Netflix 13 Reasons Why - Dizi Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Sezon finalini mi final mi bilmiyorum ama güzeldi, üçüncü sezon 2'den daha iyiydi diyebilirim.. Son 5 bölüm özellikle kurgu olarak harikaydı, oyunculuklar harikaydı...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçen kitabını aldım, dizi de bu yıl planlarım arasında yer alıyordu. Lakin önce diziyi mi izleyip kitabını okusam, yoksa kitabını mı okuyup ardından mı dizisini izlesem? İkinci şıkka daha pozitif bakıyorum her zaman ama sana da sorayım. :D @mrt-06

• Beğendim
Reactions: mrt-06

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yine forumumuzun abartma timi iyi çalışmış, bahsedildiği kadar kötü ve durgun değildi 2.sezon da gayet güzel ve akıcıydı. :A

Son sahnede sarılmaları çok güzeldi. Tyler kafayı yedi, çocuğa neler yaptılar öyle.. :(

Adam çocuğun kıçına sopa soktu, kanlar içinde kaldı. :( @Çiğdem @xemrexxx @xBUGRAx

@ozgur2113 bu dizide 3.sezona geldiğime göre bizim Stranger Things'e geçebilirim ya da geçmesem mi 3.sezon iyi miydi? Gelecek yaza mı bıraksam. :bilmem:
Stranger Things'i izleme.

• Üzücü

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Geçen kitabını aldım, dizi de bu yıl planlarım arasında yer alıyordu. Lakin önce diziyi mi izleyip kitabını okusam, yoksa kitabını mı okuyup ardından mı dizisini izlesem? İkinci şıkka daha pozitif bakıyorum her zaman ama sana da sorayım. :D @mrt-06
Kitabını okuduktan sonra izle bence kanka. Çok güzel oluyor bu şekilde. Mesela DaVinci Şifresi önce kitabını okumuştum sonra filmi izledim güzel bir haz verdi. :A

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kitabını okuduktan sonra izle bence kanka. Çok güzel oluyor bu şekilde. Mesela DaVinci Şifresi önce kitabını okumuştum sonra filmi izledim güzel bir haz verdi. :A
O zaman biraz erteleyip öyle izleyeyim, listemde başka kitaplar da var. Thank you tatlım. :bhr:

İlk iki sezondan farkı yoktu, değil mi? :A Sürekli aynı şeyleri izletiyor. :A
İkinci sezon çok güzeldi ama son sezon bence de tekrar havası verdi, yeni sezonu farklı olacaktır ama. :Z

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
İlk iki sezondan farkı yoktu, değil mi? :A Sürekli aynı şeyleri izletiyor. :A
Aksiyonlu bir sezondu ama kalite olarak eskiye uzak bence, çocuk dizisi gibi oldu iyice. :A

O zaman biraz erteleyip öyle izleyeyim, listemde başka kitaplar da var. Thank you tatlım. :bhr:

İkinci sezon çok güzeldi ama son sezon bence de tekrar havası verdi, yeni sezonu farklı olacaktır ama. :Z
Ne demek balım. :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Zach ile Hannah aşırı yakışıyor. Bu çocukta Hannah'yla alay etmek için yanaştı yine.:F @mrt-06 resmen fandomu oldum bu ikilinin:A

• Harika

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
11. Bölüm bitti. Son 2 bölüm kaldı galiba.:Z

Jessica ne kadınsın yaa. Gidip tecavüzcüsüyle takılıyor sırf bunalımda olduğu için. Alex onu desteklemediği için. Bir anda kucağıma oturması yuh dedirtti :A @mrt-06

Hannah'da ne zavallı çıktı yaa. Yap yap sonra beni sevmiyorlar. Sinir bozucu bi şey olmaya başladı bu kız.:F

• Güldürdün

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
11. Bölüm bitti. Son 2 bölüm kaldı galiba.:Z

Jessica ne kadınsın yaa. Gidip tecavüzcüsüyle takılıyor sırf bunalımda olduğu için. Alex onu desteklemediği için. Bir anda kucağıma oturması yuh dedirtti :A @mrt-06

Hannah'da ne zavallı çıktı yaa. Yap yap sonra beni sevmiyorlar. Sinir bozucu bi şey olmaya başladı bu kız.:F
Hannah da öyle bunalıma girince ondan ona atlamış. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati