eTV 10x10 - 4. Bölüm | Yeni Bölüm

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
10x10-d.jpg

1. Bölüm | 2. Bölüm | 3. Bölüm
Fav10'un sevilen programı 10x10'un yeni bölümünden herkese merhaba. Bu bölümde rotamızı magazine kırıyor ve Türk dizilerinde yaşanan 10 unutulmaz set kavgasını ekranlara getiriyoruz.

10) Çağatay Ulusoy-Beril Kayar (Emir'in Yolu)
s-3d4984e5b4bb53928359cd7d86fcd973be53fd4e.webp

Adını Feriha Koydum'un isim değiştirmesinin ardından Emir'in Yolu adını alan dizinin setinde Hazal Kaya'nın adının geçmesi üzerine Beril Kayar "O kim oluyor" şeklinde tepki vermesinin ardından sinirlenen Ulusoy oyuncuyu itmiş ve kavga set çalışanlarının araya girmesiyle sonlanabilmişti.

9) Kıvanç Tatlıtuğ-Engin Şenkan (Kurt Seyit ve Şura)
s-b225eea4fb674cd98a2d184effa53ba90820c2f2.webp

Set kavgalarıyla birkaç kez gündeme gelmiş olan Kurt Seyit ve Şura'da Kıvanç Tatlıtuğ, Engin Şenkan ile oynadığı karşılıklı sahnede gülmeye başlayınca usta oyuncu sinirlenmiş ve "Ben 70 yaşındayım. Terbiyesiz herif" diyerek seti terk etmişti. Kavga, Şenkan'ın diziden ayrılmasıyla sonuçlandı.

8) Mehmet Akif Alakurt-Cansu Dere (Sıla)
s-fa54429759d78c62b32be73149d2cedd33946ca7.webp

Cansu Dere'nin çekimlere sürekli geç gelmesine sinirlenen Mehmet Akif Alakurt, "Mardin'in bu sıcağında hanımefendiyi beklemek zorunda mıyım?" diye bağırmış ve Dere'yle sert tartışmalar yaşamış ve set 2 gün tatil edilmişti. Alakurt bu diziden sonra da sette çıkardığı olaylarla gündeme gelmeyi sürdürdü.

7) Binnur Kaya-Şafak Sezer (Türk Malı)
s-dc8104f5a79b434cd5f691bc88b123a9a1158b0d.webp

Yayınlandığı dönemde bir fenomen haline gelen Türk Malı'nın çekimleri sırasında Şafak Sezer, Binnur Kaya'ya "Defol git" diye bağırmış ve Kaya ağlayarak seti terk etmişti. Kamera arkasında büyük şaşkınlık yaratan bu olaydan sonra başarılı oyuncu ayrılma kararı almış ve dizi yayından kaldırılmıştı.

6) Kenan Bal-Gül Onat (Lale Devri)
s-e0b9277c360ad3e5b8f06ba120ffe0b4d00bf52c.webp

Çekim hazırlıkları yapılırken Gül Onat'ın Kenan Bal'a setin hazır olduğunu söylemesinin ardından Bal'ın ona "adi kadın" diye karşılık verdiği, küfürler edip tokat attığı iddia edilmiş; uzun zaman magazin sayfalarında yer alan bu olayın ardından karakola gidip şikayetçi olan Onat diziden ayrılmıştı.

5) Elçin Sangu-Fahriye Evcen (Kurt Seyit ve Şura)
s-70a52c5acbeafe0aa6713c2b7cfb45fb444a1744.webp

Setteki huzursuzluklarıyla daha önce de gündemde kendine yer bulan Fahriye Evcen, 2. sezonda dahil olduğu Kurt Seyit ve Şura'nın çekimleri sırasında Elçin Sangu'yla bilinmeyen bir nedenle tartışmış ve Sangu'nun ağlamasına neden olmuştu. Olay yönetmen Hilal Saral'ın iki tarafı sakinleştirmesiyle sona ermişti.

4) Yeşim Ceren Bozoğlu-Hamdi Alkan (O Hayat Benim)
s-a008fb0d0ae45d47c45e90d69cba8983bc0182dc.webp

2. sezonda O Hayat Benim'in yönetmen koltuğuna geçen Hamdi Alkan, Yeşim Ceren Bozoğlu'nun diğer oyuncularla anlaşamadığını iddia etmiş ve yapım şirketine kendisiyle onun arasında seçim yapmasını talep etmişti. İkili arasındaki gerilim Alkan'ın Bozoğlu'nun aracını tekmelemesiyle iyice artmış ve oyuncu diziyi bırakmak zorunda kalmıştı.

3) Hatice Aslan-Tolgahan Sayışman (Lale Devri)
s-bbb8d03dbc05ca23f802fdd879c88ae332c37cfd.webp

Lale Devri'ndan çok konuşulan bir kavga daha. Çekimler sırasında Hatice Aslan'ın kapris yaptığı ve başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman'ın öfkelenerek onun üzerine yürüyerek "Yeter artık, sus" diye bağırdığı iddia edilmişti. İkili arasındaki ipler iyice gerilirken Sayışman'ın Aslan'a tokat attığı iddiaları da uzun süre konuşulmuştu.

2) Nurgül Yeşilçay-Erkan Petekkaya (Paramparça)
s-04c2c3218ac23d91695f46d24b995dbe471f08e1.webp

Erkan Petekkaya, dizinin Sapanca'da çekilen sahnelerinin daha inandırıcı olması için karakterler arasında öpüşme ve yakınlaşma sahnelerinin olması gerektiğini söyleyen Nurgül Yeşilçay'a "Sen ne kadar meraklısın öpüşmeye, bizi Anadolu'daki insanlar da izliyor" demiş, Yeşilçay diziden ayrıldıktan sonra Ayşe Arman'a röpörtaj vermiş, Petekkaya ise "Nurgül'ün nesini taciz edeceğim, Beyonce mi o" sözleriyle büyük tepki toplamıştı.

1) Ezgi Asaroğlu-Ushan Çakır-Beste Bereket (Leyla ile Mecnun)
210420121153161613692_2.jpg

Leyla ile Mecnun da zamanında çok tatsız bir olayla gündeme gelmişti. Ushan Çakır'ın geçmişte Ezgi Asaroğlu'nun bir ilişki yaşadığı, ardından Beste Bereket'le sevgili olduğu söylenmiş, Bereket ve Asaroğlu arasında sözlü olarak başlayan tartışma Çakır'ın güzel oyuncunun boğazını sıkmasıyla iyice alevlenmişti. Öyle ki güzel oyuncu kaldırıma düşmüş ve nefesi kesildiği için hastaneye kaldırılmıştı. Olayın ardından 3 oyuncuyla da yollar ayrılmıştı.

5. BÖLÜM | Cuma 20.00 | Yabancı dizilerden Türkiye'ye uyarlanan 10 yapım

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Bu bölüm konu güzelmiş. :D
Erkan Petekkaya iyi demiş. :A
1. üzdü.. :(

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Güzel bir bölüm olmuş yine ellerine sağlık @Aserat
Beni en çok üzgün Binnur Kaya ve Şafak Sezer kavgası olmuştu :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
@Aserat @mrt-06 reytingler bu hafta yayınlanmayacaksa ben yayınlayabilirim yarın ama söz vermiyorum. :A
Geçen haftanın reytingleri bu haftayla birlikte gelecek pazartesi günü yayınlanacak. Zaten yayınlanabilmesi için en fazla 5 yapım olması gerekiyor. :D
Bu bölüm konu güzelmiş. :D
Erkan Petekkaya iyi demiş. :A
1. üzdü.. :(
Teşekkürler. :D
Güzel bir bölüm olmuş yine ellerine sağlık @Aserat
Beni en çok üzgün Binnur Kaya ve Şafak Sezer kavgası olmuştu :(
Teşekkürler. Şafak Sezer'den nefret etmemek mümkün değil Binnur'umu ağlatmak ne demek. :(

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Geçen haftanın reytingleri bu haftayla birlikte gelecek pazartesi günü yayınlanacak. Zaten yayınlanabilmesi için en fazla 5 yapım olması gerekiyor. :D

Teşekkürler. :D

Teşekkürler. Şafak Sezer'den nefret etmemek mümkün değil Binnur'umu ağlatmak ne demek. :(
Aynen suçlu olanda kendisi zaten :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Okuması çok zevkliydi, eline sağlık @Aserat :D Çok güzel olmuş.

Listeye baktım da bir tane KANAL D dizisi yok. Dizileri gibi çalışanları da kaliteli, kavga gürültüde işleri yok. :bhr: Bu konuda Star TV ve FOX damga vurmuş, hiç yakışmamış. :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Bu baya güzel programmış ya. :D TV8'deki gibi, onu da takip ediyordum denk geldikçe. :D
Ellerine sağlık. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Okuması çok zevkliydi, eline sağlık @Aserat :D Çok güzel olmuş.

Listeye baktım da bir tane KANAL D dizisi yok. Dizileri gibi çalışanları da kaliteli, kavga gürültüde işleri yok. :bhr: Bu konuda Star TV ve FOX damga vurmuş, hiç yakışmamış. :F
Hazırlaması da zevkliydi. :A Teşekkürler. :D

Bu baya güzel programmış ya. :D TV8'deki gibi, onu da takip ediyordum denk geldikçe. :D
Ellerine sağlık. :D
Teşekkürler beğenmene sevindim. :D Bir de kalp atarsan makbule geçecek. :A