Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kuruluş: Osman | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Doğduğun Ev Kaderindir | TV8

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
u9Pmoq.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!
'Kuruluş: Osman' tüm gruplarda zirveye yerleşirken 'Sadakatsiz' ciddi bir düşüşle günü kapattı.

screenshot-8-XvlN.jpg

5C73fH.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
TV izlemeyeceğim.

Camdaki Kız fragmanını beklemek için Sadakatsiz'i açık tutmak sayılmıyorsa. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Çok büyük ihtimalle bu hafta mahsus yine TV izlemeyeceğim gibi duruyor. Belki çok canım isterse Sadakatsiz izlerim.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,627
Puanı
1,060
Kuruluş Osman ufak düşüşler yaşamış ama 3 grupta ta zirvede.

Sadakatsiz sert düşmüş bu hafta.

Masumiyet'ten daha fazla beklerdim. FOX habire tekrarlarını vermişti bütün hafta.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Reytinglerde bu hafta itibariyle düşüş görüyoruz, normalleşme etkisi diyebilir miyiz? Ek olarak okullar da açıldı. Bu tarz durumlar etki etmiş görünüyor.

Sadakatsiz sert bir düşüş yaşamış, uzun süre sonra çift rakamların altına düşmüş. Kanal D'nin tekrar vermesi lazım, reytinge güvenip de tekrarı azaltmak doğru değil.

Masumiyet bekleneni veremedi, ben 6-7 bazına çıkar diye bekliyordum çünkü ilgi çekici kadrosu ve dikkat çeken konusu var. Yani fragmanları bile izleyici çeker diyordum. Şimdiden oranları buysa, yaza doğru 3 bazına düşmesi sürpriz olmayacak...

Doğduğun Ev Kaderindir inişli çıkışlı oranlarıyla devam ediyor, kanalı güldürüyordur bu oranları. Acaba yeni sezonu olacak mı yoksa son sezon mu olacak? Hikaye nasıl ilerliyor bilemiyorum.

Kuruluş Osman gayet güzel oranlarla yoluna devam ediyor, ATV işi almakla çok iyi yaptı.

Çarşamba gününün izleyici toplamını gördük, daha da dizi gelmesine gerek yok. Buradan kastım Show TV'nin Kırmızı Kamyon dizisi. Bence salı gününe oynamalı o iş.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Camdaki Kız'ın fragmanını en az 11-12 reytinglik kitle görmüştür derken Sadakatsiz'in 2 reyting kaybetmesi şanssızlığı. :A Kandilden etkilenmiş desek bile diğer diziler o kadar anormal bir düşüş yaşamamış içerikle ilgili kötü giden bir şeyler mi var merak ediyorum.

Dün kandil vardı evet ama ondan bağımsız olarak Masumiyet bekleneni veremiyor. Başka dizi olsa bu oranlar kötü değil ama böyle maliyetli ve iddialı bir işin en az 5-6 reyting alması lazım. Bu dizi en başta cumartesi olsaydı Kardeşlerim'den önce dram boşluğunu çok rahat doldurabilirdi. Demek ki her gün gündüz kuşağında tekrar sıkıştırmakla olmuyor bazı şeyler. :A

Doğduğun Ev Kaderindir orta şeker devam ediyor ama bu sezon tadında bitmeli. Nasılsa gelecek sezon Kral Kaybederse de uyarlanacak ve Gülseren reis paraya para demeyecek TV8 de onu alır ve Kırmızı Oda'yla birlikte kardeş kardeş giderler işte. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Camdaki Kız'ın fragmanını en az 11-12 reytinglik kitle görmüştür derken Sadakatsiz'in 2 reyting kaybetmesi şanssızlığı. :A Kandilden etkilenmiş desek bile diğer diziler o kadar anormal bir düşüş yaşamamış içerikle ilgili kötü giden bir şeyler mi var merak ediyorum.

