Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kim Milyoner Olmak İster | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Reyting sonuçları belli oldu.
Total'de 'Arka Sokaklar', AB ve ABC1'de 'Kırmızı Oda' zirvede!
  • 'Kırmızı Oda' geçen haftaya göre önemli bir yükseliş yaşayarak iki grupta zirveyi aldı.​
  • 'Arka Sokaklar' Total'de 1. olurken her zamanki reytinglerini almayı sürdürdü.​
  • Sezona zirvede başlayan 'Aşk Mantık İntikam' ciddi düşüşe geçip yarıştan koptu.​
  • 'Yalancı' geçen haftaki şok düşüşten sonra bir nebze toparlanıp AB'de 2. sıraya çıktı.​
  • 2. sezona yeni adı ve gününde başlayan 'Kıbrıs: Zafere Doğru' ise tüm gruplarda ilk 10'da yer aldı.​

reyting-161021-wopN.jpg

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kıbrısın bu kadar izlenmesi imkansız :A :A

Aşkmi sıktı düşmesi doğal biter mi hala emin değilim ama en iyi ihtimalle günü değişir. @slhttnmtl

Yalancınn ab grubu çok dengesiz ama 13 bölümü görecektir

• Harika
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
İşte 18 Eylül sabahı görmemiz gereken tablo buydu çünkü o hafta AMİ'nin düşüşe geçip Kırmızı Oda ve Yalancı'nın AB'de ilk 2'yi alacağını öngörmüştüm. Neyse ki bir ay sürse de eğrisi doğrusunu buldu. :Z

Uzun zamandır yoktuk demişler öldü, yazsınlar KRAL geri döndü. :oley: AB'de 6, ABC'de 5 reyting ve sonunda eskisi gibi iki grupta zirve. :Z Böyle güzel bölümlerin hakkı çok daha fazla tabii ki ama en azından kendine gelmeye başladı. :bhr: Aylar sonra bu paylaşımı da tekrar gördük gelin atalım göbecikleri. :Z @Hazem @Cervantes

AMİ sonunda düşüşe geçmiş zaten FOX'un da bunu kolladığına adım gibi eminim. :A Düşüş devam ederse Misafir'in cumaya geleceği kesinleşir artık. :A

Yalancı geçen hafta finale mi gidiyor derken AB'de iyi toparlanmış en azından 10. bölümü (veya en iyi ihtimalle 13'ü) görür.

Dünya yansa Arka Sokaklar yine birinci. :A 600. bölümde de yükselişini sürdürebilecek mi bakalım.

Kıbrıs sezon finaline göre iyi gitmiş ama zirve yarışına katılacağını sanmıyorum böyle kendi yağında kavrulur.

• Harika
Reactions: Cervantes

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
AşkMantık bildiğin çakılmış... Kıbrıs geri gelince birtek onu sarmış.
Adeta Cuma akşamı seyircisi artmış, tüm diziler artmış.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aşk Mantık İntikam beklenildiği gibi düşüş yaşamış. İzlemediğim bir iş ama gördüğüm kadarıyla senaristler inatla seyircinin istemediği şeyleri yazıyordu haftalardır. Seyirci de reaksiyon göstermiş haliyle. Romantik-komediden yürümek varken aşk dörtgenini dallandırıp budaklandırmayı nasıl sürdürüyorlar anlamıyorum. Bu oranlar bu haftalık değilse, haftaya da böyle giderse FOX fişini çeker.

Kırmızı Oda yükselişe geçmiş. Eski oranlarından çok uzak olsa da bu oranları da gayet iyi.

Yalancı geçen haftaki şok düşüşten sonra bu hafta yine 4 bandına çıkmış. Demek ki geçen hafta maçtan en çok etkilenen yapım Yalancı olmuş. Ben önceki hafta 4 almasını tamamen yalancının kim olduğunun ortaya çıkmasının merakı üzerine sanmıştım ama demek ki 3-4 bandında bir kitlesi oluştu. Show İçimizden Biri için bile 6 bölüm dayandıysa Yalancı 13'e kadar devam eder. :A

Kıbrıs Zafere Doğru gayet iyi gitmiş. Ben bu sezon düşük gider diyordum. Üstelik geçen sezonu 3 bandında kapatmışken.

Arka Sokaklar yine iyi gitmiş. Haftaya 600. bölüm daha da izlenir.
------

İşte 18 Eylül sabahı görmemiz gereken tablo buydu çünkü o hafta AMİ'nin düşüşe geçip Kırmızı Oda ve Yalancı'nın AB'de ilk 2'yi alacağını öngörmüştüm. Neyse ki bir ay sürse de eğrisi doğrusunu buldu. :Z

Uzun zamandır yoktuk demişler öldü, yazsınlar KRAL geri döndü. :oley: AB'de 6, ABC'de 5 reyting ve sonunda eskisi gibi iki grupta zirve. :Z Böyle güzel bölümlerin hakkı çok daha fazla tabii ki ama en azından kendine gelmeye başladı. :bhr: Aylar sonra bu paylaşımı tekrar gördük gelin atalım göbecikleri. :Z @Hazem @Cervantes

AMİ sonunda düşüşe geçmiş zaten FOX'un da bunu kolladığına adım gibi eminim. :A Düşüş devam ederse Misafir'in cumaya geleceği kesinleşir artık. :A

Yalancı geçen hafta finale mi gidiyor derken AB'de iyi toparlanmış en azından 10. bölümü (veya en iyi ihtimalle 13'ü) görür.

Dünya yansa Arka Sokaklar yine birinci. :A 600. bölümde de yükselişini sürdürebilecek mi bakalım.

Kıbrıs sezon finaline göre iyi gitmiş ama zirve yarışına katılacağını sanmıyorum böyle kendi yağında kavrulur.
Masumlar 8 reytingle birinci olunca "vasat, eski oranı yok çakılmış" ve benzeri milyon tane şey söylersin Kırmızı Oda 5-6 bandıyla zirveyi görünce kral geri döndü deyip övgü yağdırırsın. :A Gören de 10 aldı zanneder. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Aşk Mantık İntikam beklenildiği gibi düşüş yaşamış. İzlemediğim bir iş ama gördüğüm kadarıyla senaristler inatla seyircinin istemediği şeyleri yazıyordu haftalardır. Seyirci de reaksiyon göstermiş haliyle. Romantik-komediden yürümek varken aşk dörtgenini dallandırıp budaklandırmayı nasıl sürdürüyorlar anlamıyorum. Bu oranlar bu haftalık değilse, haftaya da böyle giderse FOX fişini çeker.

Kırmızı Oda yükselişe geçmiş. Eski oranlarından çok uzak olsa da bu oranları da gayet iyi.

Yalancı geçen haftaki şok düşüşten sonra bu hafta yine 4 bandına çıkmış. Demek ki geçen hafta maçtan en çok etkilenen yapım Yalancı olmuş. Ben önceki hafta 4 almasını tamamen yalancının kim olduğunun ortaya çıkmasının merakı üzerine sanmıştım ama demek ki 3-4 bandında bir kitlesi oluştu. Show İçimizden Biri için bile 6 bölüm dayandıysa Yalancı 13'e kadar devam eder. :A

Kıbrıs Zafere Doğru gayet iyi gitmiş. Ben bu sezon düşük gider diyordum. Üstelik geçen sezonu 3 bandında kapatmışken.

Arka Sokaklar yine iyi gitmiş. Haftaya 600. bölüm daha da izlenir.
------

Masumlar 8 reytingle birinci olunca "vasat, eski oranı yok çakılmış" ve benzeri milyon tane şey söylersin Kırmızı Oda 5-6 bandıyla zirveyi görünce kral geri döndü deyip övgü yağdırırsın. :A Gören de 10 aldı zanneder. :A
Evet çünkü her türlü övgüyü hak ediyor. :bhr: Ayrıca Masumlar'ın düşüşü KO'nunkinden beter oldu ve doğal olarak daha dikkat çekici. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kıbrısın bu kadar izlenmesi imkansız :A :A

Aşkmi sıktı düşmesi doğal biter mi hala emin değilim ama en iyi ihtimalle günü değişir. @slhttnmtl

Yalancınn ab grubu çok dengesiz ama 13 bölümü görecektir
İşte bu 2 reytingde takılı kalırsa aldığı 4'lere bile bakmadan başka güne posta. :Z

• Güldürdün
Reactions: cookies

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Uzun zamandır yoktuk demişler öldü, yazsınlar KRAL geri döndü. :oley: AB'de 6, ABC'de 5 reyting ve sonunda eskisi gibi iki grupta zirve. :Z Böyle güzel bölümlerin hakkı çok daha fazla tabii ki ama en azından kendine gelmeye başladı. :bhr: Aylar sonra bu paylaşımı da tekrar gördük gelin atalım göbecikleri. :Z @Hazem @Cervantes
Hahahahaha ya 5 ve 6 reytinge (ki totalde 5 bile, hatta 4,50 bile alamamış) böylesine sevinir hale mi düştün sen yazık ki yazık kıyamam nasıl seviniyor hahahahahahshshshahajajaha :F:F:F:F:F:F:F:F:F