Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Teşkilat | TRT 1

Oy: 3 16.7%
  • Yargı | Kanal D

Oy: 9 50.0%
  • Elbet Bir Gün | FOX

• Benim Hayatım | Star TV

Oy: 2 11.1%
  • MasterChef Türkiye | TV8

Oy: 1 5.6%
  • Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Oy: 4 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    18

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Maşallah. :Z Her hafta ekranlara damga vuran iş propaganda dizisine geçiliyor tamam tamam inandık. :A

Neyse ki böyle bir skandal görmedik. :A Yargı muhteşem gitmiş ve ABC1'de haftanın en çok izlenen dizisi olmuş. Bazı ufak tefek mantık hatalarına rağmen senaryo hala güzel gidiyor ve bu başarıyı sonuna kadar hak ediyor Allah devamını daim etsin. :Z

FOX'un pazar uğursuzluğu Elbet Bir Gün'le tam gaz devam ediyor. Gül Oğuz'a kolonya vermek lazım kendine gelsin. :A Maalesef onun düşüncesinin aksine tutmayacağı yüz metre öteden belli bir işti Şebnem Bozoklu ve Sinem Ünsal için üzüldüm. :(

Benim Hayatım için yorum yapamıyorum artık. :F Star pazar günü aynı BKM filmlerini kırk kere versin bu diziden daha çok izlenir zorlamanın anlamı yok. :A

• Beğendim
Reactions: cookies and 12.Adam

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Şebnem Bozoklu bari bu sefer tuttursa iyiydi, Canım Ailem ve Ulan İstanbul dışında tutan dizisi olmadı, 15 senedir sektörde... )::)::

• Üzücü
Reactions: cookies and Aserat

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Elbet Bir Gün de Şebnem Bozoklu nun performansı için üzülürüm gece izlemiştim bölüm iyiydi ya

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Her aya özel pazara dizi koyan koca yürekli Fox bu da ay sonu veya Aralık başı biter :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Yargı' uçmaya devam ediyor, maşallah durdurulamıyor. Kocaman tebrikler tüm ekibe, umarım senaryo hep bu tatta ilerlemeye devam eder. :Z

'Teşkilat' da çok iyi gidiyor, tebrikler tüm ekibe.

'Elbet Bir Gün' adına üzüldüm, kesinlikle şans verilmesi gereken bir işe benziyordu. Keşke beklenen yükselişi yaşasaydı da kanalını ve yapımcısını güldürebilseydi, yazık oldu kadroya da hikayeye de. Ne diyeyim...

'Benim Hayatım' düşüşünü sürdürmüş, bakalım kaç bölüm devam edecek?

Pazar akşamları şimdilik iki diziyi götürüyor, kaç dizi geldiyse de şans verilmedi. Ben kanalların yerinde olsam yerli ve yabancı gişeli filmleri yayınlarım pazar akşamı...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam