🍒🍒65.000'ler Kulübüdeyim (Temmuz)| 70.000'ler Kulübündeyim (Ağustos)🍒🍒

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Teşekkürler :Z
En sevdiğim Aleyna şarkısı :bhr:
Bir doz alalım şimdi :bhr:
Senin Cevapsız Çınlama sanıyordum en sevdiğin şarkısı. Benim de en sevdiğim şarkısı Dipsiz Kuyum. İlk dinlediğimde hatırlıyorum farklı ve kötü gelmişti ama sonradan bağımlısı olmuştum. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Senin Cevapsız Çınlama sanıyordum en sevdiğin şarkısı. Benim de en sevdiğim şarkısı Dipsiz Kuyum. İlk dinlediğimde hatırlıyorum farklı ve kötü gelmişti ama sonradan bağımlısı olmuştum. :A
Onu da seviyorum ama Dipsiz Kuyum bir tık fazla. O da Bergen şarkısından esinlendi diye ama arabada Cevapsız Çınlama olduğu için en çok onu dinlemiş oluyorum :A
İlk dinlediğim gün direk bağımlısı olmuştum :A
IMG_20210804_235248.jpg

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Onu da seviyorum ama Dipsiz Kuyum bir tık fazla. O da Bergen şarkısından esinlendi diye ama arabada Cevapsız Çınlama olduğu için en çok onu dinlemiş oluyorum :A
İlk dinlediğim gün direk bağımlısı olmuştum :A
Ekli dosyayı görüntüle 106817
Bergen'in Sen Affetsen Ben Affetmem şarkısını biliyorum sadece. :A Normalde arabesk pek sevmem ama Dipsiz Kuyum'u çok seviyorum nedense. Modern bir altyapısı olmasının da etkisi sanırım, dile takılan bir şarkı. :A

Benim iki numaram Sen Olsan Bari. Nasılsın Aşkta'ya kadar olan tüm şarkıları güzeldi ama sonradan bozdu biraz. Son şarkısı eh işte. Eskisi gibi güzel şarkılar çıkarır da dinleriz umarım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi