🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İçişleri Bakanlığı: “Lunapark ve tematik parklar, temizlik, maske ve mesafe şartıyla 6 Temmuz‘dan itibaren faaliyetlerine başlayabilecek”

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Vakalar düşüyor mu ne(b) Sevinmelimiyiz?

Annem, dayım, abim, yengem ve ben. Hepimiz bu virüse yakalandık. Hepimiz iyiyiz şükür. Bir gün detaylı yazmayı düşünüyorum belki bu hastalıktaki süreci merak edenler olur.
Herkes farklı bir şekilde geçiriyor bu durumu. Hiç birimiz test olmadık çünkü yapmaya başlamadılar daha ama arayıp konuştuğumuzda belirtisidir odur dediler. Bazılarınız hatırlar, ben birgün kendimi kötü hissettiğimi yazmıştım, işte o süreçte oldu birşeyler (Nisan ayı). Ailede en hafifi ben, en ağırınıda annem yaşadı. Bizim şehir son 1 aydır hızlı artış var ve mahallemizde de yakalananlar hızla artmakta ve geçenlerde maalesef Konyalı bir teyze bir kaç gün komada kaldıktan sonra vefat etti. Belirtide hastaneyi arandığımızda evinizde tedbirinizi alın, solunum yolu sıkıntı yaşarsanız buraya alınırsınız demişlerdi.
BUrdan da geçmiş olsun diyorum:( Bence herkes geçirdi.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
SON DAKİKA!

• İstanbul'da askere gidenleri sadece birinci derece akrabaları uğurlayacak.
  • Eğlence yapılmayacak ve asker yükümlüsü bu kurallara uyacağına dair taahhütname imzalayacak.

• Harika
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
SON DAKİKA!

• Eğlence yapılmayacak ve asker yükümlüsü bu kurallara uyacağına dair taahhütname imzalayacak.
Milli adet ve değerlerimize kökten ters kurallar bunlar. Keşke benzer kuralları düğün, nişan, kına ve diğer adetlere de uygulasalar da kafamızı dinlendirsek bir süre daha.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: STAR

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
SON DAKİKA!

Müthiş kural. Kalıcı olmasını öneriyorum.

Ayrıca çalgılı düğün yasağını da iple çekiyorum. :Z

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Milli adet ve değerlerimize kökten ters kurallar bunlar. Keşke benzer kuralları düğün, nişan, kına diğer adetlere de uygulasalar da kafamızı dinlendirsek bir süre daha.
Müthiş kural. Kalıcı olmasını öneriyorum.

Ayrıca çalgılı düğün yasağını da iple çekiyorum. :Z

Katılmakla birlikte ne kalıcı olacağına inanıyorum, ne de düğün gibi adetler için de uygulanacağını sanmıyorum. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Katılmakla birlikte ne kalıcı olacağına inanıyorum, ne de düğün gibi adetler için de uygulanacağını sanmıyorum. :A
3 ay kafamızı dinlemiştik yemin ederim. Temmuz'a gelince hemen kendilerini belli etti adamlar. Patlayan silahlar, atılan havai fişekler, 4 saat içinde 20 kere çalınan şakılar... Leş gibi kalitesizlik.

• Üzücü
Reactions: Sherlock

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Rakamlar gittikçe sıradanlaştı. Yaz boyunca bu düzey devam edecek gibi.

Fakat kış sert geçecek.

1594661395270.png