🐍🎊🎇 serhatt 75.000'ler Kulübünde! 🎊🎇🐍

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,910
Puanı
1,060
75 bin.png

Evet bugün itibariyle 75.000'ler kulübünün kapısından giriş yaptım, 80.000'e doğru yola çıktım. Son zamanlarda kulüplere girişlerim zorlaşmıştı, konu açmayı vs. bırakınca. Fakat forumun yarışmaları sayesinde, eski dostların (hepsi olmasa da) bazılarının geri gelişiyle çenem yine düştü ve mesaj yazmada bir ivme kazandım.

Acısıyla tatlısıyla 75.000 mesajı geride bırakırken, beni seven dostlarımdan hem tebrik mesajlarını hem de bana karşı yapmak istedikleri olumlu-olumsuz eleştirileri(varsa rahatsız oldukları yönlerim) almak istiyorum.

@Çiğdem @xemrexxx @MasacRE @Maskeli Fedai @Tolstoyevski @Dosi @Cervantes @slhttnmtl @12.Adam @EmreCan @Angelica @kerem @Gerekli24 @Özgür @denizz19 @phoebebuffay @eskici @Alos @Araf @The_Erinch @xdragxx @Mircan Saye @Zeyno @mrt-06 @pompy @AteşBöceği @offensive @DarkLegenD @Sherlock @S.G.A.T. @batuhankaralar @BARON男爵 @Turkuazz

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,910
Puanı
1,060
@serhatt nice mesajlara. Forumda varlığı ile de yokluğu ilede kendini hissettiren birisin. Senle en başından beri hep güzel iletişimimiz oldu ve böyle devam etmesi dileği ile :bhr:

Bizlerle birlikte daha nice nice mesajlara :Z

Ekli dosyayı görüntüle 108095Ekli dosyayı görüntüle 108096
Canımmm ne güzel sözler bunlar çok teşekkür ederim, samimiyetini hep belli ettin bugüne kadar, hep yanımdaydın. :Z

Hediyelerim harika ama en sondaki hediyem ayrı bir harika bu fotoğrafa da bayılıyorum zaten. :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,910
Puanı
1,060

Serhatcım; Hemşerim..
İyi ki varsın canım.

Neşen,enerjin büyük katkı bu forum için.

Tebrik ederim seni,daha nice 75.000 lerin olsun.
Vaayyy özel bir hediye gördüm orada, çok ilgi çekici. :A

Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim, sende bu forum için forumdaki herkes için çok özel bir yerdesin, darısı başına diyorum. :Z

• Harika
Reactions: The_Erinch

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060