1441 Yapım'dan 'Netflix'e Dizi!

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Evet, TV'ye ilgi gün geçtikçe azalıyor hem dizi süreleri, hem dizi konuları, hem de dijital içerikler dolayısı ile. :(
Evet başta aslında süreleri kısaltmaya gitseler artık çarpık aşklardan vazgeçseler yine çoğu dizi görür 10 reytingi şimdi saydığın bu sebeplerden dolayı izlenmeler cok düşük eskiden öyle miydi çok sevilen diziler 20 30 reyting arası alırdı

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet başta aslında süreleri kısaltmaya gitseler artık çarpık aşklardan vazgeçseler yine çoğu dizi görür 10 reytingi şimdi saydığın bu sebeplerden dolayı izlenmeler cok düşük eskiden öyle miydi çok sevilen diziler 20 30 reyting arası alırdı

Şimdi 10 üstü reytingi max. 5 yapım görür. Dizi dediğin 1 buçuk saat olsa, ardından bir dizi daha koyarsın ya da yarıma koyarsın tadından yenmez. Ama süresi 3 saati geçen dizilerde var.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Başlığı görünce ufak bir şaşırdım da neden olmasın diyeceğim? O değil de Netflix, Türkiye pazarını epey önemsiyor anlaşılan. Yeni dizilerinden epey haber alıyoruz, önemsemesi çok güzel...

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TV'de dizisi tutmayanların dijitale bu kadar kolay geçmesi ne kadar saçma? Dijitali de batıracaklar sanırım.