🐍 serhatt 90.000'ler Kulübünde! 🐍

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,920
Puanı
1,060
90.png

İşlerimin yoğunluğundan ötürü bir hafta önce girdiğim 90.000'ler kulübü adlı konumu ancak açma fırsatım oldu. En son geçen sene 80.000'ler konumu açmıştım. Önceden 3 ayda bir kulübe girerdik ama aramızdan ayrılanlar olunca e malum forumun da tadı epey kaçınca böyle oldu. :D

Queen tebrikleri, hediyeleri bekliyor. :Z :bhr:

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,920
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,582
Puanı
1,061
Kız işte Queenliği kanal d nin kraliçe dizisinden öğrenince kendini Queen sanmış hasbam:F

Kız sen Queen olamazsın azıcık tarihi dizi izlesen kocasını aldatan queenin kellesinin vurulduğunu bilirdin, bu durumda sen max 48 saat Queen olabiliyor tek kocalığa anca o kadar dayanırdın:A

Neyse yoğunluktan artık bir şeyleri farkedemediğin iyi olmuş ender gibi sonun yaklaşıyor artık @Alos @Emre Ozansoy @Angelica @Dosi @Yakamoz-Asi @Özgür @Ahmed @cookies hangisi vurur kafana bilemem ama sana senin sonunu hediye ediyorum :X

Gitmeden ilk 5 e gir bari mesajlarda o kadar yazmışsın ölümsüz olursun :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,920
Puanı
1,060
Kız işte Queenliği kanal d nin kraliçe dizisinden öğrenince kendini Queen sanmış hasbam:F

Kız sen Queen olamazsın azıcık tarihi dizi izlesen kocasını aldatan queenin kellesinin vurulduğunu bilirdin, bu durumda sen max 48 saat Queen olabiliyor tek kocalığa anca o kadar dayanırdın:A

Neyse yoğunluktan artık bir şeyleri farkedemediğin iyi olmuş ender gibi sonun yaklaşıyor artık @Alos @Emre Ozansoy @Angelica @Dosi @Yakamoz-Asi @Özgür @Ahmed @cookies hangisi vurur kafana bilemem ama sana senin sonunu hediye ediyorum :X

Gitmeden ilk 5 e gir bari mesajlarda o kadar yazmışsın ölümsüz olursun :A
Aaaa hadi oradan be. Ben doğuştan kraliçeyim çatla. :Z

Ben diğer aldatanlara benzemediğim için hala hayattayım sen olsan 10 kere gitmişti kellen. :A

Stratejik akreplere hiçbir şey olmaz daima kazanırlar. :Z Zirveye oturup seni şutlayacağım ilk 5 neymiş. :F

• İlginç
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,582
Puanı
1,061
Aaaa hadi oradan be. Ben doğuştan kraliçeyim çatla. :Z

Ben diğer aldatanlara benzemediğim için hala hayattayım sen olsan 10 kere gitmişti kellen. :A

Stratejik akreplere hiçbir şey olmaz daima kazanırlar. :Z Zirveye oturup seni şutlayacağım ilk 5 neymiş. :F
Zirveye oturman için önce Atacan, marul kafa ve admine oturman lazım ama sana sorun olmaz gibi bu :A sonrasında sisterın Çiğdem var kemiklerini sızlatacak mısın bakalım canın sisterının:A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,920
Puanı
1,060
Tebrik ederim @serhatt :Z Mesajlarını okumak ve @xemrexxx'in hakkından geldiğini görmek büyük bir keyif. :A Daha nice güzel başarılara. :bhr:

Şu an açlıktan bayılmak üzere olduğum için hediyeni iftardan sonra konuya tekrar uğrayıp vereceğim. :A
Aaa çok teşekkür ederim canım. Bu keyfi ömür boyu yaşatacağım merak etme. :Z

Bekliyorum mutlaka eşsiz parçaları. :bhr:

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Aaa çok teşekkür ederim canım. Bu keyfi ömür boyu yaşatacağım merak etme. :Z

Bekliyorum mutlaka eşsiz parçaları. :bhr:
Rica ederim. Sana yeşil renk çok yakıştı, tıpkı Emre'ye mor rengin yakıştığı gibi. :A @xemrexxx

Aklın, fikrin parlakta be. :A Neyine yetmiyor güzel bir şarkı, güzel bir doğa görseli. :bağır:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,582
Puanı
1,061
Rica ederim. Sana yeşil renk çok yakıştı, tıpkı Emre'ye mor rengin yakıştığı gibi. :A @xemrexxx

Aklın, fikrin parlakta be. :A Neyine yetmiyor güzel bir şarkı, güzel bir doğa görseli. :bağır:
Bu ne cehalettir ben şok resmen :eek: mor rengin asaletin rengi olduğunu bilmeyen bir canlı resmen bir @serhatt destekçisine yakışır cehalet :A
Screenshot_20230323_181757.jpg

Ay neyse yine morları giyip hava atayım bu vesileyle çatlasın @Dosi @Angelica @Zeyno @Yakamoz-Asi @Aserat @Özgür @Alos @Emre Ozansoy @12.Adam @MasacRE @Maskeli Fedai falan hep :A :A @mrt-06 @The_Erinch @ozmoturk @cookies

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,920
Puanı
1,060

Aaaa mersi ağzına sağlık. :Z

Aaa ne yapayım şarkıyı be koynuma sokamam ya. :A
------

Bu ne cehalettir ben şok resmen :eek: mor rengin asaletin rengi olduğunu bilmeyen bir canlı resmen bir @serhatt destekçisine yakışır cehalet :A
Ekli dosyayı görüntüle 120663

Ay neyse yine morları giyip hava atayım bu vesileyle çatlasın @Dosi @Angelica @Zeyno @Yakamoz-Asi @Aserat @Özgür @Alos @Emre Ozansoy @12.Adam @MasacRE @Maskeli Fedai falan hep :A :A @mrt-06 @The_Erinch @ozmoturk @cookies
Erguvan moru diyor ayol sana düz mor yakışıyor sen ne anlarsın başka mordan. :F