­čç╣­čçĚ Koronavir├╝s (COVID-19) - T├╝rkiye'den Son Geli┼čmeler | Genel Yorum Konusu Ôśú´ŞĆ | #MaskeTak ­čśĚ / #A┼č─▒Ol ­čĺë

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
Kat─▒l─▒m
26 A─čustos 2017
Reaksiyon puan─▒
42,696
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eee durum nedir, s─▒n─▒f─▒ m─▒ kapatm─▒┼člar yoksa sadece o ki┼či mi karantinaya al─▒nm─▒┼č? (b) Okuldaki durumlar─▒ merak ediyorum do─črusu...
S─▒n─▒f─▒ kapatma durumu yok, hatta ben bu bahsetti─čim olay─▒ d├╝n duydum ama bug├╝n kesin bilgi s├Âylendi. Sabah da ayn─▒ s─▒n─▒ftan birisiyle gitmi┼čtim.

2 ki┼či olursa s─▒n─▒f kapan─▒yor diyenler var, hi├ž kapanm─▒yor diyenler var ama o kadar─▒ ba┼č─▒m─▒za gelmedi─či s├╝rece bilemeyece─čiz.
Bakan─▒n a├ž─▒klamas─▒:

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
Kat─▒l─▒m
26 A─čustos 2017
Reaksiyon puan─▒
42,696
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
twitter.com
100 B─░N K─░┼×─░DE HAFTALIK VAKA SAYISI

E-_jQOzWEAMICN5

E-_kYllWUAAvIBz

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
46,063
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
A┼č─▒ etkisi net ┼čekilde g├Âz├╝k├╝yor. Hala a┼č─▒ olmayarak toplum sa─čl─▒─č─▒n─▒ riske atanlar i├žin ne desek bo┼č... Onlara ra─čmen gelecek yaza kadar vir├╝sten ├žok b├╝y├╝k ├Âl├ž├╝de kurtulaca─č─▒m─▒z─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Toplumun giderek daha b├╝y├╝k bir k─▒sm─▒ hastal─▒─č─▒ ge├žiriyor. A┼č─▒ olanlar hafif, olmayanlar a─č─▒r ┼čekilde ge├žirmeye devam edecekler. Ba─č─▒┼č─▒kl─▒k kazanmam─▒┼č gittik├že daha az ki┼či kalacak...

Alos

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 A─čustos 2020
Reaksiyon puan─▒
6,546
Puan─▒
600
─░├žimden bir ses Eyl├╝l sonu karantina diyo :(

slhttnmtl

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Eyl├╝l 2019
Reaksiyon puan─▒
21,215
Puan─▒
1,050
@Yi─čitt ┼ču tweette s─▒n─▒f─▒ kapatm─▒┼člar gibi anlad─▒m, ne yaz─▒k ki oradaki kimseyle devaml─▒ bir ileti┼čimim oldu─ču i├žin durumu bilmiyorum, san─▒r─▒m kapatm─▒┼člard─▒r. :A Pazartesi ├Â─čreniriz art─▒k.

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Yi─čitt

Yi─čitt

Emekli
Kat─▒l─▒m
9 Aral─▒k 2013
Reaksiyon puan─▒
47,316
Puan─▒
1,061
@Yi─čitt ┼ču tweette s─▒n─▒f─▒ kapatm─▒┼člar gibi anlad─▒m, ne yaz─▒k ki oradaki kimseyle devaml─▒ bir ileti┼čimim oldu─ču i├žin durumu bilmiyorum, san─▒r─▒m kapatm─▒┼člard─▒r. :A Pazartesi ├Â─čreniriz art─▒k.

MEB Bakan─▒ a├ž─▒klama yapm─▒┼č bu hafta 200 s─▒n─▒f─▒m─▒z 14 g├╝n s├╝reyle kapat─▒ld─▒ diye, kapanan okul yokmu┼č ama s─▒n─▒f kapatmalar olmu┼č..

• Be─čendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Eyl├╝l 2019
Reaksiyon puan─▒
21,215
Puan─▒
1,050
MEB Bakan─▒ a├ž─▒klama yapm─▒┼č bu hafta 200 s─▒n─▒f─▒m─▒z 14 g├╝n s├╝reyle kapat─▒ld─▒ diye, kapanan okul yokmu┼č ama s─▒n─▒f kapatmalar olmu┼č..
Neyse olmas─▒ gereken bir ┼čeydi zaten, k─▒smen daha g├╝venli bir ortam olu┼čacakt─▒r.

• Be─čendim
Reactions: Yi─čitt

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
7,759
Puan─▒
600
Abi haberlerde KORONA V─░R├ťS ─░LE ─░LG─░L─░ T├ťM ├ľNLEMLER ALINMI┼×TIR YAZIYOR okulda korona vir├╝s├╝yle ilgili ben bir ├Ânlem g├Âremiyorum s─▒n─▒fta dezenfektan kutular─▒n─▒n i├ži bile bo┼č o kadar diyim ben size wclerde pe├žete bile yok bu ne sa├žmal─▒kt─▒r ya madem eski d├╝zene devam edecektiniz niye a├žt─▒n─▒z ki? Ke┼čke a├žmasayd─▒n─▒z bir ├žok insan─▒n sa─čl─▒─č─▒n─▒ tehlikeye at─▒yorsunuz veballer al─▒yorsunuz milletin g├╝nah─▒na giriyorsunuz cidden ├žok can s─▒kmaya ba┼člad─▒ her yerde ├Ânlemler al─▒n─▒yor deniliyor s─▒n─▒flar─▒n i├žinde dezenfektan kutular─▒ bo┼č ├Â─črenciler yan yana oturuyor nerde ├Ânlem nerde mesafe ben g├Âremiyorum ├žok yaz─▒k ger├žekten :)

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
46,063
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kilis ┼ča┼č─▒rt─▒c─▒ bir atakla ikinci s─▒ray─▒ alm─▒┼č, tebrikler.

A┼č─▒lama gayet iyi gidiyor. Tek doz a┼č─▒ oran─▒ %90'lar─▒ da ge├žer umar─▒m yak─▒n zamanda. Vaka ve ├Âl├╝m say─▒lar─▒ y├╝ksek ancak yava┼č yava┼č her ┼čey normalle┼čmeye ba┼člad─▒. Her ┼čeyin normalle┼čti─či bir ortamda g├╝nde 200 ├Âl├╝m ├žok fazla de─čil. Kald─▒ ki ├Âlen ki┼čilerin ├žok b├╝y├╝k ├žo─čunlu─ču zahmet edip bir doz bile a┼č─▒ olmayanlar, a┼č─▒s─▒n─▒ geciktirenler ya da zaten ba┼čka kronik hastal─▒klar─▒ da olanlar...

Yi─čitt

Emekli
Kat─▒l─▒m
9 Aral─▒k 2013
Reaksiyon puan─▒
47,316
Puan─▒
1,061
Vakalar yine h─▒zl─▒ y├╝kseli┼če mi ge├žiyor yoksa? 30 bini ge├žebilir bu hafta... ─░┼čin k├Ât├╝ taraf─▒ okullar a├ž─▒lal─▒ daha bir hafta oldu. Daha bunun ├╝niversitelerin a├ž─▒lma k─▒sm─▒ var? Bakal─▒m ne olacak bu durumda?

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
46,063
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sonunda G├╝m├╝┼čhane de sar─▒ olmu┼č. Yak─▒nda son 10 s─▒rada da maviler g├Ârece─čiz. ─░n┼čallah bu mavileri ├žok yak─▒nda tam a┼č─▒lanm─▒┼č tablosu i├žin de g├Âr├╝r├╝z. As─▒l fark yaratacak olan o olacak...

Son Mesajlar

Forum ─░statistikleri

Konular
158,635
Kullan─▒c─▒lar
8,182
Son ├ťye
Aybeg├╝m