15 Eylül 2023 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Kızılcık Şerbeti diğer gruplarda 13 aldığı zaman da Total liderliğini alamazken şimdi Total reytingi üzerinden başarısızlık algısı yaratılması komik olmuş. Diğer diziyi bilmiyorum ama Kızılcık Şerbeti senaryosu böyle ilerlerken AB ve ABC1'de liderliği alacak potansiyele sahip. O zaman icraatte en iyi olan kim görürsünüz. 😉

Reactions: Angelica
Kızılcık Şerbeti'nin AB'de zirveyi 0.04 ile kaçırması biraz uyuz etse de (izleyicinin tam olarak oturmadığı dönemde) gayet iyi başlamış. Yasak Elma da her sezonu görece düşük açıp haftalar geçtikçe yükselirdi Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün yine aynısını yapması hiç şaşırtıcı olmaz. Ayrıca YÇ'nin yapım ekibinden rakibi hafife alan böyle leş paylaşımlar gördükçe KŞ'nin zamanında bunlara öyle büyük acı verdiği belli oluyor ki tekrar 1. olmasa bile 2 reytingle başlayan diziye geçilmenin hazımsızlığını yaşamaya devam edecekler.

YÇ'nin 1. olmasına sadece ve sadece Binnur Kaya mutlu olduğu için sevinirim çünkü kendisi dünyadaki her güzel şeyi hak eden bir melek.

AB kitlesi Ateş Kuşları ve Arka Sokaklar'a iyiden iyiye bay bay (aslında başka bir ifade ama yazarsam banlanırım) çekmiş.
Filler tepişirken de olan Hayatımın Neşesi'ne olmuş ama salıya alınınca bir nebze toparlayacağını ümit ediyorum.

Yalı Çapkını muhteşem başlamış. AB grubunda sezon finalinde Kızılcık Şerbetin’in neredeyse 2 reyting gerisindeyken şimdi zirvede olması sürpriz olmuştur herkes için.

Kızılcık Şerbeti de güzel bir açılış yapmış. Cuma günleri eğer olmasaydı şu an dizi çok daha yüksek oranlar alıyordu keza kitleleri çok benzer YÇ ile.

Yerimizi almaya geliyoruz demiştim 🤣 @Yakamoz-Asi @xemrexxx
Hepsini kapak et teyzoş ağlat zırlat

------

Yanlız yalışkan da 3 ile başlamıştı galiba, tezin çürük sanki

Son düzenleme:
Anlatsana sultanım… Adı geçenlerle rakip dahi olmadığını anlat…
Şerbeti nasıl hüplettiğini, şef tabaklarını nasıl ham yaptığını, sokakları nasıl başlarına yıktığını anlat…
Anlat sultanım, anlat dinliyoruz…
Sen anlattıkça kuduruyorlar…

Mutlaka izle bölümü çok güzeldi Kazıma çok şaşıracaksın

------

Reytingle cevap vermek yeterli
Mesut ve Selinin dönme ihtimali var @Angelica o kovid vaccine olayında mesut ve selinin söylediği sözler problem yarattı ve o yüzden izin vermiyorlar Mesut ve Selinin dönüşlerine
17.Sezonda söylenen sözde hoşlarına gitmedi Selinin söylediği söz
yaptıkları hoşlarına gitmiştir umarım diye
Ozan yurdakul çok sinirli gördüm sinir zarar getirir dizide Mülteci konusunu işlediler
ve mahalleyi ateşe verdiler
------

@Angelica ben ne yapacağımı biliyorum televizyondan seyretmeyip YouTubedan seyredenlere selin ve Mesut yok diye @Angelica

Reactions: Angelica
Kızılcık'ımmm maşallah sübhanallah 🧿🧿🧿🌹🌹🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💫💫💫💫💫💫💫

Reactions: Keith Long
Yalı rezili kardeş dizileri gibi başlamış sezon ortasında dökülürse çok gülerim

Kızılcık Şerbeti'm çok güzel başlamış bölüm de bir o kadar güzeldi, AB zirvesini kıl payı kaçırmış haftaya oranlarını yükseltir zirveyi alır

MasterChef rakiplerine rağmen iyi gitmiş tebrikler

Arka Sokaklar kötü gitmiş başka güne alınıp denesinler.

Ateş Kuşları kötü gitmeye devam etmiş ekim sonunu görmez.

Hayatımın Neşesi içime mi doğdu nedir 0 reytingleri görmüş
çok kötü gitmiş yeni gününde de aynı gider diye düşünüyorum. Fazla uzatmadan bitirsinler bence.

Reactions: AhmetBayram
Ben istanbulda baristalik yapiyorum
Benim kahve vermistim orhan oguzun Sevgilisine ondan sonra düstü reytingler
Çünkü yogundu piyango Bana kaldi