🎈🎈 Nice Mutlu Yıllara @The_Erinch 🎈🎈

Zeyno

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
26th-birthday-12.gif

Ben kankaya doğum günü mesajı olsun diye öyle süslü püslü sözler edemem, ona göstermelik bir hediye gönderemem, uzakta nasıl olsa boş ver diyemem.
Dostların tarafından hatırlanmak olsun en güzel hediyen... 😉

berternie-header55.jpg

Fav10'nun değerli üyelerinden @The_Erinch bugün "26" yaşına girdi 😜 Kendi adıma onu iyi ki tanıdım diyorum bizlere yeri geldiğinde abi, yeri geldiğinde arkadaş gibi güzel yüreğini açan 26'lık çıtır kardeşimizin doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum..
Sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömrün, kalbin kadar güzel günlerin olsun seviliyorsun 😉

FenerliBebisss.gif

cats.jpg

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
@The_Erinch Abicim sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür diliyorum iyi ki doğdun iyi varsın ki ailenle sevdiklerinle mutlu bir hayat diliyorum hayattaki tüm güzellikler yanında olsun abi iyiki doğdun :D

• Harika
Reactions: The_Erinch

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Doğum günün kutlu olsun abi nice yaşlara

Hediye olarak bu güzel fotoları bırakıyorum :D

-629597188.jpg

-1573021354.jpg

• Harika

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
26th-birthday-12.gif

Ben kankaya doğum günü mesajı olsun diye öyle süslü püslü sözler edemem, ona göstermelik bir hediye gönderemem, uzakta nasıl olsa boş ver diyemem.

berternie-header55.jpg

Fav10'nun değerli üyelerinden @The_Erinch bugün "26" yaşına girdi 😜 Kendi adıma onu iyi ki tanıdım diyorum bizlere yeri geldiğinde abi, yeri geldiğinde arkadaş gibi güzel yüreğini açan 26'lık çıtır kardeşimizin doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum..
Sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömrün, kalbin kadar güzel günlerin olsun seviliyorsun 😉

FenerliBebisss.gif

Ekli dosyayı görüntüle 118213
Nasıl ya ben onu büyük sanıyordum aramızda sadece bi yaş mı var 😳

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Forumun büyüyemeyen abisi.İyi ki doğdun.Doğum günün kutlu olsun.Nice senelere. :love1::Z🤪😜

• Harika

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
26th-birthday-12.gif

berternie-header55.jpg

FenerliBebisss.gif

Ekli dosyayı görüntüle 118213

@The_Erinch Doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun iyi ki varsın sağlıklı mutlu huzurlu yaşlara :Z :bhr: :love1:

Woo

doğum günün kutlu olsun nice yaşlara inşallah @The_Erinch

@The_Erinch Abicim sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür diliyorum iyi ki doğdun iyi varsın ki ailenle sevdiklerinle mutlu bir hayat diliyorum hayattaki tüm güzellikler yanında olsun abi iyiki doğdun :D

Doğum günün kutlu olsun abi nice yaşlara

Hediye olarak bu güzel fotoları bırakıyorum :D

Ekli dosyayı görüntüle 118214

Ekli dosyayı görüntüle 118215

Doğum günün kutlu olsun abi. Nice sağlıklı ve mutlu yılların olsun.

Nasıl ya ben onu büyük sanıyordum aramızda sadece bi yaş mı var 😳

Sevdiklerinle nice saglikli ve mutlu senelere abi, iyi ki dogdun. :D

memleketimin baklavasidir, afiyet olsun :D

Ekli dosyayı görüntüle 118216

Doğum günün kutlu olsun @The_Erinch Sevdiklerinizle geçireceğiniz nice güzel yıllara. Allah'a emanet olun.✋🏻

@The_Erinch doğum günün çok çok kutlu olsun. :oley::love1:

Forumun büyüyemeyen abisi.İyi ki doğdun.Doğum günün kutlu olsun.Nice senelere. :love1::Z🤪😜
Öncelikle Nefisecim harika kutlama yazısı için çok teşekkür ederim, 26 detayı için sağol canım 💜 Artık 1 yaş büyüme vakti gelmişti 😁😁😁🧿🧿

Tüm kutlayan herkese gönülden teşekkür ederim, hepbirlikte sağlık dolu, güzel, mutlu, huzurlu yıllar olsun 🙏🙏🙏🙏💜💜💜💜🧿🧿🧿

Zeyno

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
Öncelikle Nefisecim harika kutlama yazısı için çok teşekkür ederim, 26 detayı için sağol canım 💜 Artık 1 yaş büyüme vakti gelmişti 😁😁😁🧿🧿

Tüm kutlayan herkese gönülden teşekkür ederim, hepbirlikte sağlık dolu, güzel, mutlu, huzurlu yıllar olsun 🙏🙏🙏🙏💜💜💜💜🧿🧿🧿
Rica ederim ne demek 🙃 Artık önümüzdeki bı 10 yıl 26 dan çikmazsin sen şimdi 😄😄