🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu sene İstanbul muhabirleri leş atıyor. Daha bir tane tutturdukları isim yok.

Rumen ve Ukrayna takımlarının başkanları kafadan kırık adamlar. En kötü oyuncuları için bile 3-4 milyondan kapıyı açıyorlar.

Transfer iyi. 10 gol katkısının altında kalmadığı sürece GS her türlü kâr eder.
Transfer iyidir de, konuşulan rakam çok abartılı. Belki daha azı olacaktır, bilemeyiz. Satın alma opsiyonuyla kiralık alınması daha iyi olur, eğer 6 milyon euro verilecekse.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Transfer iyidir de, konuşulan rakam çok abartılı. Belki daha azı olacaktır, bilemeyiz. Satın alma opsiyonuyla kiralık alınması daha iyi olur, eğer 6 milyon euro verilecekse.
Rumen liginde bir topçu çift haneli katkı vermişse bonservisi hemen 10 milyondan başlıyor. Sözleşmesi de devam ediyor. Hem milli bir oyuncu. O yüzden bu paralar normal.

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Rumen liginde bir topçu çift haneli katkı vermişse bonservisi hemen 10 milyondan başlıyor. Sözleşmesi de devam ediyor. Hem milli bir oyuncu. O yüzden bu paralar normal.
Paralar normaldir de, ligimizde tutup tutmaması söz konusu olunca, o fiyatlar normal olsa bile anormal geliyor insana. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Ghezzal'ı almamamız bizim için hayırlı oldu. 30'una dayanmış birine 5 milyon bonservis 3.5 milyon maaşla 4 yıllık sözleşme aşırı uçuk bir rakam olurdu.

Yerine mesela 24'lük Morutan'ı 10 milyon euroya bağlarsak (İnşAllah) çok daha ucuza gencini almış oluruz. Bi süre sonra aldığın fiyatın üstüne koyarak satma imkanın da var.
------

Bugün 1 kap daha bekliyorum.
------

Morutan 22 yaşındaymış tam bize uygun İnşAllah olur 😁

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1627212334888.png

beIN SPORTS

@Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat Şaşmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT ve diğer Galatasaray taraftarları.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Nereden bakarsak bakalım 6.5 Milyon Euro 24-25 yaşındaki ve Romanya liginden dışarı çıkmamış bir isme vermek büyük kumar. Tutarsa eyvallah ama tutmazsa sıkıntı büyük olur, şu şartlarda 6.5 Milyonu bu isme vermek... Şıracının şahidi bozacı, Stancu’dan verim aldık ki onun övgü dolu sözlerine güvenelim :A Kaldı ki o bile GS seviyesinde tam değil henüz demiş...

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Nereden bakarsak bakalım 6.5 Milyon Euro 24-25 yaşındaki ve Romanya liginden dışarı çıkmamış bir isme vermek büyük kumar. Tutarsa eyvallah ama tutmazsa sıkıntı büyük olur, şu şartlarda 6.5 Milyonu bu isme vermek... Şıracının şahidi bozacı, Stancu’dan verim aldık ki onun övgü dolu sözlerine güvenelim :A Kaldı ki o bile GS seviyesinde tam değil henüz demiş...
Stancu'yu da 5 milyon euoya almıştınız ama pek de tutmamıştı, Anadolu kulüplerinde oynamakla geçirdi zamanını ve şimdi Eyüpspor'da oynuyor. :A

Kötü değildir ama ligimizde tutar mı, orası muamma. Tutarsa iyi olur, tutmazsa kendisini Anadolu kulüplerinde bulur Stancu gibi. Sürpriz olabilir belki ama bir anda olur mu, onu bilemeyiz. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Stancu'yu da 5 milyon euoya almıştınız ama pek de tutmamıştı, Anadolu kulüplerinde oynamakla geçirdi zamanını ve şimdi Eyüpspor'da oynuyor. :A

Kötü değildir ama ligimizde tutar mı, orası muamma. Tutarsa iyi olur, tutmazsa kendisini Anadolu kulüplerinde bulur Stancu gibi. Sürpriz olabilir belki ama bir anda olur mu, onu bilemeyiz. :D
İşte o yüzden geçen transfer konusunda da demiştim, Anadolu kulüpleri yabancı transferleri tadında transferler gibi geldi bana özellikle bu ve Sasha Grey :A Sürpriz olur tutar umarım ama beklenen transferler bunlar değil. Ali Koç’un ilk senesinde yaptığı transferlerin benzerleri olması bile söz konusu olabilir verim açısından, ki Ali Koç gibi bir örnek olduğu için Burak Elmas şanslı ve ondan ibret almalı, ders çıkarmalı yaptığı hatalardan ama bu gidişle o da Ali Koç gibi eline yüzüne bulaştırmaz umarım işleri :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İşte o yüzden geçen transfer konusunda da demiştim, Anadolu kulüpleri yabancı transferleri tadında transferler gibi geldi bana özellikle bu ve Sasha Grey :A Sürpriz olur tutar umarım ama beklenen transferler bunlar değil. Ali Koç’un ilk senesinde yaptığı transferlerin benzerleri olması bile söz konusu olabilir verim açısından, ki Ali Koç gibi bir örnek olduğu için Burak Elmas şanslı ve ondan ibret almalı, ders çıkarmalı yaptığı hatalardan ama bu gidişle o da Ali Koç gibi eline yüzüne bulaştırmaz umarım işleri :A
Sasha Grey'i de ne taktın kafana kardeşim, Sacha o Sacha .:A

Ali Koç örneğini yaşar mı, görürüz ama Ali Koç iddialı başlamıştı işe. Vizyon diye başlamıştı, sonu gelmedi. Burak Elmas o kadar da iddialı bir şekilde geldi mi, bilemedim. En azından olmadıysa direkt gider. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sasha Grey'i de ne taktın kafana kardeşim, Sacha o Sacha .:A

Ali Koç örneğini yaşar mı, görürüz ama Ali Koç iddialı başlamıştı işe. Vizyon diye başlamıştı, sonu gelmedi. Burak Elmas o kadar da iddialı bir şekilde geldi mi, bilemedim. En azından olmadıysa direkt gider. :A
Burak direkt gider çünkü ne Ali Koç kadar zengin, lobisi var ne de kulüp camia yapısı tek adamlığa müsait GS’de :A Yani ilk seçimde indirebilirler, Dursun Özbek’in zamanında kurnazlıkla erken baskın seçim yapıp o seçimle gitmesi en büyük ibret mesela...

Burak Elmas, seçim vaadi olarak 10 günde şöyle transfer yapacağız böyle transfer yapacağız diye göreve gelip sözünde duramadığı için eksiyle başladı...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Burak direkt gider çünkü ne Ali Koç kadar zengin, lobisi var ne de kulüp camia yapısı tek adamlığa müsait GS’de :A Yani ilk seçimde indirebilirler, Dursun Özbek’in zamanında kurnazlıkla erken baskın seçim yapıp o seçimle gitmesi en büyük ibret mesela...

Burak Elmas, seçim vaadi olarak 10 günde şöyle transfer yapacağız böyle transfer yapacağız diye göreve gelip sözünde duramadığı için eksiyle başladı...
Burak Elmas'ın en büyük vaadi, Fatih Terim'i takımda tutmaya çalışmaktı aslında. O vaadi yönünde başarılı oldu ama bu kez de transfer konusunda sıkıntı yaşaması, sıkıntıları da beraberinde getirdi. Sizde hocaların devamlılığı var ama başkanların devamlılığı yok. Öyle de bir alışkanlığınız var ve bu bizde tam tersi. :D

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Romanya liginden 6 milyon euro`ya R1 sezon sonra sözleşmesi oyuncuyu almak mantıklı değil. Dedikleri kadar potansiyelli biri olsa Batı ülkelerine şimdiye kadar transfer yapması gerekirdi. İnşallah sağlam oyuncu çıkar, orta saha sorununu yıllardır hiç bir şekilde çözemiyoruz.

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Romanya liginden 6 milyon euro`ya R1 sezon sonra sözleşmesi oyuncuyu almak mantıklı değil. Dedikleri kadar potansiyelli biri olsa Batı ülkelerine şimdiye kadar transfer yapması gerekirdi. İnşallah sağlam oyuncu çıkar, orta saha sorununu yıllardır hiç bir şekilde çözemiyoruz.
Selçuk İnan'ın prime dönemindeki gibi oynayacaksa eğer, bence verilen paranın hakkını verir. Stancu gibi oynayacaksa eğer, işte o zaman sıkıntı. Stancu forvet olarak geldi tamam ama geldiği gibi Anadolu kulüplerine düştü. :D

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Selçuk İnan'ın prime dönemindeki gibi oynayacaksa eğer, bence verilen paranın hakkını verir. Stancu gibi oynayacaksa eğer, işte o zaman sıkıntı. Stancu forvet olarak geldi tamam ama geldiği gibi Anadolu kulüplerine düştü. :D
Selçuk İnan kalitesinde olacaksa tabi ki değer. :D Stancu, Gençlerbirliği`nde oynadığı dönemde bile milli takımda ilk 11 oynuyordu. Biraz da bu yüzden Romanya futbolu kalitesine güvenmiyorum. Milli takımda oynaması büyük bir artı değil bence. :D

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com