Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
reyting-sonuclari-fav10-jpg.101059

Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu. Alparslan Büyük Selçuklu tüm gruplarda zirvede.

FOX'un sevilen dizisi Yasak Elma, Total ve ABC1 grubunda yükseliş yaşarken Ab grubunda düşüş yaşadı.

Üç Kuruş geçen haftaya göre güzel bir artış yaşadı, dizi Ab grubunda 2. sıraya yükseldi.
ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası tüm gruplarda oranlarını artırdı.

screenshot-1-JQRC.jpg

4psyps.jpg

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu. Alparslan Büyük Selçuklu tüm gruplarda zirvede.

FOX'un sevilen dizisi Yasak Elma, Total ve ABC1 grubunda yükseliş yaşarken Ab grubunda düşüş yaşadı.

Üç Kuruş geçen haftaya göre güzel bir artış yaşadı, dizi Ab grubunda 2. sıraya yükseldi.

IMG_20211116_083323.jpg
IMG_20211116_083406.jpg
IMG_20211116_083353.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Ekli dosyayı görüntüle 111297Ekli dosyayı görüntüle 111298Ekli dosyayı görüntüle 111299

Harikasın tatlım. :A

• Harika
Reactions: Dosi

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
Masterchef ve Yasak Elma izledim. Yasak Elmanın sonunda Yıldızın yine yüzü gülmeyecek. Birlikte değildik diyecek kuş kafalı. Bu mahkeme sahneleri çok saçmaydı. Kadın itiraf etmiş ama inanmıyor ilişklerine. yatakta görüntüleri olsa yine inanmaz bu hakime.
Masterchef suyunu çıkarttı. pazar elenen yarışmacıyı pazartesi tekrar aldılar.

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: cookies and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Masterchef ve Yasak Elma izledim. Yasak Elmanın sonunda Yıldızın yine yüzü gülmeyecek. Birlikte değildik diyecek kuş kafalı. Bu mahkeme sahneleri çok saçmaydı. Kadın itiraf etmiş ama inanmıyor ilişklerine. yatakta görüntüleri olsa yine inanmaz bu hakime.
Masterchef suyunu çıkarttı. pazar elenen yarışmacıyı pazartesi tekrar aldılar.
Dün sabah Azize'nin elenmiş olduğunu şu kapak fotolardan gördüm ve nihayet en çok eleştiren yarışmacı gitmiş dedim ama şimdi o geri mi geldi :eek: ilginç.

• Üzücü
Reactions: sanrikent

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
Dün sabah Azize'nin elenmiş olduğunu şu kapak fotolardan gördüm ve nihayet en çok eleştiren yarışmacı gitmiş dedim ama şimdi o geri mi geldi :eek: ilginç.

Benide rahatsız edebiliyor Azize.Dün Akşam ilk yarışmayı kazanan o oldu.Sonrada Görkem geldi.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Benide rahatsız edebiliyor Azize.Dün Akşam ilk yarışmayı kazanan o oldu.Sonrada Görkem geldi.
Görkem'i isim olarak anımsayamadım googleye baktım tanıdım. Yarışmayı ilk zamanlar kısa videolarla takip ediyordum. Bayadır bakmamışım. Tunahan alınır sandım olmamış.