10 Şubat 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Vuslat (TRT1)

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,510
Puanı
1,060
Ve Yasak Elma bitecek, yayından kalkacak diyenlere inat AB'de Cukur'u geçmiş, ABC de 9 almış, çatlayın da patlayın :F :F :Z :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Büyük isim transferi elde patlıyor artık. Senaryo güzel olsun yeter. Seyirciyi çeker.

Çürük Elma 5milyon izlenen fragmanına ragmen bu kadarcık mı yukselmiş:A

Pazartesiye bir dizi daha gelirse 3 diziden de reyting alabilir. Sefirin kızı'nın ederi bu demek en fazla 12ryting

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bir saç yolma sahnesi için malum diziyi izlemek de ne bileyim. Denekler bu kadar belli etmeyin paçoz seviciliğinizi. :A
Kesinlikle AB youtube izleyicisi olmuş çıkmış :A Ellerinden gelse kavga sahnesine kadar sardırırlardi. 6milyonluk izlenen fragmandan 14e cıkan reyting bekliyordum:F

• Güldürdün
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Çukur AB'de 4. sıraya kadar düşmüş. Bu kadar sıkıcı bölümlerden sonra seyirci gereken cevabı vermiş. Uzatacağız diye bir hal aldı diziyi, sezon sonu bitsin artık. :X

• Beğendim
Reactions: cookies

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Büyük isim transferi elde patlıyor artık. Senaryo güzel olsun yeter. Seyirciyi çeker.

Pazartesiye bir dizi daha gelirse 3 diziden de reyting alabilir. Sefirin kızı'nın ederi bu demek en fazla 12ryting
Zalim İstanbul'u unuttun. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Kanald'ye bi tek salı günleri bakıyorum:F Unutmuşum o dizide Fikret Kuşkan olmasa ona da saydırmak gerek ama çürük elmada kimse yok :A
Salı günleri Kadın vardı? :A

Sırma Yanık'ın kalemi sayesinde sezon sonunu görecek zaten, yoksa çoktan reyting kurbanı olup tarihin tozlu sayfalarına karışmıştı bile. :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Salı günleri Kadın vardı? :A

Sırma Yanık'ın kalemi sayesinde sezon sonunu görecek zaten, yoksa çoktan reyting kurbanı olup tarihin tozlu sayfalarına karışmıştı bile. :A
Ben 3.sezon izlemiyordum:A Hekimoğlu geldi Allah'tan. Şimdi kadın izleyicisi olarak beni ilk bölümden cektiyse şimdi geri kalan "kadın izleyicilerini" çekecek ATEŞ HEKİMOĞLU:A
bu arada sen izliyormuydun(b)

• Olmamış
Reactions: kerem
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sefirin Kızı dün akşamki bölüme rağmen en çok izlenilen dizi olduysa rakiplerinin önümüzdeki haftalarda işi zor. En durgun ve ana karakterin az yer aldığı bir bölümdü.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kesinlikle AB youtube izleyicisi olmuş çıkmış :A Ellerinden gelse kavga sahnesine kadar sardırırlardi. 6milyonluk izlenen fragmandan 14e cıkan reyting bekliyordum:F
Burada ve sosyal medyada nasıl övüldüğünü bir görsen 10+ alır dersin ama Sefirin Kızı gelmeden önceki reytinglere çıkabilmiş anca. Ki SK'nin bölümü için çok durgun demelerine rağmen. Skandal. :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Burada ve sosyal medyada nasıl övüldüğünü bir görsen 10+ alır dersin ama Sefirin Kızı gelmeden önceki reytinglere çıkabilmiş anca. Ki SK'nin bölümü için çok durgun demelerine rağmen. Skandal. :A
En heycanlı bölümü zaten erkeklerin kavga ettiği bölümdü o da 11 mi ne aldi galiba:F Daha fazlasını alamaz malasef 12 görüp görebileceği:F

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
En heycanlı bölümü zaten erkeklerin kavga ettiği bölümdü o da 11 mi ne aldi galiba:F Daha fazlasını alamaz malasef 12 görüp görebileceği:F
O dizi beni ilgilendirmiyor önemli olan Elma balonunun patlaması. Bu kadar tantanaya 10+ göremiyorsa kapatsın kepenkleri. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Elma'nın reytinglerini koruması için her hafta bir başrolü öldürmesi lazım yoksa haftaya baş aşağı çakılır :A :A

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,510
Puanı
1,060
Bir saç yolma sahnesi için malum diziyi izlemek de ne bileyim. Denekler bu kadar belli etmeyin paçoz seviciliğinizi. :A

Elma'nın reytinglerini koruması için her hafta bir başrolü öldürmesi lazım yoksa haftaya baş aşağı çakılır :A :A
Kılıf aramayın hezimetinize ABC de 9 almış zaten SK'nın gelmesiyle çöpe yolladığınız dizi hepinize gününü gösterdi. ÇATLAYIN DA PATLAYIN :F