Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz / İzlediniz?

• Survivor 2021 | TV8

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
u9Pmoq.jpg

Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu.

TRT1'in yeni dizisi Teşkilat ikinci bölümü ile harika bir çıkış yakaladı. Dizi tüm gruplarda zirvede. Dizinin tekrarları da iyi oranlar aldı.

Kefaret geçen haftaya göre düşüş yaşadı fakat dizi tüm gruplarda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Arıza tüm gruplarda düşüş yaşamaya devam etti. Dizi sadece Total grubunda ilk 10'da yer aldı.

Menajerimi Ara tüm gruplarda düşüş yaşadı Özellikle Total grubundaki düşük oranlar dikkat çekti.

Hercai bu hafta da tüm gruplarda düşüş yaşadı.

screenshot-2-gJUy.jpg

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
FENERBAHÇE-GENÇLERBİRLİĞİ ---Arıza
excited fenerbahce istanbul GIF by EuroLeague

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Ya ankette bir sürü şey işaretledim ama eski bir dizime bakma planımda var uzun zamandır. Onu galiba bir süre daha ertelerim.

TV İzlemeyeceğim gibi ama olursa belki Teşkilat ve Kefaret'e bakarım biraz.

• Sinir Bozucu
Reactions: Aserat

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Tercihim Teşkilat oldu. Temposu hiç düşmediği için baştan sona izledim. Yarın yine açık ara zirvede olacaktır. Çift hane bekliyorum
Ya ankette bir sürü şey işaretledim ama eski bir dizime bakma planımda var uzun zamandır. Onu galiba bir süre daha ertelerim.

TV İzlemeyeceğim gibi ama olursa belki Teşkilat ve Kefaret'e bakarım biraz.

• Harika
Reactions: STAR

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060

Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu.

TRT1'in yeni dizisi Teşkilat ikinci bölümü ile harika bir çıkış yakaladı. Dizi tüm gruplarda zirvede. Dizinin tekrarları da iyi oranlar aldı.

Kefaret geçen haftaya göre düşüş yaşadı fakat dizi tüm gruplarda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Arıza tüm gruplarda düşüş yaşamaya devam etti. Dizi sadece Total grubunda ilk 10'da yer aldı.

Menajerimi Ara tüm gruplarda düşüş yaşadı Özellikle Total grubundaki düşük oranlar dikkat çekti.

Hercai bu hafta da tüm gruplarda düşüş yaşadı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @offensive @soo @haluk792 @Veteran @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord ve ilgili herkes

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Haftalardır yazıyordum, pazarları hiçbir p.t. işi 1. olamıyor, fox ana haber 1. oluyor, burada bir sıkıntı var, yapımların ve şirketlerinin düşünmesi gerekiyor diye. Olan oldu işte.

Güzel yazmazsanız, seyirciye geçiremezseniz bir dizi gelir sizi 2 haftada 3 reytinge, 4 reytinge hasret bıraktırır.
Bu sözlerim menajer, arıza ve hercai ye. Yazık...
Kefaretin bile yeni sezon durumu sallantıda bu sonuçlarıyla.
Bu güne savaşçı gelse 5 bile alamaz artık, o yüzden cumartesi denenmek zorunda, şu vıcık ergen işini bitirin.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,591
Puanı
860
Teşkilat bu hafta epey bir reklam yapmıştı ve karşılığını almış gibi. Tüm dizileri içine çekmiş. 1-2 bölüm daha yükseliş yaşayıp duraklama dönemine geçer. Bakalım ilk kurbanı kim olacak.

Arıza bu diziden en çok etkilenenlerden gibi duruyor. Sezon sonunu göremeyecek gibi. Hazır da bekleyen bir Kırmızı Kamyon var.

Hercai'nin artık haberi gelecektir. Bu saatten sonra kanal daha arkasında duramaz.

Menajerimi Ara'nın yine gününü değiştirin belki oranları düzelir. Nasıl olsa sıkıntısı günüydü zaten. :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Öncelikle Teşkilat mükemmel bir dizi. Her bir sahnesi çok iyiydi.
Menajerimi Ara 1 reyting almasına ramak kalmış. Hercai ile çok fark yok aralarında. Geçmiş olsun

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Torpilli T*şkilat tüm dizileri mahvetmiş pazar reytinglerinin de tadı kalmadı.ss

Sedef Menajerimi Ara'nın betini bereketini kaçırmış düştün dilime. :A @Özgür

Şaka bir yana tarih tekerrür etti ve MA yine bir T*T dizisi yüzünden 2-3 küsürlere düştü üzülmemek mümkün değil. Böyle güzel bir bölüme bu reytingler yakışmadı ki malum dizi olmasa yine eskisi gibi 3-4 küsür alabilirdi bence. Belki bu bölümün sonu gelecek haftaya izleyici taşıyabilir ama yine de Mayıs'ta (bayram nedeniyle sezonun o zaman biteceğini varsayıyorum) vedalaşacağız gibi duruyor. :(

Arıza için daha birkaç hafta önce 2. sezon ihtimalini konuşurken şimdi jet hızıyla finale gidiyor. Reytinglerde bir anda neler olacağı hiç belli olmuyor gerçekten. Show da daha 1-2 ay öncesinde çok iyi giderken hem Alev Alev, hem Arıza, hem de Kuzey Yıldızı şok düşüşler yaşadı gelecek sezonda yepyeni bir Show göreceğiz anlaşılan.

Kefaret de etkilenmiş ama diğer diziler arasında kötünün iyisi. Kadın kitlesine hitap etmenin avantajını yaşıyor ama böyle devam ederse FOX yeni sezonda daha iddialı bir diziyi pazara koymak isteyebilir yani onun için de hala az da olsa tehlike var aslında.

Recai'nin AB'de 49. olmasıyla ilgili hiçbir yorum yapamıyorum. :F :F :F

Geçen hafta ÇGH2 Teşkilat'tan etkilenir dediğimde dalga geçmiştin ama reytinglerini görmesek bile hiçbir grupta ilk 10'a giremeyerek düştüğünü belli etmiş. :A @mesmeso61

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Özgür and mesmeso