Dün akşam ne izlediniz?

• Şarkılar Bizi Söyler | Kanal D

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Tüm gruplarda 'Gönül Dağı' zirvede!
'Kardeşlerim' üç grupta da zirve ortağı olurken 'Son Yaz' ise final bölümüyle yarışı geriden takip etti.

screenshot-2-cdxW.jpg
------

• Beğendim
Reactions: STAR

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
O Ses Türkiye resmen çökmüş . Ebru Gündeş'in sesini ve sanatını çok severim ancak yarışmada çok ağır kalıyor . Oraya hareketli , enerjik isimler lazım. Hadise 'yi göndererek resmen yarışmanın ipini çektiler. Oğuzhan Koç 'u hiç söylemiyorum bile , o koltuğa oturmayı hak eden bir isim değil bence.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: cookies and Dosi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
O Ses Türkiye'de keşke Beyaz - Gökhan - Hadise - Yıldız jürisini izleseydik o zaman tadından yenmezdi. Bence Cumartesi - Pazar yayıynlanmalı veya bir gün olacaksa Pazar olsun çünkü genelde daha yüksek oranlar alıyordu Pazar günleri.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şu tekrarlarda EHH,BZÇ,KT hangi saat dilimlerinde yayınlanmiş? :A Birbirleriyle çakışmış mı? @denizz19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Son Yaz finalde bile yükselememiş. Zaten 5 hafta boyunca aralıksız düşerek zor bir başarıya imza attı. Tabii ki yine de bu kadar erken finali hak etmiyordu yazık oldu.

Kardeşlerim'in Total'de izlenmesini bile anlarım ama eğitimli kesim dediğimiz AB'de bile 5 reyting alması şaka gibi. :T:
------

Şu tekrarlarda EHH,BZÇ,KT hangi saat dilimlerinde yayınlanmiş? :A Birbirleriyle çakışmış mı? @denizz19
EHHŞ - 11.15
KT - 16.00
BZÇ - 15.35