10 Bölümden Oluşan Yepyeni Bir Dizi Geliyor: "Canfeza"

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
çok güzel bir senaryo fks14 tebrikler.. cümleler kısa ve net anlatımlara sahip ama yine bir kusur bulayım..:))

''Canfeza'nın abisi Mehmet bir cinayetten dolayı haksız bir şekilde tutuklanmasına neden olan avukatla evlenerek gerçek suçluların ortaya çıkması için mücadele verir.'' bu cümleden hiçbişey anlamadım..

Sorma destere, karisik oldu o cümle böyle olacak o: Canfeza'nin abisi Mehmet, bir cinayetten dolayi haksiz bir sekilde tutuklandi.. Canfeza abisi için bir avukat tutar, ve o avukat Canfeza'ya evlenme teklifi eder ve Mehmet'in avukatligini üstlenir.

@endgame çok tesekkür ederim.. Hepinize tesekkür ederim..

Cümleleri düzeltiyorum hemen. :)

Southern

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5
Puanı
139
10 Bölüm olması güzel gerçekten.Sen yayımladıkça bana link atarsan sevinirim Furkan.Okumak istiyorum ama unutabilirim. Başarılar:)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Başarılar bölümler kısa olacaksa bende okuyabilirim.:)Banada link atarsan tabi.:DÇok masraflıyım kabul ediyorum.:)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
konusu ilginç geldi.. afiş çok güzel olmuş... merakla bekliyorum.. başarılar..

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Begenmedin mi yoksa konusunu dizi kolik?

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Tanitimi okudum basarilar dilerim, sürekli takip edermiyim bilmiyorum ama ara sira göz atacagim kesin.

Reaksiyon puanı
0
Puanı
0
baya ilginçmiş. güzel. seni tebrik ediyorum çünkü zaman bulup böyle hikaye yazabilecek bir yeteneğin var.
ben bir türlü zaman bulamıyorum yapmak istediklerim için...
bu da neyazıkki Türkiyedeki işsizlik sıkıntısı ve gelecek kaygısı içinde olmanın getirdiği bunalımlar ve streslerle yaşamanın zorunluluğundan kaynaklanıyor.
beni için dua et furkan...

Son düzenleme:

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
baya ilginçmiş. güzel. seni tebrik ediyorum çünkü zaman bulup böyle hikaye yazabilecek bir yeteneğin var.
ben bir türlü zaman bulamıyorum yapmak istediklerim için...
bu da neyazıkki Türkiyedeki işsizlik sıkıntısı ve gelecek kaygısı içinde olmanın getirdiği bunalımlar ve streslerle yaşamanın zorunluluğundan kaynaklanıyor.
beni için dua et furkan...

Tesekkür ederim duygusal x kisi. :) Çok fazla dert etme bence, hayallerinin pesinde kos.

Buradan da açiklayayim bari, belki bir tanitim fragmani çekebilirim yarin. :)