10 Ağustos 2011 Çarşamba Reyting Sonuçları

Çarşamba gecesi ne izlediniz ?

• Şanslı Masa (Kanal D)

Oy: 0 0.0%
  • Türkiye - Estonya Maçı (Kanal D)

Oy: 7 50.0%
  • Nihat Hatipoğlu ile İftar Özel (ATV)

Oy: 1 7.1%
  • Aşağı Yukarı Yemişlililer (ATV)

Oy: 3 21.4%
  • Geniş Aile (Star)

Oy: 9 64.3%
  • Dinle Sevgili (Fox)

• Canan (Fox)

• Sakarya Fırat (TRT 1)

Oy: 2 14.3%
  • Diğer (Lütfen belirtin)

• TV izlemedim

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,889
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Program sıralamaları belli oldu.

Kanal D'de ekrana gelen Türkiye - Estonya maçı geceye damgasını vurdu. Milli maç, rakiplerine büyük fark atarak zirvede yer aldı.
BKM ekibinin yeni dizisi Aşağı Yukarı Yemişlililer iyi bir başlangıç yaptı ve ikinci sırada yer aldı.
Geçen sezonun son döneminde önemli reyting sıkıntısı yaşayan Geniş Aile, yeni sezona iyi bir başlangıç yaparak üçüncü oldu.
Unutma Beni, müthiş başarısını sürdürdü ve dördüncü oldu.
Fox'un bir diğer günlük dizisi Dinle Sevgili de başarısını sürdürerek beşinci oldu.
Doktorlar'ın gündüz tekrarlarının müthiş başarısı sürdü. Dizinin prime time'de yayınlanan tekrarının A/B'de 13.olması ise günün en büyük sürprizlerinden biri oldu.
Fox'ta yayınlanan Canan ise yine çok gerilerde kaldı. Dizi A/B'de ilk 30'a dahi giremedi. Bu şartlarda dizinin uzun süre devam etmesi çok zor...

Son düzenleme:
Bence şöyle olacak :

1. Türkiye Estonya 6 reyting
2. Dinle Sevgili 3.85
3. Unutma Beni 3.71
4. Geniş Aile 3.52
5. Seni Bana Yazmışlar 3.34
6. Geniş Aile ( tekrar ) 2.78
7. Şanslı Masa 2.66
8. Doktorlar 2.59

Türkiye - Estonya milli maçı 1. olur... Aşağı Yukarı Yemişlililer, Geniş Aile ve Şanslı Masa da ilk 10'da yer alır.

Kanal Siralamalari ve yorum eklendi.

Geniş Aile ve Türkiye A Milli Futbol Takımımızın maçını izledim.

- Geniş Aile çok güzel bir bölümdü. Yepyeni bir görünüm, yepyeni bir senaryo ile yola çıktılar. Yani aslında yepyeni bir sayfa açtılar desek doğru olur. Cevahir'in faydasızlıkları sürüyor ve bu faydasızlıkları yüzünden Koyu Bilal'de nasibini alacak. Mürsel son bölümde Müdür'e posta koymuştu hatırlarsanız istifa etmişti yada kovulmuştu. İşte bu yüzden parasız pulsuz Dershane'de çalışıyorum diye herkese söylemiş biri olarak karşımıza çıktı. Bu bölümde bulaşık dahi yıkadı Somer'in ışıklı ayakkabısını alabilmek için. Zamanında ne ünlüydü şu ayakkabılar ben bile çok severdim. Uzun zaman sonra sahneye çıkarttılar ışıklı ayakkabıyı. Cevahir'in aklına yine birşey gelir ve faydasızlığın içinde faydalı bir iş yapar. Bunun ucu hem Cevahir'e hemde Bilal'e dokunacaktır gelecek bölümde onu göreceğiz heralde. Ve bu arada Zekai'nin yine Pırıl'ın peşinden koşması da yine Geniş Aile'ye ayrı bir renk kattı.

- Türkiye A Milli Futbol Takımımız ilk yarı çok iyi oynadı. Fakat sinirimi bozan nokta, Emre Belözoğlu'na çalınan ıslıklar... Emre Belözoğlu'na hâlâ sinir olanlar vardır orası belli ıslıklar Milli Forma'ya oldu yani bir ayrıca. Emre Belözoğlu attığı golde yaptırdığı penaltıyla attı. Sonrasında Kazım sahneye çıktı. Açıkcası attığı gollerde 1. golde uzaktan hissederek attı golü ve özellikle 2. gol de bir çok kez karşılaştığımız Kazım klasında bir goldü. Kalecinin uzanamayacağı köşeye attı. Bu arada maçta paslaşmalar gayet güzeldi. Estonya karşısında ilk yarı da bulduğumuz goller ile kazandık ama ikinci yarıda gol bulamadık. İkinci yarıda kadromuz değişti ve hatta onlarında değişti. Türkiye iyi bir takım olacağının sinyallerini vermiş oldu. Arda Turan son kez Türk Telekom Arena'nın çimlerine ayak bastı Milli Formayla. Stadyum'da Arda Turan için pankartlar açılmıştı hatta. Arda Turan'a yeni takımın Atletico Madrid'de başarılar dilerim. Artık Arda Turan'ı şifresiz izleyeceğiz.

ben 20:00da genis aile izledim arada dinle svgiliyi izledm cananı izledim 10 15 dk sonrada macı izledim 90 dkka boyunca

ışte bu geniş ailem 3. Olmuş hemde 3 reytingi geçmiş

doktorların prime time da yayınlanan tekrarı 13.olmuş bence süper bi başarı hemde bu kadar yoğun bir günde

Geniş Aile iyi başladığını söyleyebiliriz. Türkiye'mizin maçı doğal olarak zirvede. Aşağı Yukarı Yemişliler iyi başlamış. Canan kötü gitmeye devam ediyor ve artık kısacası Final'e doğru gidiyor şuanda. Doktorlar'ın tekrarları yine iyi gidiyor Show TV tekrarlarını koymakla doğru bir iş yaptığını anlamış olduk ki artık böyle yaparlar. İşin ilginç tarafı, yeniden başlatıldığında bu kadar reyting alamadı dizi ve şimdi tekrarları oynatılıyor ama çok iyi reyting alıyor.

Maç geceye damgasını vurmuş. A/B'de 8 reytingi geçmeyi başarmış.
Aşağı Yukarı Yemişlililer Totalde ve A/B'de 2. olmayı başarmış. İyi bir başlangıç yapmayı başarmış.
Geniş Aile iyi başlangıç yapmayı başarmış. Totalde 3.48 almayı başarmış. Tahminimde 3.52 demiştim.

Geniş Aile tekrarı ortalama reytinglerle gitmiş.
Yerden Göğe geç yayınlanmasına rağmen A/B'de 17. olmayı başarmış.
Günde 7 saat Doktorlar'ı yayınlayan Show TV Doktorlar'dan iyi reyting almış.
Unutma Beni başarısını sürdürmüş.
Canan gerilerde kalmış.
Adanalı'nın tekrarı iyi gitmiş. A/B'de 10 shareye yaklaşmış.
Akasya Durağı, Arka Sokaklar, Aşk-ı Memnu ve Hayat Bilgisi'nin tekrarları iyi gitmiş.

hacılar aşağı yukarı yemişleri geçer mi haftaya geniş aile

geniş aile yaz için iyi reyting almış ama 2 3 reyting vasat geldi bana