mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
88,271
54,610
1,061
Ankara
ABD'de durum kritik.
Son 24 saatde 25.952 yeni vaka ile 214.482-e y├╝kseldi.
Ayr─▒ca 1041 ├Âl├╝ ile ┼ču ana kadarki coronavir├╝s i├žin g├╝nl├╝k en y├╝ksek ├Âl├╝m├╝ bildirdi. Ve toplam ├Âl├╝ 5094-e y├╝kseldi.

Bu rakamlar nas─▒l rakamlar ya. ABD genelde ├žok d├╝┼č├╝k ├Âl├╝m oranlar─▒ bildiiryordu. Bug├╝n ise art─▒k durumun ─░talyadan bile k├Ât├╝ye gitdi─či a┼čikar. G├╝nl├╝k ├Âl├╝ oran─▒nda da 1000-i g├Ârd├╝ler. ├çok h─▒zla toplam ├Âl├╝ say─▒nda ─░talyay─▒ ge├žeceklerdir.

Bu durum zaten ├çin'in 3200 ├Âl├╝ say─▒ ve 80.000 vakas─▒n─▒n a┼č─▒r─▒ komik oldu─ču bir daha kan─▒tland─▒.

@Harunnn60 @bazinga @Yi─čitt @Forumdash @mrt-06
├ťstte payla┼čm─▒┼čt─▒m can─▒m, ben de senle ayn─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum..

• ├ťz├╝c├╝
Reactions: Ahmed

Dosi

Favori ├ťye
10 Mart 2015
41,789
37,519
1,060
Ben de az sonra @Dosi ye bunu atacakt─▒m yeni izledim, ger├žekten de ├žok ÔÇťcoolÔÇŁ bir milletmi┼č sizin ├╝lke :A @Dosi
Yaln─▒z k─▒z─▒n kald─▒─č─▒ ┼čehirde ├Âyle olunmasi normal. Biz yabanc─▒lar mahallesindeyiz ve burada kom┼ču ili┼čkilerimiz anlat─▒ld─▒─č─▒ kadar de─čil :A

Ka├ž g├╝nd├╝r bir foto payla┼čaca─č─▒m unutuyorum hep.
─░┼čte ├Âzetimiz :
EUEQNk4XsAIQXWD.jpeg.jpg

Yaln─▒z k─▒z─▒n kald─▒─č─▒ ┼čehirde ├Âyle olunmasi normal. Biz yabanc─▒lar mahallesindeyiz ve burada kom┼ču ili┼čkilerimiz anlat─▒ld─▒─č─▒ kadar de─čil :A

Ka├ž g├╝nd├╝r bir foto payla┼čaca─č─▒m unutuyorum hep.
─░┼čte ├Âzetimiz :
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 77522
Zaten en ├žok Somalili ailelerin ├Âld├╝─č├╝n├╝ s├Âyl├╝yor akrabal─▒k ili┼čkilerinin ├žok g├╝├žl├╝ olmas─▒ndan kaynakl─▒. Belki de o y├╝zden ─░sve├ž h├╝k├╝meti ve ─░sve├žlilerin kafas─▒ rahat nas─▒lsa toplum olarak bireyselciyiz diye :A Hatta k├Ât├╝ bir komplo teorisine g├Âre bu sayede g├Â├žmen n├╝fusuna darbe vurmay─▒ bile ama├žl... Yok can─▒m o kadar da ─▒rk├ž─▒ bir h├╝k├╝met de─čildir herhalde ­čś▒

Dosi

Favori ├ťye
10 Mart 2015
41,789
37,519
1,060
Zaten en ├žok Somalili ailelerin ├Âld├╝─č├╝n├╝ s├Âyl├╝yor akrabal─▒k ili┼čkilerinin ├žok g├╝├žl├╝ olmas─▒ndan kaynakl─▒. Belki de o y├╝zden ─░sve├ž h├╝k├╝meti ve ─░sve├žlilerin kafas─▒ rahat nas─▒lsa toplum olarak bireyselciyiz diye :A Hatta k├Ât├╝ bir komplo teorisine g├Âre bu sayede g├Â├žmen n├╝fusuna darbe vurmay─▒ bile ama├žl... Yok can─▒m o kadar da ─▒rk├ž─▒ bir h├╝k├╝met de─čildir herhalde ­čś▒
Somali aileler mi? kimden duydunuz bu uyduruk haberi? :eek: ├ľlenlerin ya┼č ve cinsiyetinden ba┼čka detay vermiyorlar yani nereli olduklari yazmaz.

• ─░lgin├ž
Reactions: Tolstoyevski
Her s├Âylenene inan─▒rm─▒s─▒n? Sen T├╝rkiye ile ilgili bir video ├žekip ba┼čka anlat─▒rsin, Polat ├žeker baska anlatir. Anladin? :A ikiniz kesinlikle ayn─▒ detaylari vermezsiniz :A
Hakl─▒s─▒n bu kad─▒n biraz h├╝k├╝met ─░sve├ž yanl─▒s─▒ bak─▒┼č a├ž─▒s─▒ndan ele alm─▒┼č olay─▒ ama Sonu├ž olarak bu kad─▒ndan duyduk :A Ama ├Âz├╝nde ikiniz de ayn─▒ ┼čeyi s├Âyl├╝yorsunuz, ─░sve├žliler genel olarak bireyselci oldu─ču i├žin esas g├Â├žmenler ve yabanc─▒ vatanda┼člar tedirgin durumda zira onlar─▒n k├╝lt├╝r├╝ daha aileci, daha i├ž i├že, haliyle onlarda yayg─▒nla┼čmas─▒ ─░sve├žlilere g├Âre daha fazla olabilir orant─▒sal olarak.

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Dosi

Yi─čitt

Emekli
9 Aral─▒k 2013
72,404
43,547
1,061
Ankara
─░TALYA'DA SON DURUM!

─░talya, 4,668 yeni vaka ve 760 yeni ├Âl├╝m bildirerek toplamda 115,242 vaka ve 13,915 ├Âl├╝m├╝ do─črulad─▒.

Ahmed

Emekli
12 Eyl├╝l 2013
22,900
14,335
1,060
Los Angeles, CA, USA
─░talya 15 Nisandan sonra d├╝zelme bekliyorlarm─▒┼č. 13 g├╝n daha b├Âyle gider art─▒k. @Ahmed
Evet ┼ču an azalma ba┼člam─▒┼č zaten, yak─▒n 2 haftada g├╝nl├╝k vaka say─▒lar─▒ binin alt─▒na iner orada. Ama ├Âl├╝mler yine bu civarda gider bir s├╝re..

• Be─čendim
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

S├╝per Mod.
15 Eyl├╝l 2013
49,932
45,170
1,061
─░stanbul
Evet ┼ču an azalma ba┼člam─▒┼č zaten, yak─▒n 2 haftada g├╝nl├╝k vaka say─▒lar─▒ binin alt─▒na iner orada. Ama ├Âl├╝mler yine bu civarda gider bir s├╝re..
Hani bu v├╝r├╝s i├žin herkes yok grip daha fazla insan ├Âld├╝r├╝yor, yok kanser daha tehlikeli diyorlard─▒ ya ba┼čta. ─░┼čte bu vir├╝s ─░talya da g├╝nl├╝k ├Âld├╝rme say─▒lar─▒nda Grip ve Kanseri ge├žmi┼č. Ne kadar tehlikeli olabilece─čini herkes g├Âr├╝r umar─▒m.:), @Tolstoyevski

• Be─čendim

Ahmed

Emekli
12 Eyl├╝l 2013
22,900
14,335
1,060
Los Angeles, CA, USA
Hani bu v├╝r├╝s i├žin herkes yok grip daha fazla insan ├Âld├╝r├╝yor, yok kanser daha tehlikeli diyorlard─▒ ya ba┼čta. ─░┼čte bu vir├╝s ─░talya da g├╝nl├╝k ├Âld├╝rme say─▒lar─▒nda Grip ve Kanser ge├žmi┼č. Ne kadar tehlikeli olabilece─čini herkes g├Âr├╝r umar─▒m.:), @Tolstoyevski
─░talya ve ─░spanya ├žok k├Ât├╝ ge├žirdi bu d├Ânemi ama daha k├Ât├╝s├╝n├╝ ABD-de g├Ârece─čiz..

• Be─čendim
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

S├╝per Mod.
15 Eyl├╝l 2013
49,932
45,170
1,061
─░stanbul
─░talya ve ─░spanya ├žok k├Ât├╝ ge├žirdi bu d├Ânemi ama daha k├Ât├╝s├╝n├╝ ABD-de g├Ârece─čiz..
2 hafta 1 ay i├žinde binlerce ├Âl├╝m g├Ârecekler..
Hadi ─░talya ani oldu diyelim ama ABD resmen felaketi kendi ├╝lkesinde g├Âz g├Âre b├╝y├╝tt├╝.

• ├ťz├╝c├╝