Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    21

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
u9Pmoq.jpg

Reyting sonuçları belli oldu.
Masumlar Apartmanı tüm kategorilerde zirvede yer aldı. Dizi oranlarını yükseltti.

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da Total grubunda üst sıralarda yer alarak dikkat çekti.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Baraj ve Hekimoğlu dizileri bu hafta oranlarını yükseltti.

screenshot-1-IwOl.jpg

5C73fH.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sen MA'yı izlemesene, çok şikayet ediyordun Kırmızı Oda gölgesinde kaldığı için. :A
Ne yapayım be gerçeklerden aşırı sapsa ve diğer kaliteli dizilerin ekmeğine biraz kan doğramış olsa da sonraki bölümlerde ne olacağını merak ediyorum. :A Ayrıca gölgesinde kalma diye bir şey yok yine rüyalara daldın zaar. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ne yapayım be gerçeklerden aşırı sapsa ve diğer kaliteli dizilerin ekmeğine biraz kan doğramış olsa da sonraki bölümlerde ne olacağını merak ediyorum. :A Ayrıca gölgesinde kalma diye bir şey yok yine rüyalara daldın zaar. :A
1606834045008.jpeg

Söz konusu sen ve Masumlar Apartmanı olduğu için güvenemedim bu cevaba, @Özgür beyciğim rica etsem beni aydınlatır mısınız... :A
Saçmalıyor işte Sherlock beyciğim. :A Hala bu dizinin başarısını çekemiyor, baksana üstteki mesajda hala kaliteli dizilerin ekmeğine kan doğradı falan diyor. :A Geçen de diğer dizilerin yüksek almasına engel oldu diyordu. :A İstiyor ki bu dizi düşük alsın diğer diziler yüksek alsın. :A

Gülben Esat’a olan saplantılı aşkından dolayı böyle hayallere dalıyor kısaca. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Hala izliyor musun? Arif'ten haber ver bari. :A

O zaman sus, dizlerini kır ve ben bu diziyi seviyorum diye izle. :A

Yine bu konuda objektifliğini konuşturuyorsun. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 95680

Saçmalıyor işte Sherlock beyciğim. :A Hala bu dizinin başarısını çekemiyor, baksana üstteki mesajda hala kaliteli dizilerin ekmeğine kan doğradı falan diyor. :A Geçen de diğer dizilerin yüksek almasına engel oldu diyordu. :A İstiyor ki bu dizi düşük alsın diğer diziler yüksek alsın. :A

Gülben Esat’a olan saplantılı aşkından dolayı böyle hayallere dalıyor kısaca. :A
Bu dizi düşük alsın diye bir şey demiyorum aksine başarısını ben de değerli buluyorum. Ama o kadar yüksek reytinglere ulaştı ki kendisiyle aynı kitleye hitap eden Hekimoğlu ve Menajerimi Ara'nın düzenini yerle bir etti. Biri zar zor ekranda durmaya çalışıyor diğerinde reyting düşük diye senarist değiştirdi ve sonuç ortada. Masumlar olmasa ikisi de daha yüksek reyting alırdı doğruya doğru. :A

Hala izliyor musun? Arif'ten haber ver bari. :A

O zaman sus, dizlerini kır ve ben bu diziyi seviyorum diye izle. :A

Yine bu konuda objektifliğini konuşturuyorsun. :A
Sevmiyorum demedim zaten ama kusurlarını da eleştirmek zorundayım asıl objektiflik de budur. :A

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Özgür

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bu dizi düşük alsın diye bir şey demiyorum aksine başarısını ben de değerli buluyorum. Ama o kadar yüksek reytinglere ulaştı ki kendisiyle aynı kitleye hitap eden Hekimoğlu ve Menajerimi Ara'nın düzenini yerle bir etti. Biri zar zor ekranda durmaya çalışıyor diğerinde reyting düşük diye senarist değiştirdi ve sonuç ortada. Masumlar olmasa ikisi de daha yüksek reyting alırdı doğruya doğru. :A

Sevmiyorum demedim zaten ama kusurlarını da eleştirmek zorundayım asıl objektiflik de budur. :A
Bu mesajın her şeyi özetliyor. Kusur aramak için arıyorsun. Kırmızı Oda da aynı şekilde bir yol çizse eleştirmeyi bırak eleştirenlere karşı savunursun diziyi. Objektiflik bu değil, üzgünüm. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu mesajım her şeyi özetliyor. Kusur aramak için arıyorsun. Kırmızı Oda da yanı şekilde bir yol çizse eleştirmeyi bırak eleştirenlere karşı savunursun diziyi. Objektiflik bu değil, olamaz da. :A
Yalan mı söylüyorum gerçek hikayeyle alakası kalmadı işte. Kitabı okuyan biri olduğum için konuşuyorum yoksa takmazdım bile. :A Ayrıca değişime değil aşırı değişime karşıyım bunu anlatamadım bir türlü. :A

Hekimoğlu Masumlara lafım yok ama gereğinden fazla izlendiği düşünüyorum.
Çok haklısın. :Z

• Beğendim
Reactions: Gerekli24