­čÉŹ serhatt 90.000'ler Kul├╝b├╝nde! ­čÉŹ

serhatt

Konu Sahibi
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
10 Aral─▒k 2014
Reaksiyon puan─▒
57,903
Puan─▒
1,060
90.png

─░┼člerimin yo─čunlu─čundan ├Ât├╝r├╝ bir hafta ├Ânce girdi─čim 90.000'ler kul├╝b├╝ adl─▒ konumu ancak a├žma f─▒rsat─▒m oldu. En son ge├žen sene 80.000'ler konumu a├žm─▒┼čt─▒m. ├ľnceden 3 ayda bir kul├╝be girerdik ama aram─▒zdan ayr─▒lanlar olunca e malum forumun da tad─▒ epey ka├ž─▒nca b├Âyle oldu. :D

Queen tebrikleri, hediyeleri bekliyor. :Z :bhr:

Yakamoz-Asi

Emekli
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2013
Reaksiyon puan─▒
25,506
Puan─▒
1,061
Nice mesajlara insallah :D tebrikler

2023-03-23 12_37_29-Window.jpg
2023-03-23 12_37_57-Window.jpg
Simone-Susinna-4.jpg

• Harika
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
10 Aral─▒k 2014
Reaksiyon puan─▒
57,903
Puan─▒
1,060
  • G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Yakamoz-Asi

xemrexxx

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Mart 2012
Reaksiyon puan─▒
124,100
Puan─▒
1,061
K─▒z i┼čte Queenli─či kanal d nin krali├že dizisinden ├Â─črenince kendini Queen sanm─▒┼č hasbam:F

K─▒z sen Queen olamazs─▒n az─▒c─▒k tarihi dizi izlesen kocas─▒n─▒ aldatan queenin kellesinin vuruldu─čunu bilirdin, bu durumda sen max 48 saat Queen olabiliyor tek kocal─▒─ča anca o kadar dayan─▒rd─▒n:A

Neyse yo─čunluktan art─▒k bir ┼čeyleri farkedemedi─čin iyi olmu┼č ender gibi sonun yakla┼č─▒yor art─▒k @Alos @Emre Ozansoy @Angelica @Dosi @Yakamoz-Asi @├ľzg├╝r @Ahmed @cookies hangisi vurur kafana bilemem ama sana senin sonunu hediye ediyorum :X

Gitmeden ilk 5 e gir bari mesajlarda o kadar yazm─▒┼čs─▒n ├Âl├╝ms├╝z olursun :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
10 Aral─▒k 2014
Reaksiyon puan─▒
57,903
Puan─▒
1,060
K─▒z i┼čte Queenli─či kanal d nin krali├že dizisinden ├Â─črenince kendini Queen sanm─▒┼č hasbam:F

K─▒z sen Queen olamazs─▒n az─▒c─▒k tarihi dizi izlesen kocas─▒n─▒ aldatan queenin kellesinin vuruldu─čunu bilirdin, bu durumda sen max 48 saat Queen olabiliyor tek kocal─▒─ča anca o kadar dayan─▒rd─▒n:A

Neyse yo─čunluktan art─▒k bir ┼čeyleri farkedemedi─čin iyi olmu┼č ender gibi sonun yakla┼č─▒yor art─▒k @Alos @Emre Ozansoy @Angelica @Dosi @Yakamoz-Asi @├ľzg├╝r @Ahmed @cookies hangisi vurur kafana bilemem ama sana senin sonunu hediye ediyorum :X

Gitmeden ilk 5 e gir bari mesajlarda o kadar yazm─▒┼čs─▒n ├Âl├╝ms├╝z olursun :A
Aaaa hadi oradan be. Ben do─ču┼čtan krali├žeyim ├žatla. :Z

Ben di─čer aldatanlara benzemedi─čim i├žin hala hayattay─▒m sen olsan 10 kere gitmi┼čti kellen. :A

Stratejik akreplere hi├žbir ┼čey olmaz daima kazan─▒rlar. :Z Zirveye oturup seni ┼čutlayaca─č─▒m ilk 5 neymi┼č. :F

• ─░lgin├ž
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Mart 2012
Reaksiyon puan─▒
124,100
Puan─▒
1,061
Aaaa hadi oradan be. Ben do─ču┼čtan krali├žeyim ├žatla. :Z

Ben di─čer aldatanlara benzemedi─čim i├žin hala hayattay─▒m sen olsan 10 kere gitmi┼čti kellen. :A

Stratejik akreplere hi├žbir ┼čey olmaz daima kazan─▒rlar. :Z Zirveye oturup seni ┼čutlayaca─č─▒m ilk 5 neymi┼č. :F
Zirveye oturman i├žin ├Ânce Atacan, marul kafa ve admine oturman laz─▒m ama sana sorun olmaz gibi bu :A sonras─▒nda sister─▒n ├çi─čdem var kemiklerini s─▒zlatacak m─▒s─▒n bakal─▒m can─▒n sister─▒n─▒n:A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
10 Aral─▒k 2014
Reaksiyon puan─▒
57,903
Puan─▒
1,060
Zirveye oturman i├žin ├Ânce Atacan, marul kafa ve admine oturman laz─▒m ama sana sorun olmaz gibi bu :A sonras─▒nda sister─▒n ├çi─čdem var kemiklerini s─▒zlatacak m─▒s─▒n bakal─▒m can─▒n sister─▒n─▒n:A
Kolay hallederiz. :A

