Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    29

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kırmızı Oda'nın da bir tane bile iddialı rakibi yok ama. Hepsi ortalama yada ortalmanın altında diziler. :A
Sadakatsiz'in de Kuruluş dışında aman aman bir rakibi yok onunla da kitlesi farklı. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Konuyu ne de güzel çarpıttın oysa sadece Total'de 8 reyting alıyor. :A AB ve ABC'de kimse yanına bile yaklaşamıyor yeter de artar. :Z
AB ve ABC1 Total'e dahil oluyor yalnız. Yani günün sonunda Sadakatsiz toplamda 12 reyting alırken Kırmızı Oda 8 reyting alıyor. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
AB ve ABC1 Total'e dahil oluyor yalnız. Yani günün sonunda Sadakatsiz toplamda 12 reyting alırken Kırmızı Oda 8 reyting alıyor. :A
E tamam Kırmızı Oda A, B ve C gibi eğitimli (ve belli bir kazancı olan) insanların oluşturduğu gruplarda izleniyor elit bir izleyici kitlesi var. :Z

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Şuunlık canım dizi izlemek istemedi ama izlersem Son Yaz, Akrep :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Son Yaz' tüm gruplarda da düşüş yaşamış. Açıkçası beklenen etkiyi yapamadı. Cuma yapımları iyi başlasa da devamını getiremedi bu sezon büyük çoğunlukla. Sadece 'Kırmızı Oda' tuttu, 'Ramo' yeni gününde iş yaptı. Akrep, Çocukluk, Akıncı, Son Yaz gibi işler iyi başladı ama devamı gelmedi. İnişli çıkışlı gidip geliyor oranları. Mesela 'Akrep' bu hafta tüm gruplarda yükseliş yaşamış. 'Akıncı' sezon sonunu görür de devamı gelir mi bilemiyorum. Klasik cuma reytingleri yani...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Akıncı Totali korumuş ve AB grubunda ufak bir yükseliş yaşamış
Bu oranlar yeterli ama Ab kısmıda 4 olsa fena olmaz. Akrep dizisinden çok daha iyi oranlara sahip.
Akrep geçen haftaya göre yükseliş yaşamış ama oranları pek yeterli değil.
Son Yaz beklenen çıkışı yakalamamış, aksine düşüş yaşamış.
Arka Sokaklar Total grubunda 1. olmaya devam ve Kırmızı Oda Ab ve ABC1 gruplarında sert bir düşüş yaşamış.
Ramo ise yükseliş yaşamış. Total'de kayda değer olmayan çok ufak bir düşüş söz konusu sadece.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Kırmızı Oda ciddi bir düşüş yaşamış. Yani normal bir düşüş değil bu. Rakiplerine ciddi oranda bir katkı yapmış.

Son Yaz'da korktuğum oldu. Üçüncü bölüm barajını aşacağını düşünüyordum. Yine de kötü düşünmeye gerek yok dizi henüz çıkmaza girmedi. Sezon sonunu görsün o bana yeter.

Akıncı artık kemik kitleyi buldu sanırım. Oranlarını koruyarak devam etmiş. Bu oranlarla sezon sonuna kadar gider.

Ramo güzel bir artış yaşamış. Büyük isimler çıktı ama yerine aynı düzeyde isimler gelirse bu şekilde devam ederler.

Akrep bu hafta ufak bir kıpırdanma yaşamış. Yine de kanalı memnun ettiğini sanmıyorum ama diğer dizilerine göre yine de iyidir. Kanal avantajıyla şimdilik devam eder.

Payitaht bu oranlarla daha ne kadar devam edecek bilmiyorum. Bundan sonra kolay kolay yükseleceğini düşünmüyorum.

Arka Sokaklar akşam bol aksiyonlu bir sahne ile geldi. Güzel de bir yükseliş yaşamış. Haftaya da güzel bir bölüm geliyor. Oranları korumaya devam ederler.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Payitaht az sayılmayacak bir düşüş yaşamış.

Akrep yükselmiş hele AB'de az sayılmayacak bir yükseliş yaşamış.

Akıncı geçen haftaki oranlarını hemen hemen korumuş.

Kırmızı Oda fena düşmüş.

Ramo'nun ABC'si biraz yükselmiş Total ve AB oranlarını hemen hemen korumuş.

Son Yaz'da ufak bir düşüş yaşamış.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Zap yaparken kumandanın yorulduğu bu günde..

Kırmızı Oda , Arka Sokaklar ve Ramo haricinde hiçbir dizide istikrar yok...Kararsızlık hakim.

Kırmızı Odadaki düşme oranı dikkat çekici..... Ya gene seneryo ya gene karakter falan denir...Maçda yoktu arkasına sığınalacak...Şaşırtıcı.

Arka Sokaklar Yalan Rüzgarı,Total e yapıştı bırakmıcak belli ki...

Son Yaz ve Akıncı... beklenen rüzgara sahip olamadılar..Mevcut oranlarında devam ederler...4-5 aralığında; 3 alıp aylardır devam eden diziler olduğuna göre...İkisi içinde yeterli oranlar bence.

Akrep az bir oran arttırmış gibi geldi ama son derece yetersiz.

Abdulhamitde galiba finale yaklaşıyor.TRT pek umrumda değil durum yani.

• Beğendim
Reactions: baron

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kırmızı Oda düşüşe rağmen maşallahlık performansına devam ediyor. Niyeyse diğer diziler (Masumlar Apartmanı da bu hafta 2 küsür reyting kaybetti mesela) böyle düşünce bir şey denmiyor ama kendisi düşünce herkes felaket tellallığı yapıyor üstelik kendi izledikleri yapımlar bu kadarını bile alamazken. İsterse 5-6'ya düşsün TV8 etkisiyle her türlü devam edecek arkadaşlar boşa yormayın kendinizi. :) Sonuçta 10 küsür reytingle tüm rakiplerine fark atmış mı atmış böyle iniş çıkışlar normal. Kocaman tebrikler. :Z

Yıl 2021 ve hala Total'de Arka Sokaklar zirvede. Gelişeceğimize daima geriye gidiyoruz. :):)

Son Yaz da Çocukluk gibi 2. bölümde yükselip 3. bölümde düşmüş. Galiba bu dizi de boşluk potansiyelini dolduramayacak. Ama FOX'un nefesi ensesinde ve erken finale kurban gitmemesi için tüm gruplarda 5 bandının üzerine çıkması lazım. İzlemiyorum ama bu kadroya yazık olsun istemem umarım yükselir.

Akıncı ne uzamış ne kısalmış. AB'de Recai'den iyi gidiyor ve Total'de de Ramo'yu (7 küsüre dayanmışken bu kadar düşmesi şaşırtıcı) fena vurmuş ama yüksek maliyet sorun yaratmadığı takdirde ATV arkasında duracak gibi.

Tüm diziler düşerken Akrep'in üç grupta da yükselmesi ilginç. Seni Çok Bekledim'i ilk planlandığı gibi cuma yapılır mı diye düşünmüştüm ama Star bu zor günde bu oranlara tamah edip dokunmayacak gibi.