🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Maalesef hemen vedalaşma olamıcakmış ya :(
Yaz aylarında olduğu gibi maskeyle beraber hayata devam edelim de sorun değil kalanı. Yeter ki hayat sürsün, cafeler, restoranlar açılsın. Böyle kapalı kalarak olmaz. :( Tabi vaka sayıları düşünce diyorum. Hafta sonu yasakları Mart'a kadar devam edebilir seyrine göre...

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Yaz aylarında olduğu gibi maskeyle beraber hayata devam edelim de sorun değil kalanı. Yeter ki hayat sürsün, cafeler, restoranlar açılsın. Böyle kapalı kalarak olmaz. :( Tabi vaka sayıları düşünce diyorum. Hafta sonu yasakları Mart'a kadar devam edebilir seyrine göre...

Aynen öyle bende çok istiyorum bunu bu aşıyı bulan türk doktor dan dinlemiştim corona 10 yıl boyunca hayatımızda olacak dedi inşAllah olmaz :(

• Üzücü
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aynen öyle bende çok istiyorum bunu bu aşıyı bulan türk doktor dan dinlemiştim corona 10 yıl boyunca hayatımızda olacak dedi inşAllah olmaz :(
Grip gibi hayatımızda olmaya devam edecek ama en azından herkesin ayakta olup atlattığı tarza dönüşmesi gerekiyor. Hayatımızı böyle sınırlandırmadan...

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20210102_190403.jpg

• Üzücü

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tablodaki rakamlar artık önemini yitirdi...Çünkü bu işin sonu yok. Heryer gene açılsa 2 hafta sonra başa saracaz.
Bu nedenle artık herşey aşıda bitiyor.
Aslında yazın 3-4 ay rahatlamıştık, tabi o dönem açık havanın da etkisi vardı. Şimdi açılsa bile kapalı ortamlar yine başa sardırır gibi duruyor. Aşıdan da ses gelmedi, bakalım...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aslında yazın 3-4 ay rahatlamıştık, tabi o dönem açık havanın da etkisi vardı. Şimdi açılsa bile kapalı ortamlar yine başa sardırır gibi duruyor. Aşıdan da ses gelmedi, bakalım...
Hiçbir zaman rahatlamadık :A Sahte rahatlama ortamı oluştu malum sebeplerden dolayı...