Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu...

Tüm gruplarda "Mucize Doktor" zirvede yer aldı!

15-01-2021-Reyting.jpg

Reytingin-Adresi-Fav10.jpg

• Beğendim
Reactions: STAR

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Mucize Doktor
Alev Alev

Maçların zirveyi alamadığını düşünürsek Alev Alev Total'de 1. olacak gibi geliyor çünkü Çukurova'nın yokluğunda yine kadın izleyicinin takip ettiği başka bir dizinin aradan sıyrılma ihtimali çok yüksek. :A AB ve ABC'yi de MD alır (maçlardan etkileniyor ama boştaki izleyicinin bir kısmını alacaktır) diyorum. Tutmama ihtimali var ama yanılması bedava. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
İnternetten Mucize Doktor'a bakabilirim.

Maçın durumuna göre bu akşam değişik bir dağılım olabilir. Eğer zevkli olursa liderliği alabilir. Zevk vermezse ben Survivor sürprizi bekliyorum. Liderliği alamasa bile diğer iki iddialı dizi ile kafa kafaya gitmesini bekliyorum.

Alev Alev bu gece bir sürpriz yapsa hiç fena olmaz. Total'de önde olan taraf onlar gibi. Mucize Doktor her hafta farklı konu seçiyor ama tedavi şekli olarak çok tekrara düşüyor. Bu hafta yine ekranlarda çok gördüğümüz organ bağışına ikna konusunu işliyorlar. Seyirci sıkılmış olabilir bu işlerden. Yarın sabah çok değişik bir tablo gelirse ben şaşırmam.

• Beğendim
Reactions: Hazem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
İnternetten Mucize Doktor'a bakabilirim.

Maçın durumuna göre bu akşam değişik bir dağılım olabilir. Eğer zevkli olursa liderliği alabilir. Zevk vermezse ben Survivor sürprizi bekliyorum. Liderliği alamasa bile diğer iki iddialı dizi ile kafa kafaya gitmesini bekliyorum.

Alev Alev bu gece bir sürpriz yapsa hiç fena olmaz. Total'de önde olan taraf onlar gibi. Mucize Doktor her hafta farklı konu seçiyor ama tedavi şekli olarak çok tekrara düşüyor. Bu hafta yine ekranlarda çok gördüğümüz organ bağışına ikna konusunu işliyorlar. Seyirci sıkılmış olabilir bu işlerden. Yarın sabah çok değişik bir tablo gelirse ben şaşırmam.
Survivor sürprizi mi. :A Gerçekten zirve falan mı bekliyorsun hafta içi 3-4 alan şeyden. :A