16-30 Kasım 2013 TV Verileri

muffin

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
388
Puanı
174
http://www.connectedvivaki.com sitesinin hazırladığı raporlara göre kasım ayının en çok izlenen kanalı farklı şekilde Star oldu.İkincilik içinse 3 kanal yarıştı.Burun farkıyla Kanal D ikinci,ATV üçüncü,Fox ise dördüncü oldu.Samanyolu ve Show ise yükseliş yaşadı.

En çok izlenen yapım Total'de Kurtlar Vadisi Pusu olurken,A/B'de ise O Ses Türkiye oldu.

f25b42e0474f7321b2bf5d3bac34c88f.png

7301f5bde3c439db9138da65072773d3.png

27ff5a1840d3c4057444a74315b14066.png

Show TV 7.50 Ortalama'ya yükselmiş TOTAL'de AB'de de 7'ye yeni Ay'da diziler başlıyor daha da yükselecez İnşAllah. :Z :Z .

kanal d en ölü haliyle bile 2. kanal oluyor. :) demekki yaptığı yeni dizilerinden iki si iyi bi oran alsaydı, stara yetişirdi.
star çok çok iyi ama şüpesiz acun gittiğin de 3. lüğe gerileyecek. :)
atv istikrarlı gidiyor.
fox ve samanyolu şaşırtıcı şekilde iyiler. :)
show'da da az bi kıpırdanma var. :)

Kanal D 2. kanal olmuş bile.:D

Ayın yarısında Fox geçti diye sevinmiştik.:F

Atv Vadi'yi yayınlamayarak Kanal D'nin gerisinde kalmış.:)

Kanal D maç yayınlamakla iyi yaptı. :) Star TV'nin de son mutlu Ay'ları. :Z .

Sonuclar cok ilginc geldi bana. Kanal D nasil oluyor da ikinci kanal oluyor, dizileri bu kadar kötü giderken ve en cok izlenen yapimlar'da bir tek mac ile listedeyken ki o da 7-9 reyting almis.

ATV 4 K Kurtlar vadisi- Karadayı- Kaçak- Kim milyoner Olmak ister
Kanal D'nin tüm dizilerinden fazla reyting alıyor total tüm kişilerde
Onun için bu verileri doğru bulmadım. @sokak sanati @mrt-06

tamam burdan devam edelim @Yakamoz-Asi
ordan buraya attın bizide ne kazandın sanki:)
lafımıda unuttum şimdi, orda ne güzel yoruyorduk konuyu:)))

Kim 1. kim 2. bıraktım dizilere baktim:X Muhteşem Yuzyıl AB'de reklam arası izlenen dizi (mi?) olmuş :A Nerden anlıyoruz şurda:X MY 10 reyting almiş share27.00 Karadayı'm 11 reytng almiş share 27 :X

Bu arada Karadayı'nın aşk sahnelerinde AB'sinin artma sebei kadınlarin Karadayı'yı daha çok izlenmesinden"miş" @Yakamoz-Asi :X