15-21 Haziran 2020 | Fav10 Haftanın Trendleri

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Haftanın En Çok Görüntülenen Konuları

Haftanın En Çok Mesaj Yazılan Konuları

Haftanın En Çok Reaksiyon Puanı Alan Mesajları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Survivor', 'Tövbeler Olsun', 'Sefirin Kızı', 'Zalim İstanbul', 'Kuzey Yıldızı: İlk Aşk' ve 'Işıl Yücesoy' ile trendlere damga vurmuşum. :A :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu arada cidden @xdragxx kocaman tebrikler. Her ne kadar benim de katkım olsada 3 alanda zirve büyük iş. Bu format tuttu o kesin :bhr: forumdaki aktifliğinede katkısı oldu 🤗

@Sherlock OSM ile her hafta zirvelerdesin. Bu hafta biraz çelme taktık ama olsun sen ben biz farketmiyor :A

@Tolstoyevski bu konuyu açman harika fikirmiş. Foruma böyle kaliteli ve ayrı hava katan durumlar şartı. Her nekadar alakalı olduğum bir konu olmasada oyun iyidir :A

@The_Erinch senide tebrik ederim. Harika oranlar🤗

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ya Tutarsa ve Aserat TV Ödülleri tüm gruplarda listeye girmiş okuyup mesaj yazan herkese teşekkürler. :Z

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu arada cidden @xdragxx kocaman tebrikler. Her ne kadar benim de katkım olsada 3 alanda zirve büyük iş. Bu format tuttu o kesin :bhr: forumdaki aktifliğinede katkısı oldu 🤗

@Sherlock OSM ile her hafta zirvelerdesin. Bu hafta biraz çelme taktık ama olsun sen ben biz farketmiyor :A

@Tolstoyevski bu konuyu açman harika fikirmiş. Foruma böyle kaliteli ve ayrı hava katan durumlar şartı. Her nekadar alakalı olduğum bir konu olmasada oyun iyidir :A

@The_Erinch senide tebrik ederim. Harika oranlar🤗

Sen, ben yok ortağım... Biz var... Tabii bazen konuşmaya puanımız yetmiyor ama olsun. :A @Tolstoyevski @xdragxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,544
Puanı
1,060
Survivor ecünnüsü bir işe yaramış iyi bari. :A

Çağatay'ım sayesinde damga vurmuşum yine. :bhr: