Boris de Donald Trump gibi dengesiz, ne yapaca─č─▒ belli de─čil, s├╝rekli bir gaz alma ├žabalar─▒ haliyle ak─▒lc─▒ ┼čeyler bekleme ─░ngiltere'de bir s├╝re.:(
Zaten tipi de benziyor, hatta seneler ├Ânce daha Ba┼čbakan olmas─▒ s├Âz konusu de─čilken T├╝rkiyeÔÇÖye geldi─činde resmen ├žakma Trump demi┼čtim.

• Be─čendim
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

S├╝per Mod.
15 Eyl├╝l 2013
53,771
47,602
1,061
─░stanbul
Zaten tipi de benziyor, hatta seneler ├Ânce daha Ba┼čbakan olmas─▒ s├Âz konusu de─čilken T├╝rkiyeÔÇÖye geldi─činde resmen ├žakma Trump demi┼čtim.
Zaten ─░ngiltere 'nin ┼čuan ya┼čad─▒─č─▒ s├╝re├ž T├╝rkiye' nin 2002'li y─▒llarda ya┼čad─▒─č─▒ s├╝re├žin bir benzeri, s├Âylememe gerek yok san─▒r─▒m. :A Boris'in beklenmedik 1.li─či, 2 partili d├Ânem, ─░┼č├ži partisinin 2.olmas─▒ ama 2.olurken bile ├žok az oy olmas─▒. :X

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Tolstoyevski

S.G.A.T.

Moderat├Âr
12 ┼×ubat 2012
26,676
6,731
1,061
Belarusta 81 vaka var. Bu da resmi veri, ger├že─čini bilemeyiz.
Bu nas─▒l bir d├╝┼č├╝ncesizliktir ┼čok oldum.
Barcelonada oynam─▒┼č, en kariyerleri futbolcular─▒ Hleb ge├žen ele┼čtiri ya─čmuruna tutmu┼čtu ├╝lkesini. Hastalanan tedavi olur ge├žer mant─▒─č─▒yla hareket ediyorlar anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla. Bu y├╝zden ekonomilerinin ├ž├Âkmesini istemiyorlar. ├çok radikal bir karar. Halk─▒n da pek umrunda de─čilmi┼č. Neden yapt─▒klar─▒ ile ilgili hi├ž bir bilgi yok.

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
26 A─čustos 2017
6,468
3,656
450
─░stanbul
SON DAK─░KA!

─░spanya'da yeni tip koronavir├╝s salg─▒n─▒ nedeniyle hayat─▒n─▒ kaybedenlerin say─▒s─▒ 2,696'dan 3,434'e, vaka say─▒s─▒ ise 39,673'ten, 47,610'a y├╝kseldi.

Ahmed

Emekli
12 Eyl├╝l 2013
21,423
13,057
1,060
Azerbaycan Sa─čl─▒k Bakan─▒ ┼ču ana kadar T├╝rkiyeden ve D├╝nya Sa─čl─▒k ├ľrg├╝t├╝nden al─▒nan 10 bine yak─▒n testin uyguland─▒─č─▒n─▒ a├ž─▒klad─▒. Ama kesin bir say─▒ vermedi.
┼×u anki vaka say─▒s─▒ ise 87.

Yi─čitt

Emekli
9 Aral─▒k 2013
75,491
44,441
1,061
Ankara
─░spanya da zirveye oynamaya ba┼člad─▒, ─░talya ile ikisi ┼ču an e┼č de─čer. 10-15 g├╝ne d├╝┼č├╝┼če ge├žmeye ba┼člarlar. Durumlar─▒ ├žok zor ger├žekten. :(

Forumdash

Favori ├ťye
21 Temmuz 2012
61,303
31,655
1,060
genel durum derken? virus konusu diyorsan biz t├╝m avrupadan farkl─▒y─▒z :A bir harita var, okullar─▒n─▒ kapatan ├╝lkeler k─▒rm─▒z─▒, a├ž─▒k b─▒rakan sar─▒. Tahmin et g├Âr├╝n├╝m.ne? ─░sve├ž Avrupada okulu kapatmayan tek ├╝lke :D biz de hayat normal ┼čekilde devam ediyor diyebiliriz.

Sa─čl─▒kl─▒ insanlar kap─▒p ba┼č─▒n─▒n ├žaresine baks─▒nlar diyorlar resmen, ama kim bilir, belki de i┼čin sonunda hakl─▒ ├ž─▒kacaklar :S
Neeee okullar kapal─▒ de─čil mi??? Daha bizim okullar ac─▒lmadan okullar kapat─▒ls─▒n denmeye ba┼člad─▒:F
Nas─▒l normal devam ediyor? Devlet hi├žbir g├╝vence verm─▒yor mu? Kira yard─▒m─▒ elektrik su do─čalgaz? Nas─▒l yani anlamad─▒m:eek: Ayy ben ┼čok

Test say─▒n─▒z ka├ž? Ger├žekten rakamlar ┼čeffafl─▒kla ac─▒klan─▒yor mu?