eTV 10x10 - 14. Bölüm | Yeni Sezon

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
2010 dan sonra diğer türlerden iyi dizi çıkmıyor kı ayoll Moruk sultan mı izleyeyim :A :A :A

TV izlemeyi daha doğrusu bıraktım sınır 5 olmak üzere 4-5 dizi yıllık yetiyor yabancı diziler sağolsunlar onlar yetiyor :A :A :A
İnsallah @destere Sana böyle teklif eder evet dersin de mutluluktan tetiğe basar yanlışlıkla :A

Ekli dosyalar

• FB_IMG_1561068345897.jpg
    FB_IMG_1561068345897.jpg
    122.6 KB · Hit: 211
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel olmuş, emeklerine sağlık @Aserat :D

Hümeyra zirveyi hak ediyor, keşke daha fazla dizi ve filmlerde izlesek kendisini... Kutsi'nin 'İlanı-ı Aşk' şarkısı ve Doktorlar'da Ela ile takside karşılaştıkları ilk sahne aklıma geliyor hemencecik. Şevval Sam sesiyle ve oyunculuğuyla, yani her ikisiyle de zirvenin ismi bence. Özcan Deniz'i de 'Evim Sensin' filmiyle hatırlıyorum, Fahriye Evcen ile beraber söyledikleri düet hala unutulmadı.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Çok güzel olmuş, emeklerine sağlık @Aserat :D

Hümeyra zirveyi hak ediyor, keşke daha fazla dizi ve filmlerde izlesek kendisini... Kutsi'nin 'İlanı-ı Aşk' şarkısı ve Doktorlar'da Ela ile takside karşılaştıkları ilk sahne aklıma geliyor hemencecik. Şevval Sam sesiyle ve oyunculuğuyla, yani her ikisiyle de zirvenin ismi bence. Özcan Deniz'i de 'Evim Sensin' filmiyle hatırlıyorum, Fahriye Evcen ile beraber söyledikleri düet hala unutulmadı.
Teşekkürler. :bhr: Aslında sadece son bölümü kast etmiştim ama buraya da baktığın iyi oldu daha ölçmemiştim reytinglerini. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt