🕵Sherlock 15.000'ler Kulübünde! 🕵#EvdeKal #SABAR

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
20200322_174405.png

Forumumuzda kiminin renktaşı (@Tolstoyevski ), kiminin bölümdaşı (@MasacRE ) , kiminin adaşı (@MEnes), kiminin kütüktaşı (Tekrardan @MasacRE) ama benimde ortağım olan, sanata ve sıvama işine ilgisi bol olan sevilen aktif moderatörü @Sherlock tam 11 ayda 5 bin mesaj yazma başarısını göstererek 15.000'ler Kulübüne girmiştir :Z

Kendisini göstermiş olduğu bu başarılı çıkıştan dolayı tebrik eder hep birlikte daha nice nice eğlenceli ve SABARSAL mesajlar dileriz :Z

Bu da hediyen:

Sana yeterince hediyeler vermiştim zamanında. Şimdi sadece 1 tane yeter, gerçi görselim efsane, o bile yeterliydi :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
@Sherlock mesaj sayını tabiki daha önce farketmiştim ama geçen pası @MasacRE 'ye attım, o da bana geri pas attı, sonra @MEnes 'e pas attım, o direk alıp taca attı 🙄 dün açacaktım ama malum yoğundu gündemim, şimdi açabildim.
Geçen sene Nisan'da 10.000 olmuştun.
İyi ki bizimlesin ortağım :bhr:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kaça ki o şey? :A oyun mu?
acaba diğeri bana mesaj mi? :eek:

Evet 500 TL ye yakın daha çıkmadı gerçi :A

La Casa @Sherlock ile ortak dizilerden biri o yüzden bu hediye kaçınılmazdı tüyler ürperten epik sahneden... Ama tabi ki sen de şu epik sahneyi izle de bu kadar geç başlamış olduğuna pişman ol :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Evet 500 TL ye yakın daha çıkmadı gerçi :A

La Casa @Sherlock ile ortak dizilerden biri o yüzden bu hediye kaçınılmazdı tüyler ürperten epik sahneden... Ama tabi ki sen de şu epik sahneyi izle de bu kadar geç başlamış olduğuna pişman ol :A
Fiyatı normal mi ne :A? ben hiç anlamam oyunlardan. Mario vardi eskiden, onun kasetleri gibi birşey mi?

bu sahne mi yoksa benim kutlama konumda yolladığin müzik mi. Ondan pek birşey anlamamıştım :F

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Fiyatı normal mi ne :A? ben hiç anlamam oyunlardan. Mario vardi eskiden, onun kasetleri gibi birşey mi?

bu sahne mi yoksa benim kutlama konumda yolladığin müzik mi. Ondan pek birşey anlamamıştım :F

Eskiden 200 TL civarıydı ama artık 450 TL civarı ama indirimle vb bir şekilde Yine yolu bulunuyor karışık işler biraz. Evet Mario oyunu gibi ama biraz daha aksiyonlusu. Virüs yüzünden dünyanın zombileştiği bir dönemde hayatta kalma oyunu :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Eskiden 200 TL civarıydı ama artık 450 TL civarı ama indirimle vb bir şekilde Yine yolu bulunuyor karışık işler biraz. Evet Mario oyunu gibi ama biraz daha aksiyonlusu. Virüs yüzünden dünyanın zombileştiği bir dönemde hayatta kalma oyunu :A

Gece gece attığın sahneye bak. İzlemedim ama kapak ve yazıdan belli :A :A
Ben de zombi olacağım bu gidişle :( Resmen yorgunluktan uykum gelmiyor :T:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Gece gece attığın sahneye bak. İzlemedim ama kapak ve yazıdan belli :A :A
Ben de zombi olacağım bu gidişle :( Resmen yorgunluktan uykum gelmiyor :T:

Sana da bu çok sevdiğim şarkıyı armağan edip ben de dinlenme moduna geçeyim yavaştan 🥱🥱 :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Sana da bu çok sevdiğim şarkıyı armağan edip ben de dinlenme moduna geçeyim yavaştan 🥱🥱 :A

Harikayı hazır ediyordum acaba hangi şarkı, bana başkasının konusunda armağan diye heveslendim ve video kapağı belirene kadar neler geçti kafamdan neler ama ismi hayal kıriklığı oldu :T:

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Harikayı hazır ediyordum acaba hangi şarkı, bana başkasının konusunda armağan diye heveslendim ve video kapağı belirene kadar neler geçti kafamdan neler ama ismi hayal kıriklığı oldu :T:

Yalnız ismine takılma efsane bir şarkıdır gerçekten değerini bil ve dinle :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
@Sherlock nerede kaldın be :A sayfanda kendini gizleyen üyeler var şuan, sen görüyorsunsur kim. Bakalım meraktan girenler mi yoksa hediye verecek isimler mi. Görememek sinirimi bozuyor :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock