12 Şubat 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,523
27,210
1,060
Olmaz, bu videoda YILDIZ ARGUN (gerçi soyadı değişmiş sanırım) yok. :A
Yıldız Yılmaz :A
Yarında böyle tantanalı olunmaz umarım :T: misafirler gelecek ve hep sonradan girdiğimde foruma, başım dönüyor yorumlara odaklanacağımda :A Dün 1, bugün 2, meşgulken ortalik karışıyor :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
15,217
7,471
850
Jet Sosyete'nin ne kadar izlendiği umrumda değil ama ona sırf kendi izlediği dizi olduğu için her alanda "inisiyatif" yapanlara ben bir şey demesem de hem reytingler cevabını veriyor hemde kırılan hayalleri. :A
Mesajların hepsini okuyamadım ama olay tartışmaya dönüşüp gereksiz yere büyümüş. Şunu söyleyeyim @blacklion yeni bir üye, o yüzden forumdaki yeni üyelere daha çok toleranslı yaklaşmalıyız çünkü buraya adapte olmak bir hayli sürüyor. :A Evet çok eleştiriyor, bazen de dozunu kaçırıyor ama kötü bir niyetle söylemiyor onları, sadece seçtiği kelimelerin ağır olduğunu dışarıdan fark edemiyor henüz. Onu da yavaş yavaş öğrenecek. :D

Siz, Bermuda Şeytan Üçgeni gibi saldırmayın çocuğa. Yeni geldi, alışma sürecinde daha. Tatlıya bağlanın kapansın. :A @Aserat @Özgür @alperuz

@blacklion da bugünden itibaren eleştiri yaparken seçtiği kelimelere daha çok dikkat eder artık. :A

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
2,882
2,534
260
Mesajların hepsini okuyamadım ama olay tartışmaya dönüşüp gereksiz yere büyümüş. Şunu söyleyeyim @blacklion yeni bir üye, o yüzden forumdaki yeni üyelere daha çok toleranslı yaklaşmalıyız çünkü buraya adapte olmak bir hayli sürüyor. :A Evet çok eleştiriyor, bazen de dozunu kaçırıyor ama kötü bir niyetle söylemiyor onları, sadece seçtiği kelimelerin ağır olduğunu dışarıdan fark edemiyor henüz. Onu da yavaş yavaş öğrenecek. :D

Siz, Bermuda Şeytan Üçgeni gibi saldırmayın çocuğa. Yeni geldi, alışma sürecinde daha. Tatlıya bağlanın kapansın. :A @Aserat @Özgür @alperuz

@blacklion da bugünden itibaren eleştiri yaparken seçtiği kelimelere daha çok dikkat eder artık. :A
Kerem çok sağ ol ama gerek yok gerçekten. Ne benim ne de insanların düşüncelerini değiştiremeyiz bu saatten sonra. Kaldı ki kimse mükemmel değil, herkesin yanlışları olabilir. Ama yanlışa her yerde yanlış diyeceksin benim mottom bu. Sürekli temcit pilavı gibi aynı kişi üzerinden yüklenilmesi canımı gerçekten sıkıyor. Sorun yaşamadığım kişilerde bana bir şey diyecekse bunu en azından bireysel tercih edebilirler. Konuşarak çözülmeyecek bir şey yoktur. Ben forumda birilerini de bile isteye karşıma almadım. O etkinlik olayından sonra soguk tavırları devam ettirip, benimle konuşmayıp aleyhime olan her yerde beni karşılarına almasalar şu an konuşuyor olurduk zaten. Yoksa o konu kapanmıştı benim için etkinlikte...

@Aserat @alperuz @Özgür

• Beğendim
Reactions: kerem and Özgür

Özgür

Moderatör
28 Aralık 2011
18,309
14,190
859

Bermuda Şeytan Üçgeni mi. :A Sevdim bunu. :F

Saldırmak değildi benimki sadece Aserat’a durduk yere yüklenmesi, hala yüzün var mı demesi falan ağır yorumlardı onun için yazdım ben. :D

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
53,336
34,162
1,061
İstanbul

Çabanı destekliyorum ama boşuna uğraşma. Ben yapıcı olmaya çalıştım ama itici tavırları yüzünden muhabbet kuramadım ve burada bana yüzsüz, hileci falan denilmesi de bardağı taşıran son damla oldu. Herkes iyi anlaşmak zorunda değil zaten hepimize yeter forum. :D

• Beğendim
Reactions: kerem and alperuz

alperuz

Favori Üye
2 Şubat 2019
2,064
1,537
195
İstanbul
Kerem çok sağ ol ama gerek yok gerçekten. Ne benim ne de insanların düşüncelerini değiştiremeyiz bu saatten sonra. Kaldı ki kimse mükemmel değil, herkesin yanlışları olabilir. Ama yanlışa her yerde yanlış diyeceksin benim mottom bu. Sürekli temcit pilavı gibi aynı kişi üzerinden yüklenilmesi canımı gerçekten sıkıyor. Sorun yaşamadığım kişilerde bana bir şey diyecekse bunu en azından bireysel tercih edebilirler. Konuşarak çözülmeyecek bir şey yoktur. Ben forumda birilerini de bile isteye karşıma almadım. O etkinlik olayından sonra soguk tavırları devam ettirip, benimle konuşmayıp aleyhime olan her yerde beni karşılarına almasalar şu an konuşuyor olurduk zaten. Yoksa o konu kapanmıştı benim için etkinlikte...

@Aserat @alperuz @Özgür
Benim şahsi olarak kimseyle bir problem yok, olamaz da. Ama yine söylüyorum kimse, kimsenin dış görünüşünü konu ne olursa olsun eleştiremez. Bunun hiçbir açıklaması olamaz. Konuyu zaten ben açmadım, konu açılmıştı ve beni dahil ettiniz. Kimsenin de seni karşısına aldığı yok, yaptığın yanlışı söyledik o kadar.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
53,336
34,162
1,061
İstanbul

@Aserat @alperuz @Özgür
Evet kapanmıştı haklısın. Oylama bittikten ve kazananlar açıklandıktan kaç gün sonra turkuazz mesaj yazıldığında yine nasıl laf soktuğunu hatırlatırım. Gerçekten kapanmış olsaydı o şeyi yazmazdın. Kendini kandırıyor olabilirsin ama bari bizi kandırmaya çalışma. Kendimi tutup sana bir şey demeyeceğim diyorum ama tüm kusur bendeymiş de sen sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi konuşuyorsun hala. Neyse bundan sonra benden üstü kapalı olarak bile bahsetmeni istemiyorum ikimiz de kendi yolumuza gidelim. Bu da son mesajımdır. :)

• Beğendim
Reactions: Hachiko and alperuz

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,523
27,210
1,060
O neyin kaosuymuş öyle ya nasıl konuyla çok alakasızım ama bildiğin okurken canım çekirdek çekti... :A
Dünkünde biraz yorum yazabildim ama ben yokken kızışmıştı ve bugünkinde yoktum, yine kaçırdım ama bundan sonra şu modda bakarım kargaşaya :A :
EBRudgDXoAEodDb.jpg

• Güldürdün
Reactions: MEnes

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
2,882
2,534
260
Evet kapanmıştı haklısın. Oylama bittikten ve kazananlar açıklandıktan kaç gün sonra turkuazz mesaj yazıldığında yine nasıl laf soktuğunu hatırlatırım. Gerçekten kapanmış olsaydı o şeyi yazmazdın. Kendini kandırıyor olabilirsin ama bari bizi kandırmaya çalışma. Kendimi tutup sana bir şey demeyeceğim diyorum ama tüm kusur bendeymiş de sen sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi konuşuyorsun hala. Neyse bundan sonra benden üstü kapalı olarak bile bahsetmeni istemiyorum ikimiz de kendi yolumuza gidelim. Bu da son mesajımdır. :)
Evet çünkü o konudaki tutumunda kendini haklı çıkarmanı da anlayamamıştım. Haksızdın, etkinlik uzamasın diye oy kullanmak isteyenler varsa bile engel olmuştun. Forum açılalı bir gün olmamışken ve ben devam etsin dememe rağmen konuyu açıp bitirmiştin etkinliği. Yani ortada bir değil iki yanlış vardı, hem oylamayı bitirip bitirelim mi diye sorup hem bitmesin dememe rağmen etkinliği sonlandırıp konuyu açarsan bu tutumunu da eleştiririm. Sen de dilin yok mu madem niye karşılık vermedin. Evet yanlış yaptım düşünceni dikkate almalıydım demek çok mu zordu?