31
AB (5) 3,45
ABC1 (4) 4,74

Güldür Güldür Show
Total (9) 2,71
AB (8) 2,62
ABC (6) 3,16

Şarkılar Bizi Söyler
Total (13) 2,14
AB (9) 2,51
ABC (8) 2,88

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli
Total (33) 1,09
AB (14) 1,38
ABC1 (21) 1,28

Annenin Sırrıdır Çocuk tekrarı
1,36 - 1,26 - 1,30

Kaynak: Dizi Analiz / Twitter
Dizi Analiz sadece Gönül Dağı, Survivor ve dizi tekrarını paylaşırken diğer işlerin reytingini nereden aldın tatlım. :A Tahmin edeyim Deniz'den alıp sanki Dizi Analiz paylaşmış gibi lanse ettin ve tam da sana yakışır bir yüzsüzlüğe imza attın. :F İşte anlamsız inadın sonucu böyle rezil olmaktır kocaman tebrikler. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
Dizi Analiz sadece Gönül Dağı, Survivor ve dizi tekrarını paylaşırken diğer işlerin reytingini nereden aldın tatlım. :A Tahmin edeyim Deniz'den alıp sanki Dizi Analiz paylaşmış gibi lanse ettin ve tam da sana yakışır bir yüzsüzlüğe imza attın. :F İşte anlamsız inadın sonucu böyle rezil olmaktır kocaman tebrikler. :A

Hepsini özelden istedim ve attı :A var mı başka daha leke atacağın şey :F yazık sana :F
Screenshot_20220417-142315~2.png

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Reyting istemek ne zamandan beri yalakalık oldu aşırı komiksin :F aynı sizin Deniz'e yaptığınızı yaptım o zamansa :F
Zaten paylaşan biri varken gidip başkasına sormakla uğraşman çapını yeterince ortaya koyuyor konuştukça batıyorsun. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hala aynı şey... Arkadaşlar reytingleri bir yerden alma zorunluluğumuz mu var? Kime ne? Kimi ne ilgilendirir? İsteyen istediği yerden paylaşır. Sürekli bu olayın gündeme getirilmesi ve sanki bir taraf haklı diğer taraf haksızmış şeklinde lanse edilmesi çok komik. Bu kadar laf yapılacağına bir kural getirilseydi ona göre davranılsaydı. Ortada fol yok yumurta yok kaba göre şekil almalar... İsteyen istediği yerden paylaşır, bu kadar basit.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Hala aynı şey... Arkadaşlar reytingleri bir yerden alma zorunluluğumuz mu var? Kime ne? Kimi ne ilgilendirir? İsteyen istediği yerden paylaşır. Sürekli bu olayın gündeme getirilmesi ve sanki bir taraf haklı diğer taraf haksızmış şeklinde lanse edilmesi çok komik. Bu kadar laf yapılacağına bir kural getirilseydi ona göre davranılsaydı. Ortada fol yok yumurta yok kaba göre şekil almalar... İsteyen istediği yerden paylaşır, bu kadar basit.
Bu lafı kime söyledin bilmiyorum ama muhattabı bensem ben sadece foruma yıllardır emek vermiş birinin hakkına kendi isteğimle sahip çıkıyorum kimseye borcum yok. :) Düz reyting paylaşma işini kişisel hasetlerinin yansımasına çevirenler ortada o yüzden bunu onlara söylemeni tavsiye ediyorum.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
Öyle saçma bir kural olmaz kimse onu paylaşma mecburiyetinde olamaz ve kimse reytingleri paylaşmama birşey demezken o arkadaşın üstüne vazifeymiş gibi saçma sapan laflar yapması :A canım dediğin gibi istediğim yerden paylaşırım kimseyi ilgilendirmez.

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu lafı kime söyledin bilmiyorum ama muhattabı bensem ben sadece foruma yıllardır emek vermiş birinin hakkına kendi isteğimle sahip çıkıyorum kimseye borcum yok. :) Düz reyting paylaşma işini kişisel hasetlerinin yansımasına çevirenler ortada o yüzden bunu onlara söylemeni tavsiye ediyorum.
Ben zamanında Deniz forumdayken de söyledim, bu yazıların aynısını o zaman da yazmıştım. Madem böyle düşünüyorsun ki forumda böyle düşünen birkaç arkadaş daha var diye düşünüyorum o zaman forumumuzun üyesi ve emektarı Deniz'in reytinglerini paylaşma kuralı getirelim? Çok mu zor yönetimde konuşup kararlaştırmak? Hem forum üyemize destek oluruz hem de reytinglerde tek tip uygulamaya geçeriz. Absürt bir şey olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir şey yapılmıyorsa isteyen istediği yerden alma hakkına sahip, hiçbir gariplik yok bunda. Alos her sabah en erken saatte reytingleri forum üyeleriyle paylaşıyor, benim gibi onlarca üye Alos'un paylaşımını bekliyor. Bunda ne olabilir ben anlam veremiyorum? Sırf kişisel problemler var diye yansıyor, başka açıklama bulamıyorum çünkü.

• Beğendim
Reactions: cookies

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
Ben zamanında Deniz forumdayken de söyledim, bu yazıların aynısını o zaman da yazmıştım. Madem böyle düşünüyorsun ki forumda böyle düşünen birkaç arkadaş daha var diye düşünüyorum o zaman forumumuzun üyesi ve emektarı Deniz'in reytinglerini paylaşma kuralı getirelim? Çok mu zor yönetimde konuşup kararlaştırmak? Hem forum üyemize destek oluruz hem de reytinglerde tek tip uygulamaya geçeriz. Absürt bir şey olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir şey yapılmıyorsa isteyen istediği yerden alma hakkına sahip, hiçbir gariplik yok bunda. Alos her sabah en erken saatte reytingleri forum üyeleriyle paylaşıyor, benim gibi onlarca üye Alos'un paylaşımını bekliyor. Bunda ne olabilir ben anlam veremiyorum? Sırf kişisel problemler var diye yansıyor, başka açıklama bulamıyorum çünkü.
Ben onu paylaşmak istemiyorum destekte olmak istemiyorum kendisine ve saçma bir karar olduğunu düşünüyorum tek bir kaynağa niye bel bağlayalım? Kendilerinin benimle problemleri var hiç anlamıyorum kendilerini.
------

Ve ayrıca burası özgür bir platform isteyen istediği yerden paylaşır. Ve destek vermek isteyenler vermeye devam edebilir tutan yok onları.

Son düzenleme: