11 Şubat 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
u9Pmoq.jpg

Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu.
Bir Zamanlar Çukurova
tüm gruplarda zirvede. Dizi Total grubunda yükseliş yaşadı ve diğer gruplarda düşüş yaşasada zirvede rahat yer aldı.

Esra Erol'da Total grubunda en çok izlenen ikinci yapım oldu.

Büyük bir ayrılığın yaşandığı Mucize Doktor dizisi tüm gruplarda düşüş yaşadı.
Alev Alev dizisi de tüm gruplarda düşüş yaşayan bir diğer dizi oldu.

Günün kazananı Akrep oldu. Dizi tüm gruplarda yükseliş yaşadı.
screenshot-9-NBg5.jpg

5C73fH.jpg
------

• Beğendim
Reactions: STAR and Gerekli24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Başları kaçırdım ama son 1 saat Bir Zamanlar Çukurova izledim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu.
Bir Zamanlar Çukurova
tüm gruplarda zirvede. Dizi Total grubunda yükseliş yaşadı ve diğer gruplarda düşüş yaşasada zirvede rahat yer aldı.

Esra Erol'da Total grubunda en çok izlenen ikinci yapım oldu.

Büyük bir ayrılığın yaşandığı Mucize Doktor dizisi tüm gruplarda düşüş yaşadı.
Alev Alev dizisi de tüm gruplarda düşüş yaşayan bir diğer dizi oldu.

Günün kazananı Akrep oldu. Dizi tüm gruplarda yükseliş yaşadı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @offensive @soo @haluk792 @Veteran @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord ve ilgili herkes

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çukurova yine açık ara perşembe zirvesinde yer almış, rakipsiz ilerliyor dizi maşallah. Üçüncü sezonunda bu oranlar her diziye nasip olmuyor malum, kocaman tebrikler. :Z

Mucize Doktor'a dün biraz göz attım TV açıkken, epey olaylı bir bölümdü. Dizinin en önemli karakterlerinden biri de ayrıldı üstelik, iyi bir yükseliş bekliyordum ama tam aksine düşüş yaşamış.

Akrep ufak yükseliş yaşamış, aslında arkasında durulursa ve bol tekrara da devam ederse perşembe akşamında kendine bir yer edinebilir. 4-5 arası bile çok iyi oran olur.

Alev Alev oranları gayet iyi, bir yükselip bir düşüyor sabit oranları yok ama genel olarak kanalı ve yapımcıyı mutlu ediyordur zaten.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Günün kazananı rahat Akrep oldu. Bu kadar düşüşler söz konusuyken yükseliş oranları bile iyi. Böyle tempolu giderse 4 bandına çok rahat çıkar. Eski reytinglerine de yavaş yavaş yaklaşıyor zaten. :Z

Mucize Doktor düşüş yaşamış. Bölümü izlemedim ama bölümün düşüşü fazla dram yüzünden olabilir. Ben olsam o kadar dramatik bir sahnede çok dayanamazdım.

Alev Alev düşmüş ama oranları iyi.

BZÇ Total'de hafif yükselmiş diğer gruplarda da hafif düşüş yaşamış.

• Harika
Reactions: Carpe Diem and STAR

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Çukurova yine açık ara perşembe zirvesinde yer almış, rakipsiz ilerliyor dizi maşallah. Üçüncü sezonunda bu oranlar her diziye nasip olmuyor malum, kocaman tebrikler. :Z

Mucize Doktor'a dün biraz göz attım TV açıkken, epey olaylı bir bölümdü. Dizinin en önemli karakterlerinden biri de ayrıldı üstelik, iyi bir yükseliş bekliyordum ama tam aksine düşüş yaşamış.

Akrep ufak yükseliş yaşamış, aslında arkasında durulursa ve bol tekrara da devam ederse perşembe akşamında kendine bir yer edinebilir. 4-5 arası bile çok iyi oran olur.

Alev Alev oranları gayet iyi, bir yükselip bir düşüyor sabit oranları yok ama genel olarak kanalı ve yapımcıyı mutlu ediyordur zaten.
Sen her diziyi Bir Zamanlar Çukurova mı sandın, ayrılıktan sonra yükseliş yaşayacak? :A @Aserat 'a büyük şok :A @Özgür
üstelik Mucize Doktor'da veda yaşanmış yani veda derken birbirleri ile vedalaşma sahnesi, Ali ve Adil hoca vedası ama Hünkar Karakterinin ölümü birden bire oldu ve duygusal veda onsuz ölümünden sonra yaşandı. Hem öncesi hem sonrası hep yükseliş yaşayarak ilerledi.
Dünkü bölümün son 1 saatini izleyebildim. Bügün başına bakacağım. Aşırı merak ediyorum. Geçen hafta iyi bir yerde bitmişti :A
------

Günün kazananı rahat Akrep oldu. Bu kadar düşüşler söz konusuyken yükseliş oranları bile iyi. Böyle tempolu giderse 4 bandına çok rahat çıkar. Eski reytinglerine de yavaş yavaş yaklaşıyor zaten. :Z

Mucize Doktor düşüş yaşamış. Bölümü izlemedim ama bölümün düşüşü fazla dram yüzünden olabilir. Ben olsam o kadar dramatik bir sahnede çok dayanamazdım.

Alev Alev düşmüş ama oranları iyi.

BZÇ Total'de hafif yükselmiş diğer gruplarda da hafif düşüş yaşamış.
Bir Zamanlar Çukurova full duygusal bir bölümde reyting fırlamıştı :A önemli olan iyi harmanlamak

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sen her diziyi Bir Zamanlar Çukurova mı sandın, ayrılıktan sonra yükseliş yaşayacak? :A @Aserat 'a büyük şok :A @Özgür
üstelik Mucize Doktor'da veda yaşanmış yani veda derken birbirleri ile vedalaşma sahnesi, Ali ve Adil hoca vedası ama Hünkar Karakterinin ölümü birden bire oldu ve duygusal veda onsuz ölümünden sonra yaşandı. Hem öncesi hem sonrası hep yükseliş yaşayarak ilerledi.
Dünkü bölümün son 1 saatini izleyebildim. Bügün başına bakacağım. Aşırı merak ediyorum. Geçen hafta iyi bir yerde bitmişti :A
------

Bir Zamanlar Çukurova full duygusal bir bölümde reyting fırlamıştı :A önemli olan iyi harmanlamak
Cidden dizinin iki baş kahramanı, Yılmaz ve Hünkar diziden ayrıldı. Dizi hiç kayıp yaşamadı, üstelik oranları da arttı. Hem de üçüncü sezonunda, hem de senaryo tekrarlamasına rağmen. Maşallah her diziye nasip olmaz bu, canım dizimiz. :Z

Ben bölümleri biriktirdiğimden daha anca izlerim. :A

• Harika
Reactions: Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
------

Orası da doğru. Hünkar'ın öldüğü kısmı izlemek zorunda kaldım ve biraz daha uzun olsa ağlayacaktım. :A Behice'yi de o bölüm her gördüğümde sinirden yerimde duramamıştım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi