16 Mart 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.114953

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Tüm gruplarda 'Kuruluş: Osman' zirvede!

screenshot-4-9Mp8.png

reyting-son-2-jpg.114952

------

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,323
Puanı
860
Screenshot_20220317-100419~2.png
Screenshot_20220317-100419~3.png
Screenshot_20220317-100458~3.png
Screenshot_20220317-100458~2.png
Screenshot_20220317-100609~2.png

Esra Erol 5,17 - 3,10 - 4,05
Müge Anlı 5,04 - 3,40 - 5,11
Didem Arslan 3,62 - 1,89 - 2,82
Seda Sayan 2,23 - 0,76 - 1,58
Gelinim Mutfakta 2,12 - 1,35 - 1,77
Zuhal Topal 1,54 - 1,31 - 1,82
Kadir Ezildi 1,46 - 1,13 - 1,60
Zahide 1,43 - 0,83 - 1,17
Serap Paköz 1,42 - 0,77 - 1,20
Fulya ile Umudun Olsun 1,26 - 0,74 - 0,91

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Ahmed

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Sadakatsiz' çok güzel dönüş yapmış, hikaye artık yeni bir ivme aldı. Aras karakterinin çıkmasıyla, ilk sezon moduna yani Asya-Derin ve Volkan üçlemesine döndük. Fragmanları epey ses getirmişti, bölüm yorumları da güzeldi. Yükseliş bekliyordum zaten, haftaya da yükselişini sürdürür diye düşünüyorum. Sezon sonuna kadar güzel bölümler izlersek mutlu oluruz. :Z

'Oğlum' dizisinin tutmamasına şaşırdım, kadrosu çok iyiydi orası ayrı ama hikayesi de izleyiciyi çekebilecek bir işti bence. Show TV ve Ay Yapım tutturamıyor sanki ya, sanki değil olmuyor yani. Her sezona yeni iş yaptılar ama hepsi tek sezonluk kaldı. (Çukur dışında) Bu sezonki işleri de öyle kalacak gibi. Ay Yapım'ın Star TV dizilerini beğeniyordum, yeni sezona hem Star'a hem Kanal D'ye bir dizi yapsa güzel olur bence.

'Kuruluş Osman' çarşamba akşamının açık ara birincisi durumunda ilerler artık, geçen sezon Sadakatsiz ile olan zirve mücadelesi güzeldi. Kuruluş Osman sezon sonunda biter mi? Sanmıyorum, bir sezon daha işlerler hikayeyi. Her türlü kanalı ve yapımcıyı güldüren oranlar tabi.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,323
Puanı
860
'Sadakatsiz' çok güzel dönüş yapmış, hikaye artık yeni bir ivme aldı. Aras karakterinin çıkmasıyla, ilk sezon moduna yani Asya-Derin ve Volkan üçlemesine döndük. Fragmanları epey ses getirmişti, bölüm yorumları da güzeldi. Yükseliş bekliyordum zaten, haftaya da yükselişini sürdürür diye düşünüyorum. Sezon sonuna kadar güzel bölümler izlersek mutlu oluruz. :Z

'Oğlum'
dizisinin tutmamasına şaşırdım, kadrosu çok iyiydi orası ayrı ama hikayesi de izleyiciyi çekebilecek bir işti bence. Show TV ve Ay Yapım tutturamıyor sanki ya, sanki değil olmuyor yani. Her sezona yeni iş yaptılar ama hepsi tek sezonluk kaldı. (Çukur dışında) Bu sezonki işleri de öyle kalacak gibi. Ay Yapım'ın Star TV dizilerini beğeniyordum, yeni sezona hem Star'a hem Kanal D'ye bir dizi yapsa güzel olur bence.

'Kuruluş Osman' çarşamba akşamının açık ara birincisi durumunda ilerler artık, geçen sezon Sadakatsiz ile olan zirve mücadelesi güzeldi. Kuruluş Osman sezon sonunda biter mi? Sanmıyorum, bir sezon daha işlerler hikayeyi. Her türlü kanalı ve yapımcıyı güldüren oranlar tabi.
+1 :Z :love1:

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061

'Oğlum' dizisinin tutmamasına şaşırdım, kadrosu çok iyiydi orası ayrı ama hikayesi de izleyiciyi çekebilecek bir işti bence. Show TV ve Ay Yapım tutturamıyor sanki ya, sanki değil olmuyor yani. Her sezona yeni iş yaptılar ama hepsi tek sezonluk kaldı. (Çukur dışında) Bu sezonki işleri de öyle kalacak gibi. Ay Yapım'ın Star TV dizilerini beğeniyordum, yeni sezona hem Star'a hem Kanal D'ye bir dizi yapsa güzel olur bence.

Yorumlarını özlemişim. :D

• Harika

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Asya'nın değişimi gerçekten harikaydı.

• Beğendim