­čç╣­čçĚ Koronavir├╝s (COVID-19) - T├╝rkiye'den Son Geli┼čmeler | Genel Yorum Konusu Ôśú´ŞĆ | #EvdeKal ­čĆá

Yi─čitt

Emekli
9 Aral─▒k 2013
75,493
44,441
1,061
Ankara
SON DAK─░KA!

S├╝leyman Soylu: ÔÇťDo─ču ve G├╝neydo─čuÔÇÖda sosyal izolasyona dair ald─▒─č─▒m─▒z rakamlarda s─▒k─▒nt─▒ var; ─░stanbul, Ankara, ─░zmir, Bursa, Antalya gibi ┼čehirlerimizde halk evlerine ├žekilmi┼č durumda.ÔÇŁ

• Be─čendim
Reactions: cookies

Harunnn60

S├╝per Mod.
15 Eyl├╝l 2013
53,772
47,603
1,061
─░stanbul
T├╝rklere mesaj: Evde kal─▒n!

─░talya, Avrupa'da Corona vir├╝s├╝n en a─č─▒r vurdu─ču ├╝lkerlerden. Pek ├žok ─░talyan vatanda┼č─▒, vir├╝s├╝n ne kadar a─č─▒r oldu─čunu zaman─▒nda anlamadan y├╝zeysel davran─▒p hata yapt─▒klar─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yor. Bu y├╝zden T├╝rkiye'de ya┼čayan insanlara bir mesajlar─▒ var: Evde Kal─▒n!

• Be─čendim
Reactions: Ahmed

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
26 A─čustos 2017
6,468
3,657
450
─░stanbul
SON DAK─░KA!

Y├ľK Ba┼čkan─▒ Sara├ž: "Uzaktan e─čitim, a├ž─▒k├Â─čretim ve dijital ├Â─čretimle sunulamayacak program, ders ve uygulamal─▒ dersler yaz aylar─▒nda tamamlanacak."

• ├ťz├╝c├╝
Reactions: mrt-06

Yi─čitt

Emekli
9 Aral─▒k 2013
75,493
44,441
1,061
Ankara
S├╝rpriz oldu, ben May─▒s ba┼č─▒na gider diyordum ├╝niversiteler... Uzaktan e─čitim ne kadar etkili olur oras─▒ da ayr─▒ sorun tabi, ├žo─ču ├╝niversite yaza b─▒rakacak gibi duruyor. ├ľzellikle ├Âzel ├╝niversiteler ├Âyle rahat b─▒rakmaz, yaz─▒n getirir g├Ât├╝r├╝r ├Â─črencileri. Hay─▒rl─▒ olsun tabi, her ┼čeyin ba┼č─▒ sa─čl─▒k...

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
26 A─čustos 2017
6,468
3,657
450
─░stanbul
─░BB Ba┼čkan─▒ Ekrem ─░mamo─člu: ÔÇť─░stanbulÔÇÖda hala 1 milyon ki┼či toplu ta┼č─▒ma kullan─▒yor. Oysa salg─▒n─▒n en kritik s├╝recinden ge├žiyoruz. H├╝k├╝metten talebimiz T├╝rkiye ├žap─▒nda olam─▒yorsa en az─▒ndan ─░stanbulÔÇÖda k─▒s─▒tl─▒ ve kontroll├╝ bir soka─ča ├ž─▒kma uygulamas─▒na acilen gidilmeli.ÔÇŁ

• Be─čendim
Reactions: sokak sanati

Forum ─░statistikleri

Konular
207,271
Kullan─▒c─▒lar
6,529
Son ├ťye
erzincanliyiz