Doğum Günün Kutlu Olsun Tolstoyevski !

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
tKUG0cLs.png_small.png

Evet, doğru okudunuz,artık nihayet @Tolstoyevski 'yi kutlayabilecek bir doğum günü konumuz var ve çok gizli doğum günü tarihini artık öğrenmiş bulunmaktayız 🤗 Aslında Subat'ın son günleri doğum günüydü ama oluşan durumlardan dolayı konuyu sildirmek zorunda kalmıştım. Fazla ara girmeden bu önemli konuyu tekrardan açmak istedim😊

Forumumuzun az ve öz mesajlarını yazan, yazarken de uzunca yazan gizemli üyesi Tolstoyevski yeni yaşına girmiştir :Z

Sevdikleriyle, ailesiyle ve bizlerle birlikte nice nice sağlıklı mutlu yıllar dileriz 🤗

Neredeyse hiç kutlama konun açılmadığı için hediyeleri bol keseden veriyorum🤗

Hediyelerin:

Senin sevdiklerin :

Bunlar da benim sevdiklerim:

ve

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Nice senelere @Tolstoyevski 😁 MS'deki yarışmacı olduğun şarkıcıyı çok sevdiğini bildiğimden benden de sana onun en sevdiğim şarkısını armagan ediyorum. Efsane Barış Manço...

Konuyu okudun mu? Tols kapalı kutudur ve ilkkez doğum tarihini öğrenmiş bulunmaktayız :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yani bu kutsal bilgiye vermiyorsa belki Mit veya Cia'de çalışıyordur veya calışma planı vardır belli ki. :A Herkesin kendi tercihi ama saklanmak, ismini, cismini bana göre mantıklı gelmiyor. Yine de kendi bileceği iş tabi. Kendi kimliğini, fotoğrafını saklayan kişiler bana gerçek hayatta da böyle geziyor gibi geliyor. :A

images
Bence gizlemek en mantıklısı :A
ve gizemli olanlar daha havalı oluyor :A :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bence havalı değil, bana korkaklık gibi geliyor. Tabi ki bu yorumumdan da başka anlamlar çıkarılmasın, tercih meselesi bu ve kimseyi zorlayamayız. Ama havalı gelmiyor bana, itici bile denebilir hatta. :A
Ben de eskiden öyleydim. sonra açıldım ve şimdi yine kabuğa çekildim :A böylesi daha iyi.Keşke hep gizemli kalsaydım :T:

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
:A ben kışı sevmiyorum yazı daha çok seviyorum :Fdoğru valla
Yazı ben de severim ama Türkiye'nin yazı çok kavurucu. Normalde sevmem öyle sıcak ama biz hasretiz diye tatile geldiğimizde katlanıyoruz. En çok ta su içerken üstüme su dökülünce umursamamayı seviyorum. Eve gelene kadar zaten kuruyor :A burası olsa hastalanırız hemen :A aa bi de çamaşır asmayı seviyorum. 1 saate kuruyor :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Yazı ben de severim ama Türkiye'nin yazı çok kavurucu. Normalde sevmem öyle sıcak ama biz hasretiz diye tatile geldiğimizde katlanıyoruz. En çok ta su içerken üstüme su dökülünce umursamamayı seviyorum. Eve gelene kadar zaten kuruyor :A burası olsa hastalanırız hemen :A aa bi de çamaşır asmayı seviyorum. 1 saate kuruyor :A

:A Ben fazla sıcağı sevmiyorum kaçıyorum güneşten halbuki d vitamini eksikliğim var durmam lazım ama duramıyorum boğuluyor gibi oluyorum onun dışında seviyorum yazı

• Güldürdün
Reactions: Dosi