• ─░lgin├ž
Reactions: xemrexxx

Cervantes

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Aral─▒k 2020
Reaksiyon puan─▒
7,846
Puan─▒
600
Tebrik ederim @serhatt :Z Mesajlar─▒n─▒ okumak ve @xemrexxx'in hakk─▒ndan geldi─čini g├Ârmek b├╝y├╝k bir keyif. :A Daha nice g├╝zel ba┼čar─▒lara. :bhr:

┼×u an a├žl─▒ktan bay─▒lmak ├╝zere oldu─čum i├žin hediyeni iftardan sonra konuya tekrar u─čray─▒p verece─čim. :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
10 Aral─▒k 2014
Reaksiyon puan─▒
57,903
Puan─▒
1,060
Tebrik ederim @serhatt :Z Mesajlar─▒n─▒ okumak ve @xemrexxx'in hakk─▒ndan geldi─čini g├Ârmek b├╝y├╝k bir keyif. :A Daha nice g├╝zel ba┼čar─▒lara. :bhr:

┼×u an a├žl─▒ktan bay─▒lmak ├╝zere oldu─čum i├žin hediyeni iftardan sonra konuya tekrar u─čray─▒p verece─čim. :A
Aaa ├žok te┼čekk├╝r ederim can─▒m. Bu keyfi ├Âm├╝r boyu ya┼čataca─č─▒m merak etme. :Z

Bekliyorum mutlaka e┼čsiz par├žalar─▒. :bhr:

Cervantes

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Aral─▒k 2020
Reaksiyon puan─▒
7,846
Puan─▒
600
Aaa ├žok te┼čekk├╝r ederim can─▒m. Bu keyfi ├Âm├╝r boyu ya┼čataca─č─▒m merak etme. :Z

Bekliyorum mutlaka e┼čsiz par├žalar─▒. :bhr:
Rica ederim. Sana ye┼čil renk ├žok yak─▒┼čt─▒, t─▒pk─▒ Emre'ye mor rengin yak─▒┼čt─▒─č─▒ gibi. :A @xemrexxx

Akl─▒n, fikrin parlakta be. :A Neyine yetmiyor g├╝zel bir ┼čark─▒, g├╝zel bir do─ča g├Ârseli. :ba─č─▒r:

xemrexxx

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Mart 2012
Reaksiyon puan─▒
124,100
Puan─▒
1,061
Rica ederim. Sana ye┼čil renk ├žok yak─▒┼čt─▒, t─▒pk─▒ Emre'ye mor rengin yak─▒┼čt─▒─č─▒ gibi. :A @xemrexxx

Akl─▒n, fikrin parlakta be. :A Neyine yetmiyor g├╝zel bir ┼čark─▒, g├╝zel bir do─ča g├Ârseli. :ba─č─▒r:
Bu ne cehalettir ben ┼čok resmen :eek: mor rengin asaletin rengi oldu─čunu bilmeyen bir canl─▒ resmen bir @serhatt destek├žisine yak─▒┼č─▒r cehalet :A
Screenshot_20230323_181757.jpg

Ay neyse yine morlar─▒ giyip hava atay─▒m bu vesileyle ├žatlas─▒n @Dosi @Angelica @Zeyno @Yakamoz-Asi @Aserat @├ľzg├╝r @Alos @Emre Ozansoy @12.Adam @MasacRE @Maskeli Fedai falan hep :A :A @mrt-06 @The_Erinch @ozmoturk @cookies

serhatt

Konu Sahibi
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
10 Aral─▒k 2014
Reaksiyon puan─▒
57,903
Puan─▒
1,060

Aaaa mersi a─čz─▒na sa─čl─▒k. :Z

Aaa ne yapay─▒m ┼čark─▒y─▒ be koynuma sokamam ya. :A
------

Bu ne cehalettir ben ┼čok resmen :eek: mor rengin asaletin rengi oldu─čunu bilmeyen bir canl─▒ resmen bir @serhatt destek├žisine yak─▒┼č─▒r cehalet :A
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 120663

Ay neyse yine morlar─▒ giyip hava atay─▒m bu vesileyle ├žatlas─▒n @Dosi @Angelica @Zeyno @Yakamoz-Asi @Aserat @├ľzg├╝r @Alos @Emre Ozansoy @12.Adam @MasacRE @Maskeli Fedai falan hep :A :A @mrt-06 @The_Erinch @ozmoturk @cookies
Erguvan moru diyor ayol sana d├╝z mor yak─▒┼č─▒yor sen ne anlars─▒n ba┼čka mordan. :F