Doğum Günün Kutlu Olsun Tolstoyevski !

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash en gizemli üye odur. İsmi yaşı, kaldığı yer (bunu yönetici olsam hemencik bilirdim :A) herşeyi gizemli. @Tolstoyevski 'nin yaşını ortaya çıkartarak en gizemli üyeler olarak adlandırmaktan kurtuldu. Okuduğu mesleğide gizlemedi. Şimdi sadece ismi ve görünüşü kaldı foruma açıklamadığı :A ve bu onu artık çok gizemli olarak göstermiyor :A
Doğru aslında @Forumdash ın gizeminin yanında bir şey değil bu :A Yalnız onun da oturduğu yer İstanbul. O bilgi mevcut bak o kadar da değil :A
Dosi bu konum olaylarını sana kaç kere daha söylicem:A Bugun ist olur yarın ank olur filan :F hatta yurt dışi olabilir :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Forumdash en gizemli üye odur. İsmi yaşı, kaldığı yer (bunu yönetici olsam hemencik bilirdim :A) herşeyi gizemli. @Tolstoyevski 'nin yaşını ortaya çıkartarak en gizemli üyeler olarak adlandırmaktan kurtuldu. Okuduğu mesleğide gizlemedi. Şimdi sadece ismi ve görünüşü kaldı foruma açıklamadığı :A ve bu onu artık çok gizemli olarak göstermiyor :A
@Forumdash 'ın kimlik bilgilerini veriyorum; ismi Farukcan, 23 yaşında, İç Anadolu'nun batı taraflarında yaşıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash 'ın kimlik bilgilerini veriyorum; ismi Farukcan, 23 yaşında, İç Anadolu'nun batı taraflarında yaşıyor. :A
Şuan lokasyonuma bakıyorum eskişehirliymişim meğer:A @Dosi
ic_anadolu_bolgesi_haritasi.jpg

• Güldürdün
Reactions: Dosi and DarkLegenD

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Şuan lokasyonuma bakıyorum eskişehirliymişim meğer:A @Dosi
ic_anadolu_bolgesi_haritasi.jpg
23 dedin ve mesajın tüm inandırıcılığı kayboldu Dark, :A ters çevirsek 32 'de çok genç ama dur biraz oynayalım rakamlarla:

23 (2+3=5)
32 (3-2= 1)
yukardan aşağı sonucu okuyunca 51
tamam Forumdash'ın yaşı 51 :A (kendini yaşlı gösterdiği için mantıkli ama bana göre 80'li yıllarda doğmuş biri (içime doğdu birden :A)

@MasacRE bana Forumdash'in İstanbul'da kaldığını söyledi. Aslen Eskişehirli ama yaşadığı yer İstanbul olsun bari.
Tamamdır. İsmi Hasan😊 birden içime doğdu bu da :A @Tolstoyevski @MEnes @xemrexxx @Sherlock

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
23 dedin ve mesajın tüm inandırıcılığı kayboldu Dark, :A ters çevirsek 32 'de çok genç ama dur biraz oynayalım rakamlarla:

23 (2+3=5)
32 (3-2= 1)
yukardan aşağı sonucu okuyunca 51
tamam Forumdash'ın yaşı 51 :A (kendini yaşlı gösterdiği için mantıkli ama bana göre 80'li yıllarda doğmuş biri (içime doğdu birden :A)

@MasacRE bana Forumdash'in İstanbul'da kaldığını söyledi. Aslen Eskişehirli ama yaşadığı yer İstanbul olsun bari.
Tamamdır. İsmi Hasan😊 birden içime doğdu bu da :A @Tolstoyevski @MEnes @xemrexxx @Sherlock
:A