1.Tur - En İyi 'Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları' 🎵🎶 | 4.Grup

Hangi 3 ismin yorumu daha iyi?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Berkay
Işın Karaca
Serkan Kaya

Bazıları bana laf atmadan önce Spotify listelelerini temizlesin önce. Pislik içinde hepsi. Çamaşır suyuna deterjan ekleyip, kezzap döküp, üstüne sabunlarsan anca pisliği gider o kirli listenin. :A
Burada da mı...

images

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Diğerlerini dinleyince İlyas Yalçıntaş da fena gelmedi. Ses rengi de şarkıya uymuş duyguyu geçirdi diyebilirim. Tabii ki grubun yıldızı Berkay her halükarda... Melek Mosso’nun yorumundan daha çok seviyorum. @Dosi

Berkay - Vursalar Ölmem
İlyas Yalçıntaş - Arzular Arsız
Melek Mosso yorumu efsane. Onun da üstünde buldun demek. Bugün fırsat bulamadım. Yarın dinlerim. İyice merakımı arttırdın :D

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Melek Mosso yorumu efsane. Onun da üstünde buldun demek. Bugün fırsat bulamadım. Yarın dinlerim. İyice merakımı arttırdın :D
Ben Melek Mosso yorumuna bayılmıyorum o yüzden daha az sevebilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İlyas, Serdar ve Serkan dedim.
Birbirine yakın oylarmış.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@serhatt hazır gelmişken vakit bulduğunda 4. 5. ve 6. gruba oyların bekleniyor :bhr:
Uarın ve Cuma birer grup daha gelecek

• İlginç
Reactions: serhatt

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Melek Mosso’nun yorumundan daha çok seviyorum. @Dosi
Melek Mosso yorumu efsane.
Oylarımı kullandım tam gidiyordum ki @dreamy'nin yorumunu gördüm, ona cevap verip gideyim derken bu sefer de @Dosi'nin yorumunu gördüm. Melek Mosso cidden efsane yorumlamıştı bu şarkıyı, hala dinlerim kendisinin sesinden, Berkay'ı sevmekle birlikte onun üzerine çıkamamıştır bence ama İsmail beyciğim diyorsa vardır bir bildiği, şans vermek lazım. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Oylarımı kullandım tam gidiyordum ki @dreamy'nin yorumunu gördüm, ona cevap verip gideyim derken bu sefer de @Dosi'nin yorumunu gördüm. Melek Mosso cidden efsane yorumlamıştı bu şarkıyı, hala dinlerim kendisinin sesinden, Berkay'ı ve kendisinin sesini sevdiğimi belirtmekle birlikte onun üzerine çıkamamıştır bence ama İsmail beyciğim diyorsa vardır bir bildiği, şans vermek lazım. :A
Tam harika atıyordum ki İlyas Yalçıntaş yazısına kadar :A şarkıyı söyleyen Berkay :A @dreamy
Bu arada 7. Grup Perşembe, 8. Grup Cuma ve tüm oylamların süresini kaldırdım. yoksa karışık olacaktı.Pazar gecesi hepsine kilit vururum. İster günlük, ister toplu oylayın :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: dreamy and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Tam harika atıyordum ki İlyas Yalçıntaş yazısına kadar :A şarkıyı söyleyen Berkay :A @dreamy
Bu arada 7. Grup Perşembe, 8. Grup Cuma ve tüm oylamların süresini kaldırdım. yoksa karışık olavaktı.Pazar gecesi hepsine kilit vururum. İster günlük, ister toplu oylayın :A
İsimleri karıştırmışım, gerekli düzenlemeleri yapayım hemen. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İsimleri karıştırmışım, gerekli düzenlemeleri yapayım hemen. :A
Benim mesajada dokunabilirsin :A
Aslında beğendim Berkay'ın yorumunu (Melek Mosso'ya yetişemez) ama İlyas Yalçıntaş beni nakaratta aldı ve son oyum ona gitti @dreamy
@Bully 'den dolayı 1 kereye mahsus Serdar Ortaç kapmıştı bir oy hakkımı :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Aslında beğendim Berkay'ın yorumunu (Melek Mosso'ya yetişemez) ama İlyas Yalçıntaş beni nakaratta aldı ve son oyum ona gitti @dreamy
Dokundum, gerekli düzenlemeleri yaptım. :A

Berkay'ın yorumunu da dinledim elbette tüm bunları yaparken ve fikrim tıpkı senin gibi sabit, Melek Mosso'nun yorumu gözümde hala efsane ve kıyaslanamaz. Sesinin rengine de çok uygun bence şarkı, bu kadar beğenmemizde onun da etkisi olduğunu düşünüyorum. :A

Buraya da bırakalım, dinleyenler olur belki görüp...

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dokundum, gerekli düzenlemeleri yaptım. :A

Berkay'ın yorumunu da dinledim elbette tüm bunları yaparken ve fikrim tıpkı senin gibi sabit, Melek Mosso'nun yorumu gözümde hala efsane ve kıyaslanamaz. Sesinin rengine de çok uygun bence şarkı, bu kadar beğenmemizde onun da etkisi olduğunu düşünüyorum. :A

Buraya da bırakalım, dinleyenler olur belki görüp...

Eksik kalan harikayı şimdi atmış olayım :A ben de sonra geceyi bu şarkı ile noktlarım :Z

• Harika
Reactions: Sherlock

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Oylarımı kullandım tam gidiyordum ki @dreamy'nin yorumunu gördüm, ona cevap verip gideyim derken bu sefer de @Dosi'nin yorumunu gördüm. Melek Mosso cidden efsane yorumlamıştı bu şarkıyı, hala dinlerim kendisinin sesinden, Berkay'ı sevmekle birlikte onun üzerine çıkamamıştır bence ama İsmail beyciğim diyorsa vardır bir bildiği, şans vermek lazım. :A
Berkay daha pop şeklinde okumuş şarkıyı o yüzden daha çok sevmiş olabilirim. Akustik versiyon dinlemek pek benlik değil yoksa türünü sevenler için gayet iyi bir seçenek olabilir. Yine de aşırı aşırı abartılıyor. :A Bir de ben bu şarkıyı ilk Berkay’dan dinledim onun da etkisi vardır illa ki. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Berkay - Vursalar Ölmem
İlyas Yalçıntaş - Arzular Arsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...