🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Diyarbakır Tabip Odası "ayar"ı verince fırlamış ölü sayısı. :A :F @Maskeli Fedai @Sherlock
Bugün şu tweetten sonra vefat sayısını gerçekten artıracaklar mı diye merak ediyordum. Ben yine 20 küsür yazarlar diyordum. :A

Gerçekten sosyal medyadaki tepki ve açıklamalara göre veri açıklanıyor.
Bizim burada işler cığrından çıktı..

Diyarbakır, Türkiye'den büyüktür derken boşuna demiyorduk...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Coronadan ölenlerin sayısı belgeli bir şekilde açıklandı.. Eee haliyle bakanlığın yapabileceği çok bir şey kalmadı :A

İşte bunu yalnızca Diyarbakır'ımızın Tabipler Odası yapmayı başardı sayın Gs'li dostum. :A Yoksa yine 20-21 civarlarında bir şey olurdu tahminen, @DarkLegenD yarın nasıl olacak sence? :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sadece Diyarbakır değil ki Kayseride çok fena hastanelerde yer kalmamış Melikgazi hastanesinin başhekimi böyle devam ederse hastaneye hasta alamama durumuna gelecez demişti
Aynen abla. Şehir Hastanesi, ilçelerde olan hastenelerin hepsi dolmuş taşmış. Hastanelerde hasta alacak yer kalmadı zaten. :( Allah sonumuzu hayır etsin.

• Üzücü
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Bugün Kayseri'den teyzem geldi. O da her yer çok kötü diyor. :( Biz her ne kadar tedbirlere uysak bile dışarıda hiç kimse uymuyor. Maske takmıyorlar, mesafeye uymuyorlar..

Maalesef öyle cnm benim olduğum mahallede bir çok apartmanda karantina var bakalım sonumuz hayır olsun inşAllah

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İşte bunu yalnızca Diyarbakır'ımızın Tabipler Odası yapmayı başardı sayın Gs'li dostum. :A Yoksa yine 20-21 civarlarında bir şey olurdu tahminen, @DarkLegenD yarın nasıl olacak sence? :A
Çok doğru bir kişiye sordun bu soruyu. :A 3 ihtimalli:

1- Diyarbakır veri paylaşımına devam ederse 35-40

2- Diyarbakır frene basarsa tekrar 20-30

3- Diyarbakır'a başka bir il daha destek çıkarsa 45-50 aralığına olta atarız.

#analiz #öngörü ✍️✍️✍️

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aslında test sayısı artsa bile vaka azalabilir ama oranları ben de gerçekçi bulamıyorum. Ama bazı ülkelerde daha kısıtlı açıklamalar var. Mesela İngiltere iyileşenleri söylemiyordu

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
SON DAKİKA!

İstanbul'da tüm kapalı alanlarda sünnet düğünü, kına gecesi, nişan ve benzeri etkinliklere pazartesi gününden itibaren müsaade edilmeyecek.

İstanbul Valiliği'nden düğün ve nikah törenleri için yeni tedbir kararları:

- Gelin ve damadın birinci ve ikinci dereceden akrabası olmayan 65 yaş üstü ile 15 yaş altının katılımına izin verilmeyecek.
- Oyun ve danslara müsaade edilmeyecek

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
SON DAKİKA!

İstanbul'da tüm kapalı alanlarda sünnet düğünü, kına gecesi, nişan ve benzeri etkinliklere pazartesi gününden itibaren müsaade edilmeyecek.

İstanbul Valiliği'nden düğün ve nikah törenleri için yeni tedbir kararları aldı:

- Gelin ve damadın birinci ve ikinci dereceden akrabası olmayan 65 yaş üstü ile 15 yaş altının katılımına izin verilmeyecek.

Keşke açık alanlardakiler yasaklansaydı. Her hafta her hafta düğünlerden gına geldi.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
1,060
SON DAKİKA!

İstanbul Valiliği'nden düğün ve nikah törenleri için yeni tedbir kararları:

İzmir'de de her hafta düğün olmaya başladı. İnsanlar cidden korkmuyor! PPPPPPPESSSS!