eTV 10x10 - 4. Bölüm | Yeni Bölüm

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şimdiye kadar ki en güzel tema olmuş programın. Emeğine sağlık. :D @Aserat

En üzücüsü Türk Malı bana göre, Şafak gitse Binnur kalsa dizi devam ederdi.. Lale Devri artık uzadıkça oyuncuların da sinirleri bozulmuştu. :F @xBUGRAx

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Şimdiye kadar ki en güzel tema olmuş programın. Emeğine sağlık. :D @Aserat

En üzücüsü Türk Malı bana göre, Şafak gitse Binnur kalsa dizi devam ederdi.. Lale Devri artık uzadıkça oyuncuların da sinirleri bozulmuştu. :F @xBUGRAx
İstedikleri kadar başlatsınlar Binnur'suz bir halt olmaz o diziden. Teşekkürler. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Her bölümümüz öyledir. :A

Teşekkür etmeyi unutmuşum edeyim. :A
şuan bir futbol sahasında minik futbolcuların antremanını izliyorum :A öyle bir yerde oturmuşumki belleş internete bağlandı telefonum :A adımımı nereye atsam belleş var:D tüm okullar ve kütüphane aynı yere bağlı.
Demekki buralarda bir okul var.
Dün sana anlattığım ziyareti gerçeklestirdim ve iki tane olimpiyatçıyla fotoğraf çektim ama o esnada tam olarak ne yaptıklarını bilmiyordum :A
Havada 19 derece oh harika bir hafta sonu geçiriyorum :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
şuan bir futbol sahasında minik futbolcuların antremanını izliyorum :A öyle bir yerde oturmuşumki belleş internete bağlandı telefonum :A adımımı nereye atsam belleş var:D tüm okullar ve kütüphane aynı yere bağlı.
Demekki buralarda bir okul var.
Dün sana anlattığım ziyareti gerçeklestirdim ve iki tane olimpiyatçıyla fotoğraf çektim ama o esnada tam olarak ne yaptıklarını bilmiyordum :A
Havada 19 derece oh harika bir hafta sonu geçiriyorum :Z
Tamam istersen daha fazla anlatma yoksa ciddi ciddi kıskanacağım. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Lale Devri listeye damga vurmuş :A En efsane de o dizideki kavgalardı :F Sette herkes birbirine düşmandı :A

Hazal Kaya kim oluyor diyen Beril Kayar sen kim oluyorsun hiçbir yerde görünmüyor bile :A

En çok üzüldüğüm de Leyla ile Mecnun ve Binnur Kaya olayı. :(

Ellerine sağlık :A @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Lale Devri listeye damga vurmuş :A En efsane de o dizideki kavgalardı :F Sette herkes birbirine düşmandı :A

Hazal Kaya kim oluyor diyen Beril Kayar sen kim oluyorsun hiçbir yerde görünmüyor bile :A

En çok üzüldüğüm de Leyla ile Mecnun ve Binnur Kaya olayı. :(

Ellerine sağlık :A @Aserat
Teşekkürler bu bölümün konusu eğlenceliydi gerçekten. Reytingi çoktan ölçülmese 1 ve 2'yi de oku derdim ama fazla abartmaya gerek yok. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Hepsini ağzım açık okudum, bu nedir arkadaş. Sözde bunlar sanatçılar. :X