🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Allah korur yaa aslında nasip kısmet tabi onlem almak lazım mesela elini yüzüne hic surme felan oyle dezenfekte et okul wcsini kullanma maskeni indirme
Onları yapsam ne olacak aynı havayı soluyoruz :( bi de maskelerini çıkaranlar oluyormuş sarılanlar falan oluyormuş :( hocalar dedi hatta geçen sene hocalar korona kaptı öğrenciler falan :(

• Üzücü
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Onları yapsam ne olacak aynı havayı soluyoruz :( bi de maskelerini çıkaranlar oluyormuş sarılanlar falan oluyormuş :( hocalar dedi hatta geçen sene hocalar korona kaptı öğrenciler falan :(
Ben 2 3 hafta önce istemeden çiğnedim tedbirleri ama istemeden yengeme gitmiştik kadin sarıldı öptü felan :A Sonra bende pişman oldum ama çok şükür bişi olmadi.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hiç umudum yoksa demek öyle kalmış aklımda. :)

Zaten gelse bile uzun süre eski filmleri yayınlayacaklardır uluslararası olarak da sinema gösterimindeki film sayısı çok az olduğu için. Sonbaharda anca normale döner gibi sinemalar, o da zorlu bir mutasyon falan çıkmazsa tabii. :)

• Üzücü
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Hiç umudum yoksa demek öyle kalmış aklımda. :)

Zaten gelse bile uzun süre eski filmleri yayınlayacaklardır uluslararası olarak da sinema gösterimindeki film sayısı çok az olduğu için. Sonbaharda anca normale döner gibi sinemalar, o da zorlu bir mutasyon falan çıkmazsa tabii. :)
Özledim Ozancım... Her Haftasonu giderim..Bazen 2 filme gittiğim bile olurdu...Ahhh Ahhh...

• Üzücü
Reactions: bazinga

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mutant virüs haritası:
------

ÜLKEMİZDE SON DURUM

1614366600784.png

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
SON DAKİKA!

İller; düşük riskli (mavi), orta riskli (sarı), yüksek riskli (turuncu) ve çok yüksek riskli (kırmızı) olarak 4 ayrı kategoriye ayrıldı.

EvaQrb5XIAEyGZM

------

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN KABİNE SONRASI AÇIKLAMALAR!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün itibariyle yeni kontrollü normalleşme sürecini başlatıyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 100 bin nüfusa düşen vaka sayısı başta olmak üzere çeşitli kriterlerde renklere göre illerimizi sınıflandırdık.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her 2 haftada bir normalleşme uygulaması güncellenecek. Valilikler ve Hıfzıssıhha Kurullarımız bu güncellemeleri kontrol edip karar verecektir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vatandaşlarımız kurallara ne kadar uyarlarsa illerinin normalleşmesini o kadar sağlayacaklardır. Aksi bir durumda kısıtlamalar tekrar genişletebilir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Haftasonu sokağa çıkma kısıtlaması düşük ve orta riskli bölgelerde tamamen kalkarken, yüksek ve çok yüksek riskli illerde bir müddet devam edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemizin tamamında akşam 21.00 sabah 05.00 arası kısıtlama sürecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cafe, kahvehane ve restoranlar, çok yüksek riskli iller dışında Türkiye genelinde sabah 07:00 ile akşam 19:00 arasında %50 ile kapasite ile sürdürülebilecek."

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Kafeler 19.00 a kadar açık yetmez ki :( insanlar çok para kazanamaz ki :(