12 Şubat 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17

alperuz

Favori Üye
2 Şubat 2019
11,981
11,626
700
İstanbul
İyi de konu Jet Sosyete ile ilgili. Eda mevzusuna getiren @Özgür ben mi getirdim? İsmini bile almıyorum artık tatsızlık çıkmasın diye ama siz bana 3'ünüz birleşip geçmişte bunu bunu demişsin diyorsun. Ben size daha ne diyebilirim ki. Oyunculuk eleştirisi yapmıştım ve niyetimde kötü değildi, yanlış anlaşılmış ve dersimi almışım bundan ve demek ki ismini bu yüzden zikretmiyorum. Ama hala bunu bunu dedin diye yüklenmek ne kadar mantıklı...
Sen önüne gelen her konuya, ağzına gelen her şeyi filtresiz bir şekilde yazarsan önüne gelir tabi.

• Harika
Reactions: Aserat

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
4,354
4,096
390
İşte sen geçmişteki hatalar yüzünden kendine yüklenilmesini istemiyorsan ve buna tepki gösteriyorsan aynı şeyi sen karşı tarafa da yapınca karşılığını böyle alırsın. Tüm olay bundan ibaret ve umarım biraz daha çeki düzen verirsin kendine. Her ne kadar seninle iletişim kurmam bu saatten sonra imkansız olsa da bunu canı gönülden istiyorum.
Konu Jet Sosyete ve senin yaptığın yanlışı yüzüne vurmam da normal. Ki hala hata diyorsun. Senin yaptığın uyanıklık ve kurnazlık yapıp etkinliğin 1.'sini seçmek. 2 ay falan da geçmedi üstünden 2-3 hafta geçti, sanki asırlık mevzu? Eğer Eda ile ilgili bir şey söyleseydim o zaman derdin ne diyeceğini şu an konu Jet Sosyete iken mevzuyu başka yerlere çekip dallandırıp budaklandırmanın alemi yok.

Ayrıca reytinglere bak, bu dizi ve Fi arasında ne kadar fark var görelim. Hani diyorsun ya Fi, Masum battı diye. Jet Sosyete'ye niye demiyorsun?

Özgür

Süper Mod.
28 Aralık 2011
22,731
18,952
1,059
Yani senin beni eleştirdiğin şeyi sen bana yapıyorsun. Eda Ece mevzusu ile o zaman bana niye yükleniyorsun?

Benim kimsenin savunuculuğuna ihtiyacım yok ben kendimi biliyorum...
Çünkü inkar ediyorsun. Aserat en azından yaptım diyor. Hatasını kabul ediyor. Ayrıca sen eleştirinin dozunu kaçırdığını gör diye gösterdim.

• Harika

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
61,609
42,295
1,061
İstanbul
Konu Jet Sosyete ve senin yaptığın yanlışı yüzüne vurmam da normal. Ki hala hata diyorsun. Senin yaptığın uyanıklık ve kurnazlık yapıp etkinliğin 1.'sini seçmek. 2 ay falan da geçmedi üstünden 2-3 hafta geçti, sanki asırlık mevzu? Eğer Eda ile ilgili bir şey söyleseydim o zaman derdin ne diyeceğini şu an konu Jet Sosyete iken mevzuyu başka yerlere çekip dallandırıp budaklandırmanın alemi yok.

Ayrıca reytinglere bak, bu dizi ve Fi arasında ne kadar fark var görelim. Hani diyorsun ya Fi, Masum battı diye. Jet Sosyete'ye niye demiyorsun?
Fi ve Masum için battı diye bir şey demedim sadece Fi ve Masum kadar kötü gideceğini düşünmüyorum dedim. Ama aşırı kindarlığın yüzünden bu kadar basit bir şeyi hala anlamıyorsun. Onlar kötü gitti çünkü en fazla 1 küsür falan aldılar TV'deyken. Jet Sosyete en azından 2 küsür almış ve ilkokul matematiği bilen her insan bunun daha yüksek bir sonuç olduğunu anlayabilir.

Valla kişi kendinden bilir işi demişler. Sen benim hatam için kurnazlık diyorsan demek ki kendinden bilip konuşuyorsun. O an eşitliğin bozulması lazımdı ve bunu başka diziler için de yaparım dememe rağmen kendi bildiğini okumaya devam ettin. Neyse herkesten cevabını alıp rezil oldun zaten daha fazla uzatmayalım bence. :D

Özgür

Süper Mod.
28 Aralık 2011
22,731
18,952
1,059
Tarihleri karıştırdınız ama o tarihte bile Eray'ın yaptığı şeye tepki göstermedin? Bugün de göstermemene şaşmamalı, demek aynı şeyi yapsa yine gıkın çıkmayacak? Ne de olsa alt tarafı bir etkinlik, ödül falan da değil altın kelebek gibi. :)
Bak o zaman benim sınav haftamdı foruma çok az girdim. Ben mesaj kutusuna girdiğimde tartışmanız bitmişti ama ona rağmen Aserat yine kendi bildiğini okumuş ama hatasını da kabul etmiş, konu tatlıya bağlandı gibi bir şey dedim. Sen de evet kabul etti dedin güldün. O zamanlar iyiydiniz konu tatlıya bağlanmıştı çünkü. Niye gıkım çıkmasın yahu benim Aserat’ı eleştirmediğimi mi düşünüyorsun? Emin ol o konularda da eleştirdim. Kendisiyle muhabbetim var. Yanlışını görünce dan diye söylüyorum, o da bana söyler.

Evet alt tarafı bir etkinlik olduğu için yüzsüz de demem kimseye. Varsın gıkım çıkmamış olsun.

• Harika

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
61,609
42,295
1,061
İstanbul
Yoo gayet de

Bak o zaman benim sınav haftamdı foruma çok az girdim. Ben mesaj kutusuna girdiğimde tartışmanız bitmişti ama ona rağmen Aserat yine kendi bildiğini okumuş ama hatasını da kabul etmiş, konu tatlıya bağlandı gibi bir şey dedim. Sen de evet kabul etti dedin güldün. O zamanlar iyiydiniz konu tatlıya bağlanmıştı çünkü. Niye gıkım çıkmasın yahu benim Aserat’ı eleştirmediğimi mi düşünüyorsun? Emin ol o konularda da eleştirdim. Kendisiyle muhabbetim var. Yanlışını görünce dan diye söylüyorum, o da bana söyler.

Evet alt tarafı bir etkinlik olduğu için yüzsüz de demem kimseye. Varsın gıkım çıkmamış olsun.
Etkinlik gereğinden fazla uzadığı için eşitliği bir yöne doğru bozmam gerekiyordu sadece. Bunu başka diziler söz konusu olsa da yapardım. Ama süreci daha fazla uzatmamak için böyle bir yola gittim ve tepkilerin ardından yanlış bir şey yaptığımı da anladım. Bundan sonra eşitlik olunca kesinlikle karışmayacağım zaten. Ama o dönem de tatlıya falan bağlanmadı çünkü üstünden birkaç gün geçmesine rağmen hala bana laf atmaya devam etti. Çünkü arkadaşın doğası bu maalesef.

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
4,354
4,096
390
Çünkü inkar ediyorsun. Aserat en azından yaptım diyor. Hatasını kabul ediyor. Ayrıca sen eleştirinin dozunu kaçırdığını gör diye gösterdim.
İsmini bile anmadığım isimler üzerinden yükleniyorsun. Ben o yaptığım yorumlar da niyetimin üstüne basa basa dış görünüş üzerinden olmadığını vurgulasam da yanlış anlaşıldı zaten bunu kabul ediyorum ama ben o laflari derken niyetim bu değildi diyorum. Sen tutup da niye kabullenmiyorsun diyorsun, değildi ama artık ismini anmıyorum çünkü burda keyifli zaman geçirmek istiyorum. Yanlış anlaşılmayı asla sevmiyorum ve kızın adını anmıyorum. Bitti, artık bana daha da Eda Ece'ye bunu dedini duymak ve bunlar üstünden yuklenilmesin.

Özgür

Süper Mod.
28 Aralık 2011
22,731
18,952
1,059
Etkinlik gereğinden fazla uzadığı için eşitliği bir yöne doğru bozmam gerekiyordu sadece. Bunu başka diziler söz konusu olsa da yapardım. Ama süreci daha fazla uzatmamak için böyle bir yola gittim ve tepkilerin ardından yanlış bir şey yaptığımı da anladım. Bundan sonra eşitlik olunca kesinlikle karışmayacağım zaten. Ama o dönem de tatlıya falan bağlanmadı çünkü üstünden birkaç gün geçmesine rağmen hala bana laf atmaya devam etti. Çünkü arkadaşın doğası bu maalesef.
Geç kalındığı için acele etmene hak vermiştim çünkü baya zamanımızı aldı üstüne forum da kapandı.

O dediğini bilmiyordum. Ama evet belli ki bağlanmamış hala yüzüne yüzüne vuruyor. :D

• Beğendim
Reactions: Aserat and alperuz

Özgür

Süper Mod.
28 Aralık 2011
22,731
18,952
1,059
İsmini bile anmadığım isimler üzerinden yükleniyorsun. Ben o yaptığım yorumlar da niyetimin üstüne basa basa dış görünüş üzerinden olmadığını vurgulasam da yanlış anlaşıldı zaten bunu kabul ediyorum ama ben o laflari derken niyetim bu değildi diyorum. Sen tutup da niye kabullenmiyorsun diyorsun, değildi ama artık ismini anmıyorum çünkü burda keyifli zaman geçirmek istiyorum. Yanlış anlaşılmayı asla sevmiyorum ve kızın adını anmıyorum. Bitti, artık bana daha da Eda Ece'ye bunu dedini duymak ve bunlar üstünden yuklenilmesin.
Uzatacaksın sanırım ama hala dış görünüş üzerinden demedim diyorsun. Halbuki biz sana örneklerle geldik. Keyifli zaman geçirmek istiyorsan ne mutlu ama burdan hiç öyle görünmüyor. İlk geldiğin zamanlar da demiştim tıpkı eski bir üye gibi kin kusup, eleştirip gidiyorsun. :D

• Harika

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
4,354
4,096
390
Fi ve Masum için battı diye bir şey demedim sadece Fi ve Masum kadar kötü gideceğini düşünmüyorum dedim. Ama aşırı kindarlığın yüzünden bu kadar basit bir şeyi hala anlamıyorsun. Onlar kötü gitti çünkü en fazla 1 küsür falan aldılar TV'deyken. Jet Sosyete en azından 2 küsür almış ve ilkokul matematiği bilen her insan bunun daha yüksek bir sonuç olduğunu anlayabilir.

Valla kişi kendinden bilir işi demişler. Sen benim hatam için kurnazlık diyorsan demek ki kendinden bilip konuşuyorsun. O an eşitliğin bozulması lazımdı ve bunu başka diziler için de yaparım dememe rağmen kendi bildiğini okumaya devam ettin. Neyse herkesten cevabını alıp rezil oldun zaten daha fazla uzatmayalım bence. :D
Fi'de 2 civarı reytingler almıştı, bu konuda demedin ama daha önce demiştin Fi'ye battı diye... Neyse en azından kendi dizinin aldığı reytingi de gördün. 4'lü reytingler beklerken yarısını bile zar zor aldı dizi. :A

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
61,609
42,295
1,061
İstanbul
Fi'de 2 civarı reytingler almıştı, bu konuda demedin ama daha önce demiştin Fi'ye battı diye... Neyse en azından kendi dizinin aldığı reytingi de gördün. 4'lü reytingler beklerken yarısını bile zar zor aldı dizi. :A
Bu itici tavırlarınla herkesi soğutuncaya, etrafında kimse kalmayıncaya, sonun senin gibi her konuda elem keder akıtanlar gibi oluncaya dek böyle devam et tamam mı. Ben, Özgür ve Alper doğru yolu göstermek için uğraştık ama inatla anlamıyorsun. Neyse bundan sonra benimle doğrudan veya arkamdan muhattap olmanı istemiyorum. Ha arkamdan konuşursan cevabını alırsın orası ayrı ama asıl yüzünü gösterdiğin için mutluyum. Seninle aramızın iyi olduğu zamanlara yazık. Senin için zor bir duygu biliyorum ama güle güle. :D

Forum İstatistikleri

Konular
150,850
Kullanıcılar
8,073
Son Üye
morbil98