Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• MasterChef Türkiye | TV8

Oy: 0 0.0%
  • Dünya Hali (Final) | TRT 1

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    14

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.112783

Reyting sonuçları belli oldu!

Kuruluş Osman tüm gruplarda günü zirvede tamamladı!

screenshot-1-uKTQ.png

reyting-son-2-jpg.112784

------

Ekli dosyalar

• screenshot-1-uKTQ.png
    screenshot-1-uKTQ.png
    29.1 KB · Hit: 58
Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: STAR

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Sadakatsiz izliyorum.

Annemizi Saklarken bakalım nasıl yükseliyor. Bence 3.5-4 civarında alacak.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Annemizi Saklarken

Bugün sonuçlarda günün sürprizini yapacak gibi hissediyorum. İnşallah yanılmam. Sırma Yanık çok iyi psikolojik bir iş çıkartmış, Hande Doğandemir belki kariyerinin en iyi performansını çıkarıyor, Kutsi ilginç bir şekilde sırıtmıyor:A yani sayabileceğim çok şey var. İnşallah yazık olmaz bu işe.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Annemizi Saklarken' tüm gruplarda düşüş yaşamış, sıralama olarak da gerilemiş. Açıkçası bölümü izlemedim, içeriğini bilmiyorum ama tutmayacağı belli bir işti. Geçen hafta da söylemiştim, tutması sürpriz olurdu ve maalesef bu sürprizi yapamadı. Kadroya yazık oldu, güzel bir kadrosu vardı oysa...

'Kanunsuz Topraklar' AB grubunda çok sert düşmüş, 2.50 reytinglere kadar gelmiş. Diğer iki grubu da 4 bandında, yani genel olarak oranları iyi değil. Kanal belki yılbaşı öncesi final kararı verebilir, bu oranların kimseyi mutlu edeceğini sanmıyorum.

'Kuruluş Osman' da bu haftanın düşüş yaşayan yapımlarından ama tüm gruplarda zirvede yer almış. Kocaman tebrikler tüm ekibe!

'Sadakatsiz' bu hafta sert bir düşüş yaşamış üç grupta da, gerçi bu sezon oranları bir sert düşüyor sonraki hafta iyi yükseliyor. Geçen sezon gibi düzenli değil oranları. Tabi yine de bu oranlar kanalı ve yapımcıyı güldürüyordur, tebrikler.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Annemizi Saklarken

Bugün sonuçlarda günün sürprizini yapacak gibi hissediyorum. İnşallah yanılmam. Sırma Yanık çok iyi psikolojik bir iş çıkartmış, Hande Doğandemir belki kariyerinin en iyi performansını çıkarıyor, Kutsi ilginç bir şekilde sırıtmıyor:A yani sayabileceğim çok şey var. İnşallah yazık olmaz bu işe.
Yine mi gol değil be. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Öncelikle Annemizi Saklarken için üzüldüm. Hiç izlemedim amma Star için tutmasını istiyordum. Yorumlar da baya iyiydi, amma düşüş yaşamış. Heralde 2-3 bölüme yayından kalkar.
Star-ın Kaderimin Oyunu dışında hiçbir dizisi tutmadı, bakalım ne yapacaklar.

Sadakatsiz-de sıkıcı bir bölümdü ve hemen sert düşüş yaşamış.
Aras ve karısı ile ilgili sahneler azalınca yine yükselir. Çünkü çok boş bir entrika var o olaylarda. Bunun yerine Derya, Bahar, Nil ile ilgili hikayelerin ön plana çıkarılması lazım, aynı geçen sezon gibi. Ayrıca bol-bol vakıf sahneleri olmalı.

Kuruluş ve Kanunsuz Topraklar için yorum yapmak bile istemiyorum. :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
Annemizi Saklarken'den yükseliş beklerken düşmüş. Artık sıkıcı hale gelen Sadakatsiz'e alternatif olabilirdi.