🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Eserin Fatih Terim'e ait olması dışında sorun yok. :A
Hiç girme o topa. :A Bunu söyleyince hemen 4-2'lik Marsilya maçının skor tabelasını gösteren görsel atıyorlar. :A Fenerbahçelilerin "ama biz sizi 6-0 yendik" demesine benziyor bu durum, umarım farkına varabilirler ama hiç sanmıyorum. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hiç girme o topa. :A Bunu söyleyince hemen 4-2'lik Marsilya maçının skor tabelasını gösteren görsel atıyorlar. :A Fenerbahçelilerin "ama biz sizi 6-0 yendik" demesine benziyor bu durum, umarım farkına varabilirler ama hiç sanmıyorum. :A
FA4BA2D1-7B97-4946-82C4-EE89C99990FD.jpeg

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Gelmiş geçmiş en kötü yönetimle imtihan ediyoruz, daha kötüsü gelmez diyecek olsak eminim ki o da gelir o yüzden artık büyük konuşmak yok. Zaten bütün sinir sistemimiz uyuştu artık, alıştık…

Gedson’u halen getiremediler kafayı yememek elde değil. Burki filan da asparagas çıkacak, keşke gelse ama yok öyle bir dünya. Gomis konusunda bir şey demiyorum, herif bu yaşta bile halen üçün beşin hesabını yapıyorsa en ufak bir maaş gecikmesinde belli ki problem çıkaracak yine. Gomis bu lig adına birkaç gömlek büyük bir golcüydü, bu yaşına rağmen halen gelecek sezon bile gol krallığına oynayabilir bu çöp ligde ama yine de maalesef parayı çok seven bir isim. O yüzden gelirse gelir, gelmezse yolu açık olsun denir.

Son olarak umarım Alanya da 3-5 tane neyse sallar da şu torrent denen programı kaldırırız takımdan. Yeminle kabus gibi teknik ekip :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Alanya - GS maçında hiç olmadığı kadar yenilmemizi isteyeceğim, o maçı kazanırsak bizim için hiçbir şey değişmez ama kaybedersek adım adım her şeyin değişimi fitillenir, başta çakma hoca gider ardından belmas’ın koltuğu iyice suya düşer.

Gedson’u Beşiktaş’a kaptırdıysak zaten kendisine geçmiş olsun. Kayseri maçında bütün stadyum yönetim istifa sesleriyle inletmezsek de bizlere de yazıklar olsun. Sırf istifa seslerine katkı sağlamak için o maça gideceğiz, seni bu sezon bitmeden de o koltuktan indireceğiz.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Gedson’u hem de böylesine rezil bir şekilde kaptırdığımıza halen inanamıyorum. Galatasaray Galatasaray olalı böyle bir ihanet görmedi. Gelmiş geçmiş en kötü yönetimsiniz, Kayseri maçında göreceksiniz taraftarın ciddiyetini…

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gedson’un üstüne bir de Onyekuru’yu Beşiktaş’a kaptırırsak…

Niye kendi kendinize transfer çalımı yemiş gibi davranıyorsunuz :A ortada çalım falan yok Gs istese Gs alacaktı çalım dediğin geçen seneki İrfan transferidir ya da Emre Akbaba transferi bu çalım falan değil...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Niye kendi kendinize transfer çalımı yemiş gibi davranıyorsunuz :A ortada çalım falan yok Gs istese Gs alacaktı çalım dediğin geçen seneki İrfan transferidir ya da Emre Akbaba transferi bu çalım falan değil...
Mis gibi De çalım ama daha da ötesi büyük prestij kaybı, aylarca düşün Fener atıyorum Kim Min Jea kiralık olarak Fener’e geldikten sonra tekrwr Benfica’ya dönüyor ve Fener bunu tekrardan almaya çalışırken Beşiktaş alıp üstüne Trabzonspor’a kiralıyor bu durumda helal olsun Ali Koç senin suçun yok der miydin :A

Yani bu olay rezalet bir prestij kaybı her şeyden önce. Galatasaray istese alırdı palavrası da belmasın kuru bir yalanı. Adam profesyonel yalancı resmen, o konuda takdir ediyorum bu kadar soğukkanlı bir yalancıya pek rastlamamıştık. Galatasaray o transferi ne yapıp edip bitirmesi lazımdı, alsaydı kulüp mü bakacaktı, Beşiktaş’ın ekonomik durumu bizden dhaa iyi değil onlar battı mı peki bu transferle.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sırf Tols üzülmesin diye onun duymak istediği cümleleri kurmak... 🥺

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Diğer takım taraftarlarına diyorum arkadaşlar şu anda başımızda düşmanımız var bu adam galatasaray onurunu değerlerini satmaya gelmiş. Gelip de burda yok şöyle yok böyle demeyin. Zaten intiharın eşiğindeyiz insanlar günde bilmem kaç paket sigara bitiriyor. Gelip de bir tekme de siz vurmayın be :(
------

Uzun süre mücadele ettik, savaştık, direndik ama olmadı.

BİZ KAYBETTİK😔

Galatasaray siyasetine, hainlere, organize kötülüğe, satılmış medyaya yenildik. Hocamızı yedirdik. Herşey o gün bitmişti aslında..

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Gs istese geçen sene kupayı da alırdı ama istemedi :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD