🥇sokak sanati - Milli Şef 85.000'ler kulübünde🌟🎧🧿❤

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hahahha bunu kullanayım diye isimleri güncllemiş abicimiz @mrt-06 :A :A :A

@sokak sanati isminide yaz abicim o ecünnünün yanına ekle :A Artık bunu paylaşırım kim kimdir görünsün buda umut diye sürekli hatırlatmıyım :F

@eskici @serhatt @alperuz @xemrexxx @dreamy @Bully @Harunnn60 @kerem @MasacRE @Maskeli Fedai @Ahmed @xBUGRAx @Turkuazz Ailemiz büyüyor dicemde perili evlerde büyülü tablolar olur aileyi gözetler @sokak sanati öyle çıkmış ailemizin başına birşey gelebilir :eek::eek::eek:
indir-2.png
Olan @mrt-06 ya olmasın da. :(
Ben Atoşuma bi şey yapmam. Bizim derdimiz moruqla. Muruqu öldürüp parayı kırışafağı @serhatt ile :A @mrt-06 @Forumdash
Anam Palu ailesi gibiyiz kimseye güvenmeyin. :F @Forumdash @dreamy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@serhatt paralar @Ahmed i :A :A :A @Forumdash @alperuz @xemrexxx

@Harunnn60 ı sadece yanımıza alacaz diğerleri senin yanına aa birde @dreamy torunu @mrt-06 ın yanına koyarız b,z,m ailemize karşı sizin hayaletli tablolar :A :A :A

@serhatt ile @xemrexxx o çerçeveye girmeyi haketmiyor. @alperuz ile ben haklarız sizin aileyi. Zaten sırtınız dönük.:A

@Harunnn60 zaten bi şeyden eksik kalsa şaşarım.:A @Ahmed 'ı dün akşam ki mesajları görsen şok olurdun.:eek:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@serhatt ile @xemrexxx o çerçeveye girmeyi haketmiyor. @alperuz ile ben haklarız sizin aileyi. Zaten sırtınız dönük.:A

@Harunnn60 zaten bi şeyden eksik kalsa şaşarım.:A @Ahmed 'ı dün akşam ki mesajları görsen şok olurdun.:eek:
Çok bildirim gelmişte alıntı ettiklerim yada güldüklerim dısındakılerden haberim yok okadar sayfaya bakmaya üşendim :A

@Ahmed zaten bir tatile çıkacak gibi görünüyor :A :A :A @Harunnn60 dağ bayır evine misafir eder :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok bildirim gelmişte alıntı ettiklerim yada güldüklerim dısındakılerden haberim yok okadar sayfaya bakmaya üşendim :A

@Ahmed zaten bir tatile çıkacak gibi görünüyor :A :A :A @Harunnn60 dağ bayır evine misafir eder :A

Evet dün akşam keşke sende olsaydın. Müthiş bir goygoy vardı eskisi gibi herkes birbirine sallıyor. Ben yine @kerem 'in ensesindeydim:A

Sende şunları göstertmeye çalışıp durma belki gitmezler:A