Dün kandil vardı evet ama ondan bağımsız olarak Masumiyet bekleneni veremiyor. Başka dizi olsa bu oranlar kötü değil ama böyle maliyetli ve iddialı bir işin en az 5-6 reyting alması lazım. Bu dizi en başta cumartesi olsaydı Kardeşlerim'den önce dram boşluğunu çok rahat doldurabilirdi. Demek ki her gün gündüz kuşağında tekrar sıkıştırmakla olmuyor bazı şeyler. :A

Doğduğun Ev Kaderindir orta şeker devam ediyor ama bu sezon tadında bitmeli. Nasılsa gelecek sezon Kral Kaybederse de uyarlanacak ve Gülseren reis paraya para demeyecek TV8 de onu alır ve Kırmızı Oda'yla birlikte kardeş kardeş giderler işte. :A
Hafta boyu dizilerde hep bir düşüş var zaten. Normalleşmesinin başlaması, havaların ısınması, okulların açılması reytinglere her zaman etki eden unsurlar olmuştur. Ek olarak dün kandil de vardı. Dünkü bölüm epey bomba bölümlerden biriydi, epey de konuşuldu. Bir haftalık bir durum olduğunu düşünüyorum. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Hafta boyu dizilerde hep bir düşüş var zaten. Normalleşmesinin başlaması, havaların ısınması, okulların açılması reytinglere her zaman etki eden unsurlar olmuştur. Ek olarak dün kandil de vardı. Dünkü bölüm epey bomba bölümlerden biriydi, epey de konuşuldu. Bir haftalık bir durum olduğunu düşünüyorum. :)
İyi de hafta içi yasakları hala devam ediyor yani prime-time kuşağında herkes evde. Dün akşam hava da soğuktu o yüzden bilemiyorum. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İyi de hafta içi yasakları hala devam ediyor yani prime-time kuşağında herkes evde. Dün akşam hava da soğuktu o yüzden bilemiyorum. :A
Devam ediyor ama bu demek değil ki TV karşısındayız. Yazın bazı diziler 9-10 reytingi görürken bazı diziler 3-4 reytinge katılıyordu, yani izleyici aslında hep ekranda ama belirli etkenler TV'yi açtırmıyor. Şahsen ben eve geç geldim, yorgun olduğum için banyo yapıp uyudum. Normalleşme ile insanlar dışarı çıkmaya başladı, ister istemez etki ediyor. Okullar açıldı mesela, öğrencilerin ödevleri/dersleri/erken uyuması ve günün erken bitmesi de etken etmeye başladı. Çok etken var yani, hafta boyu reytingler düşüşte. Bakalım, takipteyiz. :X

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Masumiyet bu bölüm yükselir diyordum. Ama hala 4 bandında. :(

Tam Çarşamba'ya gelir, iyi reyting alır ve heyecan artar dedik o da olmadı. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Devam ediyor ama bu demek değil ki TV karşısındayız. Yazın bazı diziler 9-10 reytingi görürken bazı diziler 3-4 reytinge katılıyordu, yani izleyici aslında hep ekranda ama belirli etkenler TV'yi açtırmıyor. Şahsen ben eve geç geldim, yorgun olduğum için banyo yapıp uyudum. Normalleşme ile insanlar dışarı çıkmaya başladı, ister istemez etki ediyor. Okullar açıldı mesela, öğrencilerin ödevleri/dersleri/erken uyuması ve günün erken bitmesi de etken etmeye başladı. Çok etken var yani, hafta boyu reytingler düşüşte. Bakalım, takipteyiz. :X
Ya da insanlar Kanal D'den sıkılmaya başlayıp kaçtı. :A:A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Tüm dizilerin düştüğüne ve hiç birine gitmediğine göre seyirci televizyon izlemekten sıkılmış gibi duruyor. Lider diziler neyse de diğer dizileri sıkıntılı günler bekliyor gibi.

Sadakatsiz dizisi bu kendine güvenme işini bırakıp reklamlara ağırlık vermeye başlamalı.

Fox deli gibi Masumiyet reklamı yaptı ama seyirci her yerde onu görmekten sıkılmış gibi. Bu kadar göze sokmayı bırakıp bir de akışına bırakmayı deneyebilir.