­čç╣­čçĚ Koronavir├╝s (COVID-19) - T├╝rkiye'den Son Geli┼čmeler | Genel Yorum Konusu Ôśú´ŞĆ | #MaskeTak ­čśĚ / #A┼č─▒Ol ­čĺë

pompy

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Eyl├╝l 2012
Reaksiyon puan─▒
24,144
Puan─▒
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu tip bilgileri daha y├╝ksek sesle hayk─▒rmalar─▒ gerekiyor. Bu %5'lik k─▒sm─▒n da b├╝y├╝k k─▒sm─▒ 2 doz Sinovac olanlard─▒r y├╝ksek ihtimal...
Sputniki bekliyor benim bir arkada┼č─▒m @bazinga

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: bazinga

Yi─čitt

Emekli
Kat─▒l─▒m
9 Aral─▒k 2013
Reaksiyon puan─▒
47,114
Puan─▒
1,061
Cidden Sputnik ne oldu, Haziran ba┼č─▒ gibiydi sevkiyat yap─▒lm─▒┼čt─▒ ve de─čerlendirmeler s├╝r├╝yordu? 15 g├╝nl├╝k kontrol yok muydu, bir bilgi de yok gibi ┼čimdilik. Asl─▒nda elimizde Biontech gibi ┼ču an i├žin en iyi g├Âr├╝nen a┼č─▒ var, onu te┼čvik etmek ┼čart. ├çevremde olmayanlar fazla maalesef...

cookies

Tecr├╝beli ├ťye
Kat─▒l─▒m
6 Ekim 2012
Reaksiyon puan─▒
17,344
Puan─▒
1,060
Ya┼č
23
┼×u anki a┼č─▒ kar┼č─▒tlar─▒ ilerde a┼č─▒ zorunlu olunca yerli a┼č─▒ya mecbur kalacaklar.t├╝rkiyede ┼ču ana kadar yaln─▒zca bir a┼č─▒ yerliydi o y├╝zden ┼ču an ├ž─▒kacak olan yerli a┼č─▒ya g├╝venmiyorum ├žok risk al─▒yor a┼č─▒ kar┼č─▒tlar─▒

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
6,664
Puan─▒
600
┼×u anki a┼č─▒ kar┼č─▒tlar─▒ ilerde a┼č─▒ zorunlu olunca yerli a┼č─▒ya mecbur kalacaklar.t├╝rkiyede ┼ču ana kadar yaln─▒zca bir a┼č─▒ yerliydi o y├╝zden ┼ču an ├ž─▒kacak olan yerli a┼č─▒ya g├╝venmiyorum ├žok risk al─▒yor a┼č─▒ kar┼č─▒tlar─▒
Olmay─▒n oldurmay─▒n i├žinde zehir var(!) :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: cookies

slhttnmtl

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Eyl├╝l 2019
Reaksiyon puan─▒
20,012
Puan─▒
1,050
Ayn─▒s─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Haydi baz─▒ ki┼čileri ba┼čka kefeye koyuyorum da ├žo─ču ki┼či istemeye istemeye o a┼č─▒y─▒ olacak. ┼×imdiden haz─▒r Biontech gibi bir a┼č─▒ var.

• Harika

cookies

Tecr├╝beli ├ťye
Kat─▒l─▒m
6 Ekim 2012
Reaksiyon puan─▒
17,344
Puan─▒
1,060
Ya┼č
23
Olmay─▒n oldurmay─▒n i├žinde zehir var(!) :A
Dedi─čim gibi T├╝rk a┼č─▒s─▒ T├╝rkiyenin 2. a┼č─▒s─▒ olcak biontech varken herkes vurulmal─▒ :A
Ayn─▒s─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Haydi baz─▒ ki┼čileri ba┼čka kefeye koyuyorum da ├žo─ču ki┼či istemeye istemeye o a┼č─▒y─▒ olacak. ┼×imdiden haz─▒r Biontech gibi bir a┼č─▒ var.
Nolcak bu halk bilmiyorum :( k─▒┼č─▒n yine kapancaz gibi

pompy

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Eyl├╝l 2012
Reaksiyon puan─▒
24,144
Puan─▒
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Be─čendim

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
6,664
Puan─▒
600
Dedi─čim gibi T├╝rk a┼č─▒s─▒ T├╝rkiyenin 2. a┼č─▒s─▒ olcak biontech varken herkes vurulmal─▒ :A

Nolcak bu halk bilmiyorum :( k─▒┼č─▒n yine kapancaz gibi
Kapanmayak yaa istemiyom al─▒┼čt─▒m art─▒k rahat─▒m serbestim yasa─č─▒ kald─▒ramam

• G├╝ld├╝rd├╝n

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
Kat─▒l─▒m
26 A─čustos 2017
Reaksiyon puan─▒
41,728
Puan─▒
1,060
SON DAK─░KA!

Toplam yap─▒lan a┼č─▒ doz say─▒s─▒ 71 Milyonu ge├žti.

• Be─čendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
Kat─▒l─▒m
26 A─čustos 2017
Reaksiyon puan─▒
41,728
Puan─▒
1,060
E7ewVEJXIAQNVUG

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
45,831
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
─░stanbul'un sar─▒ oldu─čunu da g├Ârd├╝k nihayet. :A

─░stanbul'un il├že haritas─▒n─▒ da g├Ârsek ke┼čke. Belki il├že bazl─▒ rekabet yarat─▒r. :A