🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bugün düşündüm de ligi mi alsak daha çok sevinirim konferans mı diye konferans dedim kendi kendime demek ki haklıymışım :A
Konferans şampiyonluğu tabiki daha önemli hem de tarihte ilk olarak kalacak böyle düşün :A
------

Fener ligi, GS konferansı almasını tercih ederim. Ama dediğin gibi tüm olay Avrupa’dan kupa alan ilk ve tek TR takımı olmasından dolayı, yoksa Eğer Fener de UEFA’yı mesela 2013’te alsaydı, bu sorunun cevabı olarak lig > konferans derdim :A
4 kere konferans alsam yine konferans >lig sonuçta uluslararası bir UEFA organizasyonu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Rayo Vallecano formasıyla Barcelona karşısında takımın tek golünü atıp takımının üç puan kazanmasını sağlayan ve Barcelona teknik direktörü Ronald Koeman'ın kovulmasına neden olan futbolcu kimdir?

@Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat Şaşmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT ve diğer Galatasaray taraftarları.
Zaten her attığı golde kahroluyordum, bir de canım Koeman hocamın gidişine sebep olan golü de atması derinden sarstı beni...

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Zaten her attığı golde kahroluyordum, bir de canım Koeman hocamın gidişine sebep olan golü de atması derinden sarstı beni...
Real Madrid maçında oyuna sonradan dahil olup, gol atıp sakatlandı ve oyundan çıktı. Barcelona'dan sonra, Real Madrid'e de gol attı ama sonrası klasik Falcao. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Derbi varmış yokmuş artık zerre heyecan ya da merak yok. Derbi saatine dek de olmaz gibi. Eskiden öyle miydi… Oynanan futbollardan dolayı da değil aslında, hayat şartları ve ülkeden dolayı artık futbol bile eskisi gibi tutku vermiyor…

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Mustafa Muhammed fan. :A
Mustafa bu ligin en potansiyelli golcüsüdür ama ne yazık ki hoca harcadı adamı, son maçta mesela maçı kurtaran isim oldu umarım yarın 11'de başlayıp golünü atar :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Mustafa bu ligin en potansiyelli golcüsüdür ama ne yazık ki hoca harcadı adamı, son maçta mesela maçı kurtaran isim oldu umarım yarın 11'de başlayıp golünü atar :A
Hiç belli olmaz, maçta Babel de forvet oynayabilir, Mustafa Muhammed oynayabilir ya da Diagne. Her an her şey olabilir, Fatih Terim'in sağı solu belli olmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,482
Puanı
280
klasik olacak ama 1-0 olsun bizim olsun :D
capture-20211121-124436.png

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kerem’in yüzde yüzlük pozisyonu harcaması, Diagne’nin yüzde yüzlük golü kaçırması ve Kim Min Jae’nin o müdahalesi maçın kaderini değiştirdi…

Biz yine de maç boyunca oldukça kötü oynadık. Mesela 2011-12’de Arena’da Fenerbahçe’yi eze eze oynadığımız bir maç vardı, kaybetmiştik o maçı ve böyle bir futbola kaybetmek çok can yakmıştı. Ama bugünkü mağlubiyet hak edilmiş bir mağlubiyet oldu. Kazanabilirdik de, rakip de aman aman oynamadı ama biz de kazanmak istemedik adeta…

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kerem’in yüzde yüzlük pozisyonu harcaması, Diagne’nin yüzde yüzlük golü kaçırması ve Kim Min Jae’nin o müdahalesi maçın kaderini değiştirdi…

Biz yine de maç boyunca oldukça kötü oynadık. Mesela 2011-12’de Arena’da Fenerbahçe’yi eze eze oynadığımız bir maç vardı, kaybetmiştik o maçı ve böyle bir futbola kaybetmek çok can yakmıştı. Ama bugünkü mağlubiyet hak edilmiş bir mağlubiyet oldu. Kazanabilirdik de, rakip de aman aman oynamadı ama biz de kazanmak istemedik adeta…
Abi ben anlamıyorum biri Fener oyun olarak hak etmedi diyor başkası biz oynamadık diyor bu nasıl iş :A

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Abi ben anlamıyorum biri Fener oyun olarak hak etmedi diyor başkası biz oynamadık diyor bu nasıl iş :A
Maçı 90 dakika izlediysen iki takım da kötü oynadı klasik derbi olarak, Fenerbahçe birkaç kontra atak ve 30-45 arasındaki hakimiyeti dışında olağanüstü futbol oynadı da biz mi göremedik :A GS’nin net kaçırdığı o aptalca harcadığı pozisyonlara karşın, Fenerbahçe kendisine gelen şansları iyi değerlendirdi ve kazandı. Bu skor olarak hak edilmiştir elbette ama oyun olarak da iki takım da vasatı aşamadı ve “ne futbol oynadık be kazanmayı hak ettik” dedirtmedi bence. @xdragxx da bence katılacaktır buna hatta :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Günün özeti. Biz 2 senedir Kadıköy'de kazanıyoruz, eyvallah Onyekuru'dan koşu var olayında 20 senenin hasretini giderdik de geçen sene hiç bu kadar curcuna çıktığını hatırlamıyorum, bir iki eğlenip geçmiştik. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Günün özeti. Biz 2 senedir Kadıköy'de kazanıyoruz, eyvallah Onyekuru'dan koşu var olayında 20 senenin hasretini giderdik de geçen sene hiç bu kadar curcuna çıktığını hatırlamıyorum, bir iki eğlenip geçmiştik. :A

Puahahahahhahahahahhahahahahahahhahahahahah puahahahahhahahahaha puyahahahahahhahahahhahahahahaha
Futbolcuları kazandıkları maçın dövmesini yaptı puahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahaha
Kendinizi kandırın kendiniziiiiiiiiiiii. Çok güzel elinizde patladı o koreografi yoksa görürdüm bugün nasıl geyik dönüyordu :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Puahahahahhahahahahhahahahahahahhahahahahah puahahahahhahahahaha puyahahahahahhahahahhahahahahaha
Futbolcuları kazandıkları maçın dövmesini yaptı puahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahaha
Kendinizi kandırın kendiniziiiiiiiiiiii. Çok güzel elinizde patladı o koreografi yoksa görürdüm bugün nasıl geyik dönüyordu :A
Valla şu an ŞL kazanmış gibi mutlusun, hakkındır da bir şey diyemem gün sizin gününüz olsun :A Soran olursa GS taraftarı abartıyordur kazanınca, rakip kalecinin başlığında filan alay ediyordur. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Valla şu an ŞL kazanmış gibi mutlusun, hakkındır da bir şey diyemem gün sizin gününüz olsun :A Soran olursa GS taraftarı abartıyordur kazanınca, rakip kalecinin başlığında filan alay ediyordur. :A
Tamam Tolsto kendini kandırmaya devam et sen :A ŞL kazanmış gibi mutluyum aynen öyle... Siz o kadar büyüksünüz ki bizim maçları hiç umursamıyorsunuz zaten tek umursayan biziz.
Yaaaaa biz de sevinince şaşırmayın o zaman klasik falan sohbetine de girme hiç komik oluyor artık. Bildiğimiz şeyleri tekrarlamayalım. Popsu gibi trollerin twitiyle avut bugün kendini :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@MasacRE o teyzeleri alsam iyi olurmuydu :A
1 -0 öne geçin, önden koreografi hazır edin ama elinizde patlasın :A

Geçmiş olsun bu arada...

• Güldürdün
Reactions: MasacRE