13 Nisan 2015 Pazartesi ABD Reytingleri

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,238
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
thumbnail_1412093351.jpg

Amerika'da Pazartesi reytingleri belli oldu.

The Voice yine günü zirvede tamamlasa da 2.8'e düşen reytingleriyle kendi performansına göre düşük seyredildi.

ABC'nin Dancing with the Stars yarışması yükselişe geçti ve The Voice ile aradaki farkı azaltmaya başladı.

Gotham nihayet 5 haftalık uzun bir aranın ardından ekranlara döndü. En son bölümüyle 2.0 reyting alan dizi bu kez anca 1.5 reyting alabildi. Fakat o zamandan bu zamana tüm yapımların izlenme oranlarında ciddi bir düşüş olduğunu ve o nedenle bu düşüşün çok büyük sorun olmadığını belirtmek gerek.

The Originals ve Jane the Virgin yükselişteler ama bunda maç yayının da etkisi var ve güncellemeyle düşmeleri olası.

İşte günün sonuçları:

SaatKanalProgram18-49 RatingToplam izleyici
08:00NBCThe Voice (8-10PM)2.8/910.83
ABCDancing with the Stars (8-10PM)2.1/713.63
CBS2 Broke Girls1.8/77.14
FOXGotham1.5/54.42
CWThe Originals0.6/21.4
08:30CBSMike & Molly1.8/67.49
09:00CBSScorpion1.9/69.4
FOXThe Following1.1/33.49
CWJane The Virgin0.6/21.46
10:00CBSNCIS: Los Angeles1.6/59.17
NBCThe Night Shift1.4/45.8
ABCCastle - Tekrar1.0/36.24

bakireyle @Çiğdem- in original parlakları aynı reytingi almış :F
scorpion 2.sezon da bu oranları alırsa 3.sezonu görürüz gibi
gotham bu senenin hayal kırıklıklarından oldu reyting anlamında neredeyse cw nin flash ı ka reyting alacak :)

5 hafta ara verirse olacağı buydu tabii. Gotham ciddi düşüş yaşamış. :(

Gotham'ın keskin düşüşü dikkat çekici, ama denildiği gibi çok sorun teşkil edici bir şey değil. Yine de böyle iddialı bir yapımın ne olursa olsun 2 reyting altına düşmemesi gerekiyor.

5 haftalık sorun değil aslında.Sorun 22 bölüm olması.Umarım 2.sezon ve sonraki sezonlar 13'şer bölümden oluşur.
Aynen öyle. Uzadıkça reyting düştü. Aslında 16 bölüm olacaktı ne güzel ama Fox sezon boyunca çok batık gidince 22'ye çıkardılar. Bundan sonra da düşmez bence ilk sezonu 22 bölüm olup diğer sezonları 13 bölüm olan dizi hatırlamıyorum?

Yalnız gelecek seneye 22 bölüm olursa zaten iptali görür. O nedenle 13'e zorunlu düşme ihtimali olabilir. :):)

bakireyle @Çiğdem- in original parlakları aynı reytingi almış :F
scorpion 2.sezon da bu oranları alırsa 3.sezonu görürüz gibi
gotham bu senenin hayal kırıklıklarından oldu reyting anlamında neredeyse cw nin flash ı ka reyting alacak :)
0,5 reytingten kurtulmuş sonunda the originals 0,6 kalsalar yeter:F
gotham bukadar düşmeyle bence iyi idare etmiş diziyi unuttuk nerdeyse sezon arası değil birşey değil 1 ay aramı olurmuş beee :F:F:F

0,5 reytingten kurtulmuş sonunda the originals 0,6 kalsalar yeter:F
gotham bukadar düşmeyle bence iyi idare etmiş diziyi unuttuk nerdeyse sezon arası değil birşey değil 1 ay aramı olurmuş beee :F:F:F
Kiz arrow ve flash ne zaman dönüyorlar şu anda o ikisini merak ediyorum özellikle arrowu :love1:

Gotham gidici Batmanin dizisinden ne bekliycen. Bu arada kaç haftadır merak ediyorum soramadım bir türlü Abd reytingleri niye böyle kimse tv izlemiyor mu

Gotham gidici Batmanin dizisinden ne bekliycen. Bu arada kaç haftadır merak ediyorum soramadım bir türlü Abd reytingleri niye böyle kimse tv izlemiyor mu
TV izleme oranı Türkiye'ye göre çok düşük tabii. :)

Zaten dünyada en çok TV izlenen ülkelerden biri Türkiye. :)

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94