eTV 10x10 - 7. Bölüm | Yeni Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Teşekkürler. :D

Kalbi diss'e çevirmen uyuzuma gitti düzelt şunu. :A
Şu süper starı almasan iyi olurdu ama ben bu şarkı kadar dalga geçtiğimiz herkesin alay ettiği başka eurovision şarkımız olduğuna şahit olmadım duymadımda büyük alay konusu olmuştu magazinlerde bile :A :A :A @Harunnn60

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benim için bu güne kadar ki en iyi şarkı Düm Tek Tek idi eğer Hadise o sene hasta olmasaydı çok daha iyi bir Show olurdu diye düşünüyorum. :D

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Ellerine sağlık @Aserat güzel bir inceleme olmuş. Şebnem Paker'i ilk defa duydum ben ve çok şaşırdım. Şöhretini bu günlere taşıyamaması üzücü.
Sertap 1 numara gerçekten şarkısı da efsaneydi. TDK'nın tepki gösterdiğini ilk defa duydum söylenecek pek birşey Yok Turkey never change diyorum sadece :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Ellerine sağlık @Aserat güzel bir inceleme olmuş. Şebnem Paker'i ilk defa duydum ben ve çok şaşırdım. Şöhretini bu günlere taşıyamaması üzücü.
Sertap 1 numara gerçekten şarkısı da efsaneydi. TDK'nın tepki gösterdiğini ilk defa duydum söylenecek pek birşey Yok Turkey never change diyorum sadece :D
Ben de şaşırdım araştırırken. Teşekkürler. :D

Benim için bu güne kadar ki en iyi şarkı Düm Tek Tek idi eğer Hadise o sene hasta olmasaydı çok daha iyi bir Show olurdu diye düşünüyorum. :D
Teşekkürler. :D