­čąçsokak sanati - Milli ┼×ef 85.000'ler kul├╝b├╝nde­čîč­čÄž­čž┐ÔŁĄ

├çi─čdem

S├╝per Mod.
30 Aral─▒k 2013
141,382
118,189
1,060
28
Giresun
Ahhh forumun y─▒lanssss @sokak sanati B┼×B'deki tek azrailim 85K olmu┼č. Onunla ge├žen bir an─▒m─▒z─▒ payla┼čmazsam olmazd─▒ tabi :A

─░yi ki 85bin olmu┼čsunafasg:A Yeni fotomuz hay─▒rl─▒ olsun @mrt-06 @├çi─čdem bakal─▒ yeni ├╝yemizi bulabilcekmisiniz:A @kerem

┼×u sa─č tarafta ki ┼čeymiyim:eek: Yak─▒┼čm─▒┼č─▒m tablonuzaman bence. Cin gibi duruyorum.:A @Harunnn60 @├çi─čdem @mrt-06 @dreamy
Dedin yaa azrail gibi bi┼čey olay─▒m diye :A:A
Hahahha bunu kullanay─▒m diye isimleri g├╝ncllemi┼č abicimiz @mrt-06 :A :A :A

@sokak sanati isminide yaz abicim o ec├╝nn├╝n├╝n yan─▒na ekle :A Art─▒k bunu payla┼č─▒r─▒m kim kimdir g├Âr├╝ns├╝n buda umut diye s├╝rekli hat─▒rlatm─▒y─▒m :F

@eskici @serhatt @alperuz @xemrexxx @dreamy @Bully @Harunnn60 @kerem @MasacRE @Maskeli Fedai @Ahmed @xBUGRAx @Turkuazz Ailemiz b├╝y├╝yor dicemde perili evlerde b├╝y├╝l├╝ tablolar olur aileyi g├Âzetler @sokak sanati ├Âyle ├ž─▒km─▒┼č ailemizin ba┼č─▒na bir┼čey gelebilir :eek::eek::eek:

sokak sanati

Emekli
23 ┼×ubat 2013
85,885
56,764
1,061

@sokak sanati isminide yaz abicim o ec├╝nn├╝n├╝n yan─▒na ekle :A Art─▒k bunu payla┼č─▒r─▒m kim kimdir g├Âr├╝ns├╝n buda umut diye s├╝rekli hat─▒rlatm─▒y─▒m :F

@eskici @serhatt @alperuz @xemrexxx @dreamy @Bully @Harunnn60 @kerem @MasacRE @Maskeli Fedai @Ahmed @xBUGRAx @Turkuazz Ailemiz b├╝y├╝yor dicemde perili evlerde b├╝y├╝l├╝ tablolar olur aileyi g├Âzetler @sokak sanati ├Âyle ├ž─▒km─▒┼č ailemizin ba┼č─▒na bir┼čey gelebilir :eek::eek::eek:
Cin gibi girdim aile fotonuza.:A

• ─░lgin├ž
Reactions: ├çi─čdem

alperuz

Favori ├ťye
2 ┼×ubat 2019
8,583
8,978
600
─░stanbul

Olan @mrt-06 ya olmas─▒n da. :(

├çi─čdem

S├╝per Mod.
30 Aral─▒k 2013
141,382
118,189
1,060
28
Giresun
Aferin, do─čru yolu bulmu┼čsun. :A
Ben Ato┼čuma bi ┼čey yapmam. Bizim derdimiz moruqla. Muruqu ├Âld├╝r├╝p paray─▒ k─▒r─▒┼čafa─č─▒ @serhatt ile :A @mrt-06 @Forumdash
@mrt-06 ile ben g├╝vendeyiz bencede :A @sokak sanati abicimize musallat gibi bak─▒yor belkide @mrt-06 ├ža─č─▒rm─▒┼čt─▒r onu ├Âteki taraftan okadar supernatural izlettim :A :A :A

sokak sanati

Emekli
23 ┼×ubat 2013
85,885
56,764
1